زمان کنونی: ۹ فروردين ۱۴۰۳, ۰۶:۴۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

نظرسنجی: نظرتون درباره کار مرکز کاشت دخترایرونی چیست؟
بسیار عالی است
راضی نیستم
[نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی درباره مرکز کاشت دخترایرونی در کرج
نویسنده پیام
کاربر تازه وارد
*
کاربر تالار
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #11
پاسخ به: نظر سنجی درباره مرکز کاشت دخترایرونی در کرج
بخدا نمیدونین چه ادمایی هستن من خواهرم اونجا رفت واسه ارایش اول ی دختر لاغری که دختر صاحب سالنه ارایشش کرد هیچی بلد نبود بعد میگه بهش لطفا خودتون انجام بدین رسما خراب کاری کرده بود تمام سایه چشم پخش شده بود بعد خانمه سیگار ب دست ب خواهرم گفت پاشو برو بیرون، تمام سالن پر از موهای سگه ی سگ خیابونی رو اورده بودن از بوی سیگارم که دیگه نگم براتون اون زمانی که غزاله اونجا بود کار ناخنشون خوب بود اما غزاله گفت پولمو ندادنو ازونجا رفت الان فهیمه س و دوتا ناخن کار افتضاح بخدا تمام دستم قارچ گرفت با قالبای پلاستیکی برام کار کرد گفتم من با قلم میخوام ب زور گفتن نه این عالیه بعدشم فهیمه با کلی غر و قیمت بالا برام ریموو کرد و بدتر از همه معتلیشه منکه اصلا راضی نبودمو نیستم الانم که مشخص شده همه تبلیغاتشکون دروغ بوده از طرف بهداشت هم بخاطر اینکه همشون ی یکی ی دونه سگ دارنو میارن ش سالن چون همشون مادر دخترن تو سالن پر از سوسک و کثیفی اخطار اومده برید با چشم خودتون ببینید

۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۸ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
کاربر تازه وارد
*
کاربر تالار
سپاس ها 0
ارسال: #12
دختر ایرونی بدترین مرکز کاشتیه که تو کرجه

۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۹ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #13
سلام
من هم از توی سایت با این مرکز آشنا شدم برای اولین بار رفتم پیششون برای ترمیم ناخن
علی رغم اینهمه تعریف که نوشته میشه متاسفانه اصلا اصلا راضی نبودم البته خود فهیمه خانم برای من کار انجام نداد ولی خانمی که رو ناخنم کار کرد که دلم نمیخواد اسمشون رو بیارم نابودم کرد تمام انگشتام خونی مالی شد از همه بدتر وقتی خواستم به فهیمه خانم اعتراض کنم رفتار بسیار بدی داشتن و بدتر اینکه در یک لحظه سه چهار نفری ریختن سرم نمیدونستم طرفم کیه نهایتا فریبا خانم به بحث ورود پیدا کردالبته از ایشون ممنونم رفتارشون معقول بود و گفتن فهیمه به خاطر مشغله اعصابش خرابه ولی فهیمه خانم اصلا رفتار مناسبی نداشتن علاوه بر اینکه کارشون اصلا خوب نبود قیمتهاشونم نسبت به همه جا خیلی بالاتر بود. قصد تخریب کسی رو ندارم چون اولین بار بود به این مرکز مراجعه کردم خواستم تجربمو به اشتراک بذارم اگه هر کدومشون این پیامو بخونن قطعا متوجه میشن کی هستم براشون ارزوی موفقیت دارم. اگر هم خواستید برای تمام صحبتهام مستند دارم هر کی خواست بگه عکس انگشتامو بفرستم ببینه واریزیمم مشخصه به حساب خانم بشارتی تو چه روزی
خیلی متاسفم که با خوندن چند تا پیام تعریف و تمجیداعتماد کردم لطفا بیشتر تحقیق و بررسی کنید
۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۴۶ صبح
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #14
افتضاحه........ تو رو خدا نرید
۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۴۹ صبح
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
کاربر تازه وارد
*
کاربر تالار
سپاس ها 0
ارسال: #15
اصلا راضی نبودم دستم تا یک هفته زخم بود و قیمتشون هم از بقیه جاها بیشتره با اینکه کارشون کیفیت چندان خوبی نداره
۲۹ فروردين ۱۴۰۰ ۰۹:۲۸ صبح
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نکاتی درباره آرایش موی عروس mento 0 2,465 ۱ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mento

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان