زمان کنونی: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خط لب دوست شماست
نویسنده پیام
کاربر تازه وارد
*
کاربر تالار
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
خط لب دوست شماست
نه فقط به عنوان اولین گام – Turnbow معمولاً برای آرایش مشتری‌هایش از خط لب استفاده می‌کند و از رژ لب‌های معمول صرف‌نظر می‌کند. او می‌گوید: "من دوست دارم محدوده‌ی لب‌ها را با خط لب شکل بدهم و درون این محدوده را نیز با خط لب پر کنم. شما به دلیل کیفیت رژ لب نمی‌توانید با آن دور لب‌ها را به خوبی رسم کنید. در صورتی که با رژ لب این کار را انجام دهید نتیجه آن نامرتب‌تر از یک خط خواهد شد. خط لب کمی خشک‌تر است، بنابراین بر روی لب جا‌به‌جا نمی‌شود. بر عکس رژ لب به دلیل دارا بودن ساختار مرطوب‌تر، جابه‌جا می‌شود."

در صورتی که می‌خواهید کمی مرتب‌تر به نظر برسد، Turnbow پیشنهاد می‌کند مقداری رژ لب معمولی بر روی خط لب‌ها بکشید. البته دقت کنید فقط در وسط لب‌ها این کار را انجام دهید و از کشیدن رژ لب در حاشیه‌ی لب‌ها خودداری کنید. در صورتی که واقعاً به رژ لب‌های معمول علاقه‌مندید از خط لب به عنوان پایه (اطراف لب‌ها) استفاده کنید و سپس از یک رژ لب با ترکیب دارای ماندگاری بالا استفاده کنید. این گونه رژها خشک‌تر هستند و امکان خونریزی را نیز کاهش می‌دهند. علاوه بر این می‌توانید از خط لب صرف‌نظر کرده و از رژ لب فقط در وسط لب‌ها استفاده کنید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهريور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۹ صبح، توسط haniye.)
۱۵ شهريور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۹ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان