زمان کنونی: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نامه علی: ذهنیت افراد جامعه درباره سـکس دهانی
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #2
پاسخ به: نامه علی: ذهنیت افراد جامعه درباره سـکس دهانی
نامه تینا:

با سلام و خسته نباشید و تشکر از دکتر شکیب عزیز.

در جواب به مطلب علی دوست دارم نظر خودمو بگم.

در مطلب کمی قدیمی ترتون در مورد خشونت علیه زنان صحبت شد و چه جالب که مطلب علی باز ذهن من رو برد سمت همان مطلب.

مشکل نا آگاهی در مورد مسائل جنسی موضوعیه که توی ذهن هر شخصی لازمه جا بیافته و دیدش رو نسبت به بررسی راههای بیشتری برای زندگی شادتر باز بکنه.
ولی کلماتی که علی در توصیف این مشکل به کار بردن به عنوان یک زن برای من قابل پذیرش نبود.

به نظر من این صحیح نیست که فکر کنیم یک مرد باید درخواست های خودش را در مورد رابطه ی دهانی یا مقعدی به همسرش بگوید! این روش بیان برای این جمله از نظر من مصداق خشونت علیه زنان است!

درست این است که بگوییم هم زن و هم مرد کارهایی که دوست دارند را با هم مطرح کنند و اگر طرف مقابل هم از آن کار لذت برد که فبها و در غیر اینصورت به سلیقه ی هم و حریم جنسی یکدیگر احترام بگذارند.

بنده خودم دانشجوی دکترا هستم و اتفاقا آگاهی بسیاری روی روشهای متفاوت لذت بردن از رابطه ی جنسی داشته ام ولی خودم با آگاهی از سلیقه ی خودم میدانم که از سکس اورال و مقعدی به اندازه ی سکس واژینال لذت نمیبرم و آن را انجام نمیدهم.

این تصور که مردان سکس اورال و مقعدی را دوست دارند نباید هرگز این ذهنیت را در زنان ایجاد کند که آنها هم باید آن را دوست داشته باشند. یا برای رضایت شریکشان به آن تن بدهند تا به نظر آگاه و امروزی بیایند!

چه بسا بسیاری از زنان روشهای بسیاری برای لذت بردن از سکس مثل role play ها و غیره دوست داشته باشند که مردان بیشتر از سکس دهانی آن را لذتبخش بیابند.

موضوع مهم یافتن شریکی ست که با شما بتواند به تفاهم جنسی برسد. نه اینکه الزاما همه ی ما به یک سلیقه ی مشترک در مسائل جنسی برسیم.

به تفاوت ها احترام بگذارید و قضاوت نکنید.
۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۳۷ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ به: نامه علی: ذهنیت افراد جامعه درباره سـکس دهانی - star - ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۳۷ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نامه فرزاد: ترس اون دنیا از همجنسگرایی ام منو توی این دنیا معلق نگه داشته و سردرگمم star 8 3,665 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۵۲ عصر
آخرین ارسال: star
  فرزاد چه باید بکند؟ / نگاهی به سوء تفاهم های رایج درباره همجنسگرایی star 1 1,933 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ عصر
  داستان فاطمه: چه شد که از سـکس با همسرم گریزان شدم star 1 24,374 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۰ عصر
  ۸ باور غلط درباره سـکـس، که ۸۰ درصد آدمها دارند star 0 1,565 ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۰۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان