زمان کنونی: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داستان منصور در مورد تمایلات "بی دی اس ام" خود از دوران کودکی تا بزرگسالی
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #2
پاسخ به: داستان منصور در مورد تمایلات "بی دی اس ام" خود از دوران کودکی تا بزرگسالی
داستان منصور
بخش دوم

اوایل که کلا از خودم متنفر بودم چون نمیدونستم چه مرگم هست. ازدواج کردم در روابط کلامی قبل ازدواج و در واقع در صحبت های قبل ازدواج با همسر آینده م صحبت کردم. گفتم من عاشق سکس هستم اما اون سکسی که من دوست دارم اونی نیست که همه دوست دارن. من از سکس لذت میبرم اما از بستن دست و پا و اعمالی مشابه لذت بیشتری میبرم. نمیدونم من جزء گروه مازوخیسمها و سادیسم ها هستم یا خیر ولی نامزدم و همسر فعلی من رضایت داد. گفت من با سکس خشن شما مشکلی ندارم. اما بعد ازدواج، مشکل خودش رو نشون داد.

هر چه گره طناب ها و میزان طناب ها بیشتر میشد نارضایتی همسرم هم بیشتر میشد و گاهی هم حتی سکس ما از اول به هم میخورد. چون وقتی ساعت 11 به بستر میرفتیم تا 1 بامداد مشغول بستن بودم. با اعصاب خردی میخوابیدیم. همیشه هم میشنیدم که میگفت ای بابا این که نمیشه تو هی منو ببندی و بزنی (زدن درحد زدن کف پا ، کمی سرخی و ...) و من زجر بکشم که تو لذت ببری! من سکس با ملایمت و مثل آدم رو دوست دارم اما تو ...

گذشت و به چند مشاوردر دانشگاه محل تحصیلم مراجعه کردم که کمکی نکرد. یکی از مشاورین که اتفاقا خانم هم بود گفت شما شرطی شدی و سکس شما شرطی شده. از من پرسید آیا فیلم و عکسی در مورد این ماجرا دیدی که من چون در کنار همسرم بودم تکذیب کردم و خجالت کشیدم. واقعا هم من فیلم ندیده بودم که این جوری بشم! اما بعدها گاهی هم فیلم می دیدم. یه روز اتفاقی همسرم کلیپی از این صحنه های BDSM رو دید و من آب شدم رفتم توی زمین.

هنوز که هنوزه هیچ راه علاجی پیدا نکردم. درمانده و عاجر در پی این هستم که گاهی همسرم اجازه بده و با بندها و طنابی که همیشه بالای سر تخت هست موقع سکس به لذتی بیش از سکس برسم. برام مهمه که ببندم اما اگه بسته هم بشم برام جذابه. در واقع یه اتفاقه دو سویه هست. اما نه تنها همیشه فرصت نمیشه بلکه گاهی هم عصبانی و کلافه به هم پشت میکنیم. حتی گاهی من لقب روانی هم میگیرم. گاهی در خلوت گریه م میگیره که آیا من مریضم یا واقعا روانی هستم و ایا مشکل من چاره داره یا این لذت رو تا آخر عمر باید به گور ببرم و یا آیا این میل درون من راهی در بیرون برای ارضای مسالمت امیزش وجود داره و آیا باید همسرم رو به زور وادار به بستن و سکس خشن وکاری که میخوام بکنم تا لذت ببرم؟ چون لذت بردن از سکس حق هر دو نفر ماست و حق هم گرفتنی ست و هم دادنی. و یا حتی سوال کلیدی اینکه ابزار های صنعتی BDSM مثل شلاق و دستبند و پا بند و حتی دهن بند به شکلها رو رنگ و لعاب های مختلفی که حتی در بازارهای ایران به وفور یافت میشه برای چی ساخته و عرضه شده؟

و آیا من باید باید به قول دینداران تقوای الهی پیشه کنم؟ و آیاها  و سوالات بسیار دیگر.

سر شما رو درد آوردم ولی عوضش خودم رو تخلیه کردم. امیدوارم به جواب مناسب و راهگشایی توسط شما دوستان برسم.

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۴۲ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ به: داستان منصور در مورد تمایلات "بی دی اس ام" خود از دوران کودکی تا بزرگسالی - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۴۲ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان فاطمه: چه شد که از سـکس با همسرم گریزان شدم star 1 24,347 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۰ عصر
آخرین ارسال: star
  تمایلات عجیب جنسی: آیا همسر من بیمار جنسی است؟ star 1 1,991 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۱۲ عصر
  واژینیسموس: بحران جنسی در دوران زناشویی star 0 3,643 ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۴۱ عصر
  سوال در مورد خودارضایی و پاسخ دکتر شکیب star 0 5,256 ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان