زمان کنونی: ۵ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گوشی پسرم پر از پـورن است! چگونه رفتار کنم؟
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #1
گوشی پسرم پر از پـورن است! چگونه رفتار کنم؟
 پرسش: به تازگی با مساله ای رو به رو شدم که نمی دونم آن را مشکل بنامم یا نه؟ مادری صاحب دو فرزند دختر ۲۰ و پسر ۱۷ ساله هستم. حدود ده روز پیش و به طور اتفاقی متوجه شدم پسرم فیلم های پورن نگاه می کند. بعد از مشورت با پدرش و با توجه به دوران حساسی که پسرم می گذراند فکر کردیم شاید دیدن این نوع فیلم ها از روی کنجکاوی و هر از گاهی باشد. بنابراین تصمیم گرفتیم نادیده بگیریم. امروز مجددا متوجه شدم که فیلم های جدیدی دانلود و در گوشی نگهداری می کند. به تاریخ دانلودها که دقت کردم متوجه شدم تقریبا هر شب یک فیلم دانلود و طبعا نگاه کرده است. فراوانی و تکرار تماشای هر روزه آنها مرا نگران کرده است که مبادا تاثیر مخربی بر ذهن و روان او وارد شود. لذا بهترین کار را مشورت با شما دیدم تا مبادا برخورد اشتباه انجام دهم و به جای نتیجه خوب و مطلوب، به عکس، نتیجه مخرب تری حاصل شود. لطفا راهنمایی بفرمایید تا  چگونه رفتار کنم؟

۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #2
پاسخ به: گوشی پسرم پر از پـورن است! چگونه رفتار کنم؟
پاسخ دکتر شکیب:

قبل از پاسخ به پرسش شما، من چند پرسش دارم:

۱- آیا پسر شما می داند شما تلفن همراهش را چک می کنید؟ آیا شما هم به او حق می دهید گوشی شما را چک کند؟

۲- اگر پسرتان بفهمد گوشی اش را چک می کنید، چه حسی پیدا می کند؟ در ذهنش به شما چه می گوید؟

۳- فکر می کنید به عنوان پدر یا مادر، تا چه زمانی حق دارید وارد حریم خصوصی فرزندان تان شوید؟ آیا اصلا حریم شخصی برای آنها قائل هستید؟

۴- فکر می کنید اگر با پسرتان صحبت کنید و ‌بگویید تماشای پورن یا خودارضایی خیلی بد است، او چه می کند؟ فکر می کنید این حرف ها را تا حالا از کسی نشنیده؟

۵- فکر می کنید اگر اینترنت خانه را قطع کنید، یا گوشی او را ضبط کنید، یا هرجور تحریم دیگری وضع کنید، پسرتان چه می کند؟ راهی پیدا نمی کند برای دور زدن تحریم ها؟

۶-  اگر غیر مستقیم قضیه را مطرح کنید، مثلا بگویید «چقدر مصرف اینترنت مان بالا رفته! نکند کسی فیلم دانلود می کند!» بعد چه می شود؟ دیگر پسرتان پورن نمی بیند؟ دیگر خودارضایی نمی کند؟

۷- آیا با پسرتان این قدر رفیق هستید که حرف های نگفته اش را به شما بگوید؟  که اگر روزی دلش دیوانه دختری شد، داستان را با شما مطرح کند؟ شما آن موقع چه می گویید؟

۸- آیا به پسرتان حق می دهید، به عنوان یک مرد بالغ بخواهد چیزهایی را خودش تجربه کند و خودش تصمیم بگیرد؟ یا می خواهید همان جور زندگی کند که شما زندگی کرده اید؟

۹- آیا در زمان نوجوانی و جوانی شما، پدر و مادرتان این حق را به شما داده اند که خودتان باشید؟ آیا شما تابع مطلق پدر و مادرتان بودید؟ اگر بودید، به نظر خودتان، آدم های خوشبختی بوده اید؟

۱۰- آیا قبول دارید سکس، در حریم کاملا خصوصی آدمها است و سرک کشیدن در آن، بی اخلاقی و تعرض به حریم آنها است؟

خب، فکر می کنم اگر به پاسخ این پرسش ها فکر کنید، لازم نیست من به پرسش شما پاسخی بدهم. شما اینقدر دانا و اندیشمند هستید که به کمک من نیازی ندارید.

۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۱۵ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گوشی شوهرم پر از فیلم های پـورن است! star 1 2,748 ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۴۶ عصر
آخرین ارسال: star
  پرسش سحر: «گوشی پسرم پر از پـورن است» star 1 2,597 ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۱۱ عصر
  باورهای غلط: خوش به احوال پـورن استارها star 1 6,302 ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ عصر

پرش به انجمن: