زمان کنونی: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داستان منصور در مورد تمایلات "بی دی اس ام" خود از دوران کودکی تا بزرگسالی
نویسنده پیام
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #8
پاسخ به: داستان منصور در مورد تمایلات "بی دی اس ام" خود از دوران کودکی تا بزرگسالی
سلام من هم به مشکل شما مبتلا بودم و شاید خیلی از اوضاع شما هم بدتر.
من هنوز ازدواج نکردم ولی از bdsm لذت میبرم برام فرقی نداره که برای شخصی که باهامه چه اتفاقی میفته به همین دلیل اصلا تمایلی به ازدواج ندارم...آقای منصور تا جایی که من بعد از این همه سال هنوز سعی میکنم با مشکلم بجنگم ولی موفق نشدم بهتون پیشنهاد میکنم که شاید بهتر باشه از افراد مازوخیسمی استفاده کنید...چون نه تنها شما با اون افراد حالتون خوب میشه بلکه اونا هم حس خوبی نسبت به رفتار شما دارند ، شما بیشتر شبیه به یک فرد سادیسمی هستید و اصولاً انسان ها بخواطر افکار یا فشار های زیاد زندگی به این مشکل دچار می‌شوند پس میتونیم نتیجه بگیریم که دچار بودن به سادیسم یا مازوخیسم اشتباه یا گناه نیستSmile ممنون که مطلبی که نوشتم رو خوندی❤️
۱۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ صبح
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ به: داستان منصور در مورد تمایلات "بی دی اس ام" خود از دوران کودکی تا بزرگسالی - مهمان - ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ صبح

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان فاطمه: چه شد که از سـکس با همسرم گریزان شدم star 1 24,346 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۰ عصر
آخرین ارسال: star
  تمایلات عجیب جنسی: آیا همسر من بیمار جنسی است؟ star 1 1,991 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۱۲ عصر
  واژینیسموس: بحران جنسی در دوران زناشویی star 0 3,643 ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۴۱ عصر
  سوال در مورد خودارضایی و پاسخ دکتر شکیب star 0 5,256 ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان