تالار گفتمان عروس
روز عروسیت از آرایشت راضی بودی ؟ - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان عروس (https://forum.talarearoos.ir)
+-- انجمن: گفتمان کاربران (/forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86--12)
+--- انجمن: گفتگوی نوعروسان (/forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D9%86%D9%88%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%D9%86--43)
+--- موضوع: روز عروسیت از آرایشت راضی بودی ؟ (/thread-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%D8%AA-%D8%B1%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D8%9F--628)

صفحه‌ها: 1 2

روز عروسیت از آرایشت راضی بودی ؟ - هانیه - ۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ عصر

Blushمن عروس 21/02/1391 بودم واقعا خوشگل شده بودم . واقعا راضی بودم .نگین جون منو آرایش کرده بود موهام هم فرحناز درست کرده بود .واقعا عالی بود من که راضی بودم
عسکمم قراره تا هفته ی دیگه بیارم بذارم تو اتاق نگین .خودم خواستم می خوام هروقت که میرم اونجا خاطره اون روز همیشه برام تازه بمونه Wink

حالا شما بگید .....روز عروسیت از آرایشت راضی بودی ؟؟؟؟؟/

پاسخ به: روز عروسیت از آرایشت راضی بودی ؟ - rahmati - ۶ شهريور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ عصر

(۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ عصر)هانیه نوشته است:  Blushمن عروس 21/02/1391 بودم واقعا خوشگل شده بودم . واقعا راضی بودم .نگین جون منو آرایش کرده بود موهام هم فرحناز درست کرده بود .واقعا عالی بود من که راضی بودم
عسکمم قراره تا هفته ی دیگه بیارم بذارم تو اتاق نگین .خودم خواستم می خوام هروقت که میرم اونجا خاطره اون روز همیشه برام تازه بمونه Wink

حالا شما بگید .....روز عروسیت از آرایشت راضی بودی ؟؟؟؟؟/

کدوم آرایشگاه رفته بودی هانیه جون؟؟؟؟؟

پاسخ به: روز عروسیت از آرایشت راضی بودی ؟ - هانیه - ۸ شهريور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ صبح

کدوم آرایشگاه رفته بودی هانیه جون؟؟؟؟؟

HeartHeartHeart چهره ها رفته بودم عزیزم HeartHeartفکر نمیکردم اینطوری بشم عالی بود هرچی بگم کمه یعنی اگه میخوای روز عروسی خیالت از این بابت راحت باشه فقط برو اونجا همشون خوب عروس درست میکنن (پروین -عاطفه -نگین ) ولی نگین کارش تکه بری عروساشو ببینی مقایسه کنی متوجه میشی ...قیمتش گفتن 1.000.000 ت ولی با رنگ مو شد 1.300.000 تومن .... میارزه اون آرایش 2.000.000 به بالا می ارزه Blush

پاسخ به: روز عروسیت از آرایشت راضی بودی ؟ - centerpars - ۲۸ شهريور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ عصر

ارایشگاه نیکاذل خیلی خوبه هم کار سارا خوبه هم کار نازنین کار نازنین خیلی شبیه زیلاست جاذو میکنهTongueSmileWink

پاسخ به: روز عروسیت از آرایشت راضی بودی ؟ - فاطمه - ۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ صبح

من خودم عروس آرایشگاه گلها بودم و آرایشگرم هم مهتاب خانم بود. من که خیلی راضی بودم واقعا تغییر کرده بودم . مهتاب خانم کارش واقعا عالیه . در ضمن از آرایشگرهای قدیمیه گلها هستش.Rolleyes

پاسخ به: روز عروسیت از آرایشت راضی بودی ؟ - مریم خانم - ۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ صبح

سلام کجا ابروهام بردارم خوبه یه جایی که دخترانه و خوشگل برداره چون اصلا نازک را دوست ندارم

پاسخ به: روز عروسیت از آرایشت راضی بودی ؟ - orkideh1 - ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۵۲ عصر

ارایشگاه عروسیم فهیمه تو جردن بود.خیلی راضی بودم.پیش شیوا رفته بودم

پاسخ به: روز عروسیت از آرایشت راضی بودی ؟ - baraan - ۲۰ دي ۱۳۹۴ ۱۰:۵۸ عصر

سلام دوستان خوبید ؟
من تازه درگیر کارای عروسی شدم خیلی هم استرس دارم برای کارام میترسم کارام پیش نره
میخوام از تجربیات شما استفاده کنم
دنبال ی ارایشگاه خوب میگردم توی تهران. دارم تلاش میکنم که همه کارام توی یک منطفه باشه بیشتر دارم سمت غرب تهران رو میگردم که شب عروسی خیلی تو راه نباشیم
میشه یکم کمکم کنید.UndecidedUndecided

پاسخ به: روز عروسیت از آرایشت راضی بودی ؟ - sahaar - ۲۱ دي ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ صبح

(۲۰ دي ۱۳۹۴ ۱۰:۵۸ عصر)baraan نوشته است:  سلام دوستان خوبید ؟
من تازه درگیر کارای عروسی شدم خیلی هم استرس دارم برای کارام میترسم کارام پیش نره
دنبال ی ارایشگاه خوب میگردم توی تهران. دارم تلاش میکنم که همه کارام توی یک منطفه باشه بیشتر دارم سمت غرب تهران رو میگردم که شب عروسی خیلی تو راه نباشیم
سلام باران جان خوبی؟ مبارک باشه عزیزم
کار خوبی میکنی که میخوای همه چی رو از منطقه انتخاب کنی من خودم عروسیم تهران پارس بود ولی ارایشگاهم غرب بود خیلی اذیت شدیم همش تو ترافیک بودیم
من برای عروسی خیلی گشتم اخرش به شاپرک و پارس انا رسیدم که من خودم پارس انا رو انتخاب کردم اخه برام مهم بود که علاوه بر اینکه کارش خوب باشه ورودیش هم خوب باشه که توی فیلم برداری عروسیمون قشنگ بشه اخه توی برج نزدیک میدون کاج هست

پاسخ به: روز عروسیت از آرایشت راضی بودی ؟ - baraan - ۲۱ دي ۱۳۹۴ ۰۴:۴۴ عصر

(۲۱ دي ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ صبح)sahaar نوشته است:  
(۲۰ دي ۱۳۹۴ ۱۰:۵۸ عصر)baraan نوشته است:  سلام دوستان خوبید ؟
سلام باران جان خوبی؟ مبارک باشه عزیزم
کار خوبی میکنی که میخوای همه چی رو از منطقه انتخاب کنی من خودم عروسیم تهران پارس بود ولی ارایشگاهم غرب بود خیلی اذیت شدیم همش تو ترافیک بودیم
من برای عروسی خیلی گشتم اخرش به شاپرک و پارس انا رسیدم که من خودم پارس انا رو انتخاب کردم اخه برام مهم بود که علاوه بر اینکه کارش خوب باشه ورودیش هم خوب باشه که توی فیلم برداری عروسیمون قشنگ بشه اخه توی برج نزدیک میدون کاج هست
ممنون خانومی Heart
اخه فقط جاش که خیلی مهم نیست به فیلم بردار میگیم که یجور بگیره که خیلی بد نباشه
ولی اگه باشه خوب بهترهBlush
راستی بدقول که نبودن ؟دختر خاله ام سر عروسیش خیلی دیر رسید تالار گفتش ارایشگاهش خیلی دیر حاضرش کرده Huh
خیلی بده دیر برسیم به خصوص ما که عقد هم داریم Confused