زمان کنونی: ۱۰ فروردين ۱۴۰۳, ۱۲:۰۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نامه یکی از دوستان همراه درباره تاثیر سایز آلت تناسلی آقایان در روابط و اعتماد به نفس
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #1
نامه یکی از دوستان همراه درباره تاثیر سایز آلت تناسلی آقایان در روابط و اعتماد به نفس
سلام

می دانم که شما بارها نوشته اید سایز آلت تاثیری در کیفیت رابطه جنسی ندارد. من با شما در این رابطه مخالفم. از نظر من میزان سایز آلت تناسلی آقایان بسیار و بسیار برای خانم‌ها اهمیت دارد و در ادامه به تفصیل دلایل خود رابرایتان شرح می‌دهم.

حقیقتا شما پزشکان و سکس‌تراپیست‌ها حاضر به پذیرش این حقیقت نیستید که این موضوع در جامعه وجود دارد و دنیا را از دریچه مباحث علمی نگاه می‌کنید و نه حقایق. دنیای امروزه با دنیای 50 سال پیش و 20 سال و حتی 5 سال پیش هم متفاوت است. پیشرفت تکنولوژی تاثیر بسزایی در زندگی بشریت و جوامع گذاشته است. دنیایی که اینترنت، تلگرام و اینستاگرام و ... جزیی جدا ناپذیر از آن هستند و به شکل باور نکردنی عقاید، باورها، تصورات و اندیشه‌ها را تغییر می‌دهند. شما خود متخصص سکس‌تراپیست هستید و بهتر از من حقایق زیر را می‌دانید ولی من مجدا آنها را برایتان بازگو می‌کنم.

زوج‌هایی وجود داشته‌اند که به دلیل کوتاهی سایز آلت آقایان مجبور به خیانت و یا طلاق شده‌اند. دختران جوانی وجود دارند که با پسر‌های متفاوتی دوست بوده‌اند و تنها از پسرهایی رضایت داشته‌اند که سایز بهتری نسبت به دیگران داشته است.

بیایید این موضوع را بپذیرید که جامعه تغییر کرده است و در مورد ایران دارم صحبت می‌کنم نه جایی خارج از ایران و منظورم از جامعه، جامعه ایران است. هر گروه و بخش یک‌سری نیاز و انتظارات از خود و دنیای اطراف دارد که با گروه دیگر متفاوت است. نکته دیگری که وجود دارد و باید به آن دقت شود نیا‌زها و انتظارات فردی که اکنون 20 ساله هست را نمی‌توان با فردی که 30 سال پیش 20 ساله بود مقایسه کرد، به دلیل تاثیر تکنولوزی که در بالا ذکر شد.

دنیایی که اکثر دختران آن تا قبل از سن 20 سالگی با تعداد زیادی پسر دوست و آسنا شده‌اند و با تعدادی از آنها سکس داشته‌اند. (آمار بالای سقط جنین در دبیرستان‌های کشور گواه این موضوع است.) با دخترانی رو به رو هستیم که خیلی بیشتر از دختران 20 ساله‌ای که 10 سال پیش بوده‌اند در مورد سکس و انواع سکس و انواع پوزیشن‌ها و .... می‌دانند. دخترانی که از بیشتر از مادرهایشان در این زمینه‌ها اطلاعات دارند. دخترانی که دیگر خجالتی نیستند و از پسر نمی‌ترسند.

اگر من از شما بپرسم آیا شیرموز خوشمزه‌تر است و یا شیر مساشاکی شما نمی‌توانید پاسخ دهید. چون دومی را تجربه نکرده‌اید که بخواهید جواب دهید. در نظر گرفتن این نکته هم بسیار مهم است که هنوز در جامعه ما زنان از بیان نظرات واقعی خود شرم دارند. حتی مشاهده شده دخترانی که با هم دوست خیلی خیلی صمیمی هستند هم همه حقایق را به یکدیگر نمی‌گویند.

علاوه بر اینها، شما می‌گویید تمام سکس دخول نیست. حرف شما صحیح و کاملا درست، اما باز قبول کنید که دخول همه سکس نیست ولی بخش بزرگ و مهمی از آن است. اگر این چنین است خود شما به مدت 3 ماه، در رابطه جنسی خود با شریکتان دخول نداشته باشید و از راه‌های دیگر یکدیگر را ارضا نمایید. به نظر شما خودتان می‌توانید؟ یکی از مسایلی هم که در دخول مهم است سایز آلت می‌باشد و بسیار بر کیفیت آن اثر می‌گذارد. فردی که سایز آلتش از متوسط بالاتر است اعتماد به نفس بیشتری دارد و این حس را به شریکش هم منتقل می‌نماید.

به شما پیشنهاد برگزاری آزمایشی را می کنم: چندین عکس آلت تناسلی در شکل و اندازه‌های متفاوت را  تهیه نمایید و از تعداد زیادی خانم بخواهید آنها را امتیازدهی کنند و نتیجه را اعلام نمایید. خود شما هم نتیجه را از پیش می‌دانید. اگر متوسط را سایز 13 الی 14 در نظر بگیرید. سایزی که رتبه اول را کسب نموده خیلی بیشتر از متوسط قطعا خواهد بود. به عبارتی تصویر آلت تناسلی هم برای زنان بسیار مهم است. به بیان بهتر وقتی آلت تناسلی شما سایز متوسط دارد و شریک شما در نگاه اول آن را می‌بیند یک تصوری می‌کند و وقتی بیشتر از متوسط باشد احساس رضایت بهتر و بیشتری.

در پایان به ذکر چند مطلب کفایت می‌کنم:
•  شاهد زنان متاهلی بوده‌ام که علی‌رغم رضایت از رابطه با شوهر خویش، در پی مردانی بوده‌اند که شنیده بودند سایز آلتشان بزرگ است.
•  چند وقت پیش ویدیو پسر 13 ساله ای منتشر شد که آلت بسیار بزرگی داشت. بازخورد آن ویدیو در جامعه قابل تامل است.
•  حقیقت جامعه این است زنان با مردان زیادی بوده‌اند و خودشان می‌گویند که سایز آلت بسیار مهم است.
•  سایز آلت اعتماد به نفس مرد را بالا می‌برد.
•  سایز  آلت در کیفیت روابط تاثیر بسزایی دارد.
•  بسیار دخترانی رو دیدم که تنها به دلیل سایز آلت با پسر دیگری دوست شده‌اند.
•  بسیار دخترانی دیده‌ام که بعد از اینکه متوجه شده‌اند دوست‌پسر دوستشان ، آلتش سایز بزرگی دارد با او همبستر شده‌اند و به دوست خود خیانت کردند.
•  موضوع بحث داغ بین خیلی از زنان در مجالس خصوصی سایز آلت شریکشان می‌باشد.(دوست پسر و یا شوهر)
•  سوالی که اکثر دختران از یکدیگر می‌پرسند بعد از اینکه با پسر جدید دوست شدند، سایز آلتش چقدر است؟ این بهتر است یا قبلی؟
•  با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی راحت به فیلم‌های پورن و آمار بالای تماشای آنان در بین زنان، آنها هم همانند مردان در پی تجربه انواه موارد هستند.
•  از قدیم گفتن تا نباشد چیزکی، مردم نگویند چیزها و وقتی بحث در مورد سایز آلت وجود دارد خود گواه این است سایز آلت بالاتر از متوسط خیلی بهتر از متوسط آن است.

آقای دکتر به جای انکار این موضوع که سایز آلت تناسلی اهمیت ندارد، آن را بپذیرید و به فکر راه‌حلی خلاقانه و مبتکرانه برای آن باشید.

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۴۷ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
ارسال: #2
پاسخ دکتر شکیب:
پاسخ دکتر شکیب:
سلام دوست عزیز

ضمن تشکر از صراحت و شجاعت شما، در پاسخ می خواهم چند نکته را بازگو کنم:

اولا آنچه به عنوان استدلال یا شواهد یا هرچه اسمش را بگذاریم آورده اید و تاکید کرده اید که این مربوط می شود به وضعیت کنونی جامعه ما که درحال تغییر است و...، بحثی انحرافی است. مگر فقط زنان ایرانی آن هم در چند سال اخیر و به دنبال تجدد، موضوع «سایز» برایشان مهم شده؟ نه برادر عزیز. درست مثل دغدغه مردان درباره سایز خودشان، این سوال که واقعا سایز چقدر در کیفیت سکس تاثیر دارد، دغدغه هایی جهانی و ازلی و شاید ابدی است! و اگر من همیشه گفته ام که «واقعا» تاثیری ندارد، این نظر من نیست. همه سکس تراپیست های دنیا همین را می گویند. آنها در اروپا و آمریکا مدرن نشده اند؟ ما مدرن شده ایم؟

دوم: در آخر نامه فرموده اید به جای انکار موضوع راه حلی خلاقانه و مبتکرانه بیابیم. جهت استحضارتان عرض می کنم که سالها است دارند می یابند و نیافته اند. هیچ راهی برای افزایش سایز وجود ندارد. ازآنجا که به این دلیل که بسیاری از مردان، مثل شما فکر می کنند و  اعتماد به نفس جنسی شان را گره زده اند به سایزشان، مشتری برای این داستان آن قدر زیاد است که اگر کسی روزی راهی بیابد، ثروتمندترین مرد جهان خواهد شد. همین حالا با دروغ و راه های تقلبی، کلی پول به جیب می زنند؛ چه برسد که راهی واقعا موثر پیدا شود. گفت: آنچه یافت می نشود، آنم آرزوست.

سوم: شما در نامه تان طوری از جامعه صحبت کرده اید که من اگر زن بودم، حتما به من بر می خورد. امیدوارم بعد از این پاسخ، بازتاب های خانم ها و آقایان درباره این مساله را هم بتوانم در کانال منتشر کنم. آیا واقعا اکثریت زنان جامعه ما همان هایی هستند که شما در بندهای آخر نامه به آن اشاره کرده اید؟

چهارم: اگر سکس تراپیست ها می گویند سایز مهم نیست، برایش یک استدلال علمی ساده دارند: پایانه های حسی که در اندام جنسی زنان است، اگر بیرون از واژن باشد، که ربطی به سایز ندارد. اگر هم درون واژن باشد، بازهم سایز تاثیری ندارد چون واژن یک بافت قابل اتساع است و همچنین طول واژن در بیشترین حالت  14 تا 16 سانتی متر است. بنابراین، منطقا یک آلت درازتر، تحریک بیشتری وارد نمی کند.

پنجم: همان سکس تراپیست ها البته یک نکته دیگر هم می گویند: بخشی از برانگیختگی جنسی ما، نه صرفا با تحریک تماسی، که به صورت ذهنی هم صورت می گیرد. دیدن یا شنیدن هم ما را تحریک می کند. سلیقه های آدمها و پیش نویس های جنسی آدمها هم با هم متفاوت است. پس همان طور که ممکن است یک مرد زنی را با پستان بزرگتر ترجیح بدهد، زنی هم ممکن است با مردی با آلت بزرگتر بیشتر برانگیخته شود. کسی این را انکار نمی کند. اما سوال این است: آیا همه چیز در سکس، فقط اندام و خصوصیات فیزیکی است؟ ممکن است برای بعضی ها که شما مثال زده اید چنین باشد؛ اما برای اکثریت چنین نیست. مخصوصا خانم ها، احساس برایشان مهم تر است از سایز.

ششم: حتی اگر زنی تنها برایش لذت جنسی مهم باشد و نه هیچ چیز دیگر، اینکه یک مرد چطور از آلت ش استفاده کند، بسیار مهم تر است از اینکه آلت ش چه سایزی باشد. یک مثال ساده: مردی با آلت کوچک اما با کنترل، از مردی با آلت بزرگ اما مبتلا به انزال زودرس، قطعا شریک جنسی بهتری است. بارها گفته ام که برای سکس خوب، دانش، مهارت و تمرکز لازم است. بسیارند مردانی که فقط به سایزشان می نازند، و شرکای جنسی غیر قابل تحملی هستند.

هفتم: به عنوان یک سکس تراپیست اگر بشنوم زنی، همسر یا شریک جنسی اش را ترک کرده و به مرد دیگری پیوسته که سایز بزرگتری دارد، فکر می کنم از دو حال خارج نیست: به احتمال بسیار زیاد مشکل دیگری بوده، چه در رابطه جنسی (مثلا زودانزالی، یا اختلال نعوظ، یا بی میلی مرد، یا رفتار یک طرفه و در نظر نگرفتن نیازهای زن) چه در غیر آن؛ که ممکن است دقیقا به علت کم اطلاعی، فکر می کنید که مشکل در سایز بوده.

اما ندرتا حالت دیگری هم ممکن است وجود داشته باشد.

زنی که روابط قبل از ازدواج متعددی داشته یا دارد؛ و تصادفا بهترین تجربه های جنسی اش با مردانی بوده با سایز بزرگ، یا زنی که همه ذهنیت جنسی اش با تماشای پورن شکل گرفته، اگر در وضعیتی باشد که تنها و تنها از رابطه سکس بخواهد و دیگر هیچ، چنین تصمیمی می گیرد. پس می بینید که یک سکس تراپیست اتفاقا مطلق صحبت نمی کند؛ برعکس شما دوست عزیز که همه را به یک چشم نگاه کرده اید.

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ عصر
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
ارسال: #3
پاسخ عالی لاله:
پاسخ عالی لاله:

نوشته ی مخاطب کانال آنگونه بود که نگارنده را در نظرم یک فرد خام و کوته فکر و البته فوق العاده ضعیف در برقراری ارتباط تصویر کرد.

چطور می تواند کسی که در آغوش دیگری عشق را تجربه کرده باشد به فکر بیمار خیانت بیاندیشد به خاطر کوتاه و یا بلند ، فربه یا لاغر بودن اندامی؟

تمرکز فرد نویسنده از رابطه ی جنسی کاملا به صورت مکانیکی و فاقد معنا ست. احساس در آن نقشی ندارد، بر پایه ی غریزه ی محض است  و بدون در نظر گرفتن آیتم های اراده، تفکر، تخیل و عاطفه و احساس که رابطه ی انسان را از حیوان جدا می کند. (هر چند معتقدم حیوانات در برخی موارد بسیار مهربان تر با احساس تر و عاطفی تر از انسان ها هستند)

آن معتقد سر سخت اندازه ها دختران و زنان ایران را طوری تصویر کرده که گویی دستگاهی اند در بخش QC (کنترل کیفیت)  کارخانه ای و ساخته شده اند چیزی را اندازه بگیرند مهر تایید یا رد بر آن بزنند و رهایش کنند و بعدی و بعدی و باز بعدی... چطور می شود میلیون ها زن ایرانی که در فرهنگ عشق و مهر بزرگ شده اند را اینقدر سطحی پنداشت؟

من هرگز تصور نمی کنم که مسئله خیانت آنقدر ها هم ساده و پیش پا افتاده باشد و این طور راحت اتفاق بیافتد. در خیانت روان آدمی درگیر مواردی بسیار پیچیده تر از آنچه در ظاهر به نظر می رسد میشود. مگر اینکه اصل رابطه صرفا بر مبنای سکس تعریف شده باشد و زنانی را که ایشان به عنوان همسر و دوست (دختر) معرفی میکنند، احتمالا سکس پارتنری بیش نبوده اند و قطعا در این تعریف و یا قرار داد؛ همان طور که ماشین تان را خیلی راحت عوض میکنید که تجربه ی متفاوتی داشته باشید، می توانید سکس پارتنرتان را هم عوض کنید و دیگر جای تعجب و افسوس و اندوه ندارد.

به نظرم بیشتر این پس زدن های زنانه  به خاطر اندازه ها نیست بلکه بیشتر به دلیل نگاه خط کشی برخی مردان به خودشان و البته به زن به عنوان ابزاری صرفا جنسی، و به ارتباط  تنها به عنوان بنیانی برای تخلیه ی جسمانی بوده است.

هرگاه  مردی  زنی را  با ستاره های پورن مقایسه کند و او را به خاطر بدن و چهره ی متفاوتش مورد تحقیر و سرزنش قرار دهد قطعا به بهای این طرز نگاهش ، قد، اندازه، حجم و میزان هر چیز قابل اندازه گیری که داشته باشد از اندازه آلت تناسلی گرفته تا میزان در آمدش، مورد تحقیر و مقایسه قرار خواهد گرفت .

عشق و دوست داشتن هرگز در مورد اندازه ها نیست.

به عنوان یک زن هرگز نشنیده ام دوستانم بی آنکه از کیفیت رابطه ی عاطفی شان چیزی بگویند از کیفیت رابطه ی جنسی شان تعریف کنند.

هرگز نشنیده ام که زنی عشق را و رابطه انسانی و عاطفی اش را تا حد یک عضو هرچند سانتی تقلیل دهد. کاش عمیق تر و انسانی تر فکر کنیم.

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۵۰ عصر
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
ارسال: #4
پاسخ صمیمانه امید:
پاسخ صمیمانه امید:

بنده یک جوان 32 ساله با سایز الت معمولی روبه کوچک هستم که الان حدود 5 سال است که ازدواج کردم.

در پاسخ به دوستمون میخوام بگم که تمام حرفهاشون درسته ولی فقط در جایگاهی که هستن. به نظر من ایشون به احتمال زیاد مجرد هستن و منظورشون از سکس با همه ی متاهلها متفاوته.

چون در رابطه ی جنسی با همسر دقیقا حرف اول و آخر رو احساسات میزنه.

من دوسال اول زندگی مشترکم رو دقیقا باهمین ذهنیت گذروندم. جالب اینجاست که دلیل اصلیش رودروایسی با خانمم بود. وقتی موضوع رو بعد 2 سال باهاش در میون گذاشتم متوجه شدم که کاملا اشتباه فکر میکردم و حتی حاضره تا اخر عمر باهام زندگی کنه و هیچ نزدیکی نداشته باشه!

توضیح ایشون معطوف به رابطه های زود گذره که من هم توی مجردی تجربش رو داشتم و به دلیل زود گذر بودن رابطه دنبال بهترین شکل (فیزیکی) ممکن میگشتم. و این مساله در مورد خانمها هم صدق میکنه یعنی اگر بخوان رابطه موقت داشته باشن دقیقا دنبال سایز الت بزرگ و... میگردن.

من دقیقا فردی با سایز الت کوچک و دچار زود انزالی هستم سالها طول کشید تا با این مشکل کنار بیام. اولش روبه داروهای افزایش سایز آوردم (که هیچکدوم تاثیر نداشتن و فقط جیبمو خالی کردن). بعدش رو آوردم به داروهای زود انزالی که اونها هم عواقب خودش رو داشت. بعد مدتی بیخیال شدم و خودم دست به کار شدم. الان حداقل سعی میکنم با دست خانمم رو ارضا کنم و بعد خودم.

دوست عزیزم در زندگی مشترک من فهمیدم که چگونگی پخت یه قورمه سبزی روی نزدیکی با همسر تاثیرش بیشتر از سایز بزرگه و برعکس چگونگی به خاطر سپردن تاریخ دقیق ازدواج و هزاران چیز دیگه.

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ عصر
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
ارسال: #5
پاسخ کاملا «مردانه» یکی از دوستان همراه:
پاسخ کاملا «مردانه» یکی از دوستان همراه:

سلام و خسته نباشید.
در رابطه با بحثی که مطرح شد در رابطه با سایز، تقریبا همه حرفای گفتنی رو گفتن، گفته شد و دوستان از جهات مختلفی به موضوع نگاه کردن

خواستم از طرف خودم، کسی که خودش و سه تا از دوستاش دارای سایز بالایی هستن(۱۷/۵_۱۸_۱۸/۵) بگم که دوست عزیز نه برای ما و نه برای پارتنر هامون این سایز خوشایند نیست!

سایز بزرگ جلوگیری میکنه از دخول کامل عزیز و گاهی باعث رنجش پارتنر!
من راضی تر بودم اگر همون سایز متوسط رو داشتم!

سایز بزرگ شاید فقط تو رابطه های زودگذر یکی دو شبه جالب باشه که کم نیاری! یا تو کل کل های مردونه که بعضی آقایون با هم دارن (حالا یا دوستانه یا از روی ضعف شخصیتی که میخوان بی شخصیتیشون رو با سایز آلتشون جبران کنن)

درکل چیزی نیست که آدمای مهم زندگی دنبالش باشن، اگه باشن پس مطمئن باش مهم نیستن! از صراحت کلامم عذرخواهی میکنم.

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۵۲ عصر
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زگیل تناسلی: درمان، علائم، دلایل، تشخیص و پیشگیری nyusha 0 992 ۳ شهريور ۱۳۹۹ ۰۱:۳۴ عصر
آخرین ارسال: nyusha
  دانش در مورد زگیل تناسلی... همکار عزیز! لطفا اگر لازم نیست، حرف نزنید! star 0 1,233 ۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۱۱ عصر
آخرین ارسال: star
  زگیل پربرکت: زگیل تناسلی star 0 1,228 ۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۵۳ عصر
  دوستش دارم، اما زگیل تناسلی دارد! star 0 1,259 ۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۳۰ عصر
  10 نکته درباره تبخال تناسلی که شاید ندانید star 0 1,281 ۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۷ عصر
  10 نکته درباره بچه قورباغه ها(اسپرم) و بارداری star 0 1,420 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۲۵ عصر
  باورهای غلط: ارتباط سـکس دهانی با ویروس زگیل تناسلی star 0 1,451 ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ عصر
  تفاوت های کیفیت ارضا در روابط جنسی در ایران و غرب star 6 3,220 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۳۱ عصر
  ۱۰ باور غلط درباره زگیل تناسلی star 0 2,049 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۴۰ عصر
  تاثیر ویاگرا بر زود انزالی star 0 1,356 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۴۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان