زمان کنونی: ۹ فروردين ۱۴۰۳, ۰۵:۲۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روز عروسیت از آرایشت راضی بودی ؟
نویسنده پیام
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #11
Heart پاسخ به: روز عروسیت از آرایشت راضی بودی ؟
من توی عروسی از لباسم خیلی راضی بودم واقعا قشنگ بود.تک و خوشگل خیلی قشنگ بود.از Heartآنجل (angle )Heartگرفته بودم کار عاطفه جون بود.سه تا دختر اونجا هستن کار سه تاشون عالیه.عاطفه کارش حرف نداره عروسی پسر داییم هم عروسش از اونجا کار گرفته بود اما از سوسن جون.واقعا عالیه به عروسا پیشنهاد میکنم لباساشونو از اونجا بگیرنTongueBlush
حالا شما مثل من از لباستون راضی بودید؟Angel
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۵۴ عصر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #12
پاسخ به: روز عروسیت از آرایشت راضی بودی ؟
سلام کجا ابروهام بردارم خوبه یه جایی که دخترانه و خوشگل برداره چون اصلا نازک را دوست ندارم

سلام گلم.من خودم ارایشگاه لیانا ابروهامو برداشتم فوق العاده بود.یه سرچ بکنی تو نت چندتا از مدلاش و ادرسش برات میاد.شمال شرقه اگه برات دور نیست حتما اونجا برو البته اگه تهرانی.ارایشگاه های سمیرا و زیبا هم قشنگ بر میدارن بازهم میتونی سرچ کنی تو نت.اونا شمال غربن.دوستام بیشتر توی زیبا ابروهاشونو برداشتن.اگه میخوای زیبا بری حتما بگو نرگس ابروهاتو برداره اگرم میخوای لیانا بری رها ابروهاتو بر داره.اگه میخوای سمیرا بری خودم نمیدونم اما دوستام میگن نگار و مریم خوب بر میدارن.این چیزایی بود که میدونستم امیدوارم به دردت بخوره خانومیHeart
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۰۱ عصر
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #13
پاسخ به: روز عروسیت از آرایشت راضی بودی ؟
سلام باران جان...مبارکت باشه خانومی...نمیتونم توی غرب بهت ارایشگاه بگم چون که من ارایشگاه هایی که میرم و کارشون خوبه همشون شمال و شمال شرقن...بازم مبارک باشه عزیزم...خوشبخت بشینHeartHeart
۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹ صبح
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان