زمان کنونی: ۹ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مینیمال های زناشویی: گفتگوی آدمیزاد و انتخاب آدمیزاد
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #1
مینیمال های زناشویی: گفتگوی آدمیزاد و انتخاب آدمیزاد
دکتر شکیب:
گفتگوی سکسی آدمیزاد و انتخاب آدمیزاد

آدمیزاد: من دلم آغوش می خواهد. آغوشی که شبیه آغوش پدر و مادر نیست. دلم چیزی را می خواهد که یک کودک نمی فهمد. من بالغم...

انتخاب آدمیزاد: خب. بیا بررسی کنیم ببینیم چه امکانات و گزینه هایی داریم...

آدمیزاد: نه، کلافه ام از دست خودم. ناراحتم. من چرا باید اصلا این میل جنسی کوفتی را داشته باشم؟

انتخاب آدمیزاد: تصویر: images/smilies/undecided.gif

آدمیزاد: خب راست می گویم. وقتی امکانش نیست، چرا اصلا باید همچین چیزی در من باشد؟

انتخاب آدمیزاد: به من نگاه می کنی؟ چرا امکانش نیست؟! تصویر: images/smilies/smile.gif

آدمیزاد: تقصیر این جامعه و فرهنگ و این همه باورهای مزخرفی است که در کله های ما فرو کرده اند!

انتخاب آدمیزاد: یک سوال. تو می توانی بروی بیرون از ایران و یک پورن استار بشوی. درست است؟ می توانی یا نمی توانی؟

آدمیزاد: فکر کنم می توانم.

انتخاب آدمیزاد: ولی نمی روی. انتخاب تو این نیست.

آدمیزاد: بله.

انتخاب آدمیزاد: از انتخاب خودت که ناراحت نیستی؟

آدمیزاد: وقتی خودم انتخاب می کنم، ناراحت نیستم. آدم وقتی ناراحت است که مجبورش می کنند.

انتخاب آدمیزاد: اگر فکر می کنی بهتر است رابطه ای نداشته باشی و مثلا بکارت ات را حفظ کنی، این انتخاب توست. می توانی انتخاب کنی که بکارت برایت مهم نباشد و البته احتمالا مردهای سنتی را برای ازدواج از دست خواهی داد. این پیامد انتخاب توست. اگر می خواهی هم خدا را داشته باشی هم خرما، خب شاید نشود. شاید هم بشود. باید محدودیت ها و امکانات را بررسی کرد. آدمیزاد با محدودیت به دنیا آمده و محدودیت ها جزو ذات زندگی ما هستند و همه جای دنیا و همه آدمها با آن زندگی می کنند. اما با وجود آنها، انتخاب های متعددی هست. بیا ببینیم چه امکانات و گزینه هایی داریم.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۸ عصر، توسط star.)
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۷ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اهمیت رابطه جنسی در زندگی زناشویی nazanin.R 0 1,689 ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ عصر
آخرین ارسال: nazanin.R
  مینیمال‌های زناشویی: بازی برد-برد در سـکس star 0 1,520 ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: star
  مینیمال‌های زناشویی: ببرید، اما نگذارید ببازد star 0 1,474 ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ صبح
  مینیمال‌های زناشویی: «تو باید آرام ام کنی!» این جمله راتا به حال از همسرتان شنیده اید star 0 1,466 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۳۳ عصر
  مینیمال‌های زناشویی: قانون عزت نفس star 0 1,526 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۵:۲۵ عصر
  مینیمال‌های زناشویی: قانون تفاوت star 0 1,530 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۵۴ عصر
  مشکلات جنسی در دوران زناشویی: می ترسد و من از کار می افتم star 3 2,405 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۴۴ عصر
  مینیمال‌های زناشویی: قانون زراعت، هرچه بکاری، همان را درو می کنی star 0 1,439 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۲۸ عصر
  مینیمالهای زناشویی: رایج ترین خطایی که همسران در مواجهه با خیانت زناشویی انجام میدهند star 0 1,544 ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰ عصر
  مینیمال‌های زناشویی: هیچ وقت از مردی نمی شنوید که... star 0 1,299 ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان