زمان کنونی: ۳۱ فروردين ۱۴۰۳, ۰۵:۱۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه فاجعه ای! به من پیشنهاد داد!
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #21
پاسخ به: چه فاجعه ای! به من پیشنهاد داد!
دکتر شکیب:

درود دوستان

اگرچه بحث آخر هفته در مورد نامه یکتا را تمام کرده بودم، اما پیام یکی از همراهان که امروز برایم فرستاد، به نظرم جالب آمد و منتشرش می کنم، بی هیچ دخل و تصرفی. نمی خواهم بحث را ادامه بدهیم. قرار بر جمع بندی نیست. می خواهم نظر همه را بشنویم. همه در همین سرزمین زندگی می کنیم. با عقاید گوناگون، و با ادبیات گوناگون. قضاوت با شماست.

نامه الهه:

"اینکه چرا من نمیتونم تو دوران جوونیم از لذتهای جنسی بهره مند بشم برای خود من هنوزم دغدغه ی فکریه که نمیتونم براش راهی پیدا کنم..."

"چطور ما زن ها تو ایران تو سن ۲۲سالگی یا حتی ۲۷ به این بلوغ ذهنی نرسیدیم که انسانی که نیاز به مهر و محبت داره نیاز به غذا داره نیاز به رابطه جنسی هم داره..."

"چرا من نمیتونم تو دوران جوونیم از لذتهای جنسی بهره مند بشم برای خود من هنوزم دغدغه ی فکریه که نمیتونم براش راهی پیدا کنم."

"تو یک انسان آزاد هستی بنابراین حق داری که هر احساسی رو تجربه کنی به شرطی که از تجربه ات استفاده کنی نه اینکه تبدیلش کنی به گناه کبیره و تا آخر عمرت عذاب بکشی..."

آقای دکتر شما یه کانالی دارید که چندهزار نفر دنبالش میکنن بعضا اندک اطلاعاتی هم ازش میگیرن. شما اسم خودتون رو گذاشتید پزشک! چه جور وجدانتون اجازه میده انقدر تلاش کنید برای عادی جلوه دادن کثافت کاری؟

یه جوری با کلمات بازی میکنید و اسم روشنفکری و تخصص روش میذارید که هیچ کس به خودش اجازه نمیده بگه شما دارید بدن زن رو با یه تیکه پیتزا هم اندازه میدونید و میگید همونجور که نیاز به آب و غذا داریم نیاز به تن شما هم داریم پس یه خورده آروم باشید وانقدر هول نشید!

نمی دونم با این عقاید وحشتناک و منزجر کننده چرا تو بعضی پستاتون استناد میکنید به احادیث! چه جوری میخوان به انسان ارزش بدید وقتی دقیقا با مقوله سکس و بدن انسان همونجوری برخورد میکنید که حیات وحش باهاش برخورد میکنه؟

با جدیت تمام دارید میگید ای بااااا باااااااااااا برید حالشو ببرید دیگه. مگه فک کردید به جز یه مشت حیوون دو پا چی هستید که انقدر برای تنتون ارزش قائلید! چرا خودتونو از کیف دنیا محروم میکنید! حالا مثلا اگه تنتون هر روز در اختیار یه نفر باشه چه اتفاقی میفته؟ آسمون به زمین میاد مثلا؟ فقط حواستون باشه که شما هم کیف لازمه رو ببرید. دیگه اینجوری همه چی حله!

والله حیوانات هم فکرشون نجیبتر از این هست آقای به اصطلاح دکتر

اگر هم واقعا به پاکی که خودتون ترجمش کردید معتقدید و نظر خواننده ها رو میذارید که مثلا بقیه خودشون قضاوت کنن، نظر من یا نظرات مشابه رو هم درج کنید نه نظر هر کسی که حیوان بودن رو تایید میکنه.
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۰۳ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
ارسال: #22
دکتر شکیب: می شود متاسف نبود؟
[تصویر:  photo_2018-02-25_23-48-30.jpg]
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۰۵ عصر
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
ارسال: #23
دکتر شکیب:  کاش مادران مان آرزوهای بزرگتری برای فرزندان شان داشتند...
[تصویر:  photo_2018-02-26_00-08-05.jpg]

۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۰۷ عصر
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نامه‌ی بهاره: چرا به من پیشنهاد دوستی داد؟! star 2 1,845 ۲۱ دي ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ عصر
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان