زمان کنونی: ۱۰ فروردين ۱۴۰۳, ۰۹:۴۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لباس عروسی چاق ترین دختر جهان! +عکس
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #1
لباس عروسی چاق ترین دختر جهان! +عکس
مگ فور: این خانم بسیار چاق با لباس عروسی که قرار است دنباله ای چندین متری داشته باشد در مراسم ازدواجش شرکت خواهد کرد. برای خیلی از عروسها مهم است که لباس روز عروسی شان بسیار با شکوه مجلل باشد اما برای این خانم مهم این است که لباسش درست اندازه تنش باشد.
[تصویر:  fatbride.jpg]

این خانم 800 پوند وزن دارد و 32 ساله است و برنامه اش این است که به زودی رکورد سنگین وزن ترین زن زنده جهان را در گینس به نام خودش به ثبت برساند. به گفته خیاط این خانم لباس عروس او بیش از 14 متر پارچه احتیاج دارد که نسبت به لباسهای معمولی سه برابر بیشتر پارچه نیاز خواهد داشت. این زن روزانه 30 هزار کالری مصرف میکند و جالب این است که همسر آینده این خانم یک سرآشپز است.
آقای کلارک داماد آینده در مورد همسرش میگوید:" من عاشق او هستم و همیشه از او حمایت میکنم چرا که میدانم این مسئله او را خوشحال میکند . من عاشق زنان چاق هستم و از اولین دیدارم با او فهمیدم که او بهترین شخص برای زندگی من خواهد بود.
[تصویر:  big_bridec.jpg]
علیرغم اینکه پزشکان در مورد سلامتی اش به او هشدار داده اند اما او تصمیم دارد با سنگین تر کردن وزنش رکوردی را در گینس به ثبت برساند.

انتخاب آرایشگاه شرق تهران(تهرانپارس،نارمک...)
انتخاب آرایشگاه شمال تهران(تجریش،میرداماد...)
انتخاب آرایشگاه غرب تهران(شهرک غرب،اکباتان...)
مدل ها و ژورنال های روز لباس عروس 2016 و 2017
ادکلن
۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید انواع لباس خواب فانتزی marjan.farahi69 0 1,220 ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ۰۴:۴۴ عصر
آخرین ارسال: marjan.farahi69
  برای اینکه طراح لباس شویم چه چیز هایی لازم است؟ sitepine7 0 1,915 ۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: sitepine7
  دو تا از مدرن ترین هتل های پوکت در تور تایلند paya1366 0 1,962 ۱۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ عصر
آخرین ارسال: paya1366
  بهترین و مناسب ترین رنگ برای دیوار منزل mento 1 3,589 ۲۲ تير ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ صبح
آخرین ارسال: nazi08
  رویایی ترین مکان های اروپا برای ماه عسل nazanin.R 0 2,819 ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ عصر
آخرین ارسال: nazanin.R
  مراسم ازدواج دختر قلعه نویی + تصاویر star 0 3,834 ۱۶ تير ۱۳۹۳ ۰۳:۵۴ عصر
آخرین ارسال: star
  حراج لباس عروس 104 ساله +تصاویر star 0 5,574 ۱۴ شهريور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ عصر
  مراسم به نمایش گذاشتن درازترین لباس عروسی در جهان+عکس star 0 3,352 ۹ تير ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ عصر
  سه راهی انتخاب: اجاره، خرید یا سفارش لباس عروس ؟ star 0 2,744 ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ صبح
  گرانترین لباس جهان بر تن گرانترین دختر ژاپن! +عکس star 0 2,843 ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان