زمان کنونی: ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13 نکته در مورد موی عروس
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #1
13 نکته در مورد موی عروس
به هر مدلی که می بینید دل نبندید. شاید فرم صورت و بدن و لباس شما با مدلی که توی عکس هست فرق داشته باشد. با خودتان رو راست باشید ببینید این مدل به شما می آید یا نه.

[تصویر:  20120519011033cb-noaros3245.jpg]

1- انتخاب مدل مو برای روز عروسی خیلی سخت است. هر کس یک مدل به شما پیشنهاد می کند و خودتان هم مدام نظرتان عوض می شود. مدلی انتخاب کنید که هم به شما بیاید هم طبق مد روز باشد و هم آرایشگرتان از پس انجامش بر بیاید. و از همه مهم تر، با آن راحت باشید.

2- به هر مدلی که می بینید دل نبندید. شاید فرم صورت و بدن و لباس شما با مدلی که توی عکس هست فرق داشته باشد. با خودتان رو راست باشید ببینید این مدل به شما می آید یا نه.

3- به میزان تحرکت و آب و هوا هم باید توجه کنید. اگر می دانید گرمتان می شود مدلی انتخاب نکنید که آدم را کلافه نکند.

4- خلاقیت داشته باشید. فقط به مدل های رایج که روی سر هر عروسی دیده می شود اکتفا نکنید. با آرایشگرتان مشورت کنید. با کمی تغییردر یک مدل یا تفکیک کردن دو مدل با هم می توانید مدل موی خاص خودتان را داشته باشید.

5- اگر لباستان طرح شلوغی دارد مدل موی ساده تر انتخاب کنید.

6- اگر قرار است روی موهایتان را بپوشانید از مدل های جمع محکم استفاده کنید. موهایتان را باز نگذارید چون با پوشاندن رویش هم پف موهایتان می خوابد، هم وز می شود هم حالت شان را از دست می دهند.

7- به فکر این نباشید که تغییر زیاد و ناگهانی در موهایتان ایجاد کنید. مثلا رنگ موهایتان را یکباره متضاد رنگ همیشگی اش نکنید. در کل برای جلب توجه، افراطی عمل نکنید. شما عروس هستید و ناخودآگاه مرکز توجه همه.

8- اگر تاج یا تور دارید، مدل تاج و تورتان باید با جواهرات و لباستان هم خوانی داشته باشد.

9- هر تغییری که می خواهید در مو بدهید مثل کوتاهی، رنگ، مش، دکلره و اکستنشن، باید از قبل به فکر باشید. کوتاهی و رنگ را حد اقل دو هفته قبل و اکستنشن و دکلره را باید حد اقل یک ماه قبل انجام بدهید.

10- از چند هفته قبل به طور منظم از حالت دهنده ها و ویتامینه های خوب استفاده کنید و موها را آماده کنید.

12- موهایتان را روز قبل از عروسی بشویید، نه صبح روز عروسی، موهای تازه شسته شده خوب مدل نمی گیرند و تارهای کوتاه تر در هوا معلق می شوند.

13- چند سنجاق و گیره از آرایشگرتان بگیرید و در کیفی که روز عروسی دارید بگذارید.
م: noarous

انتخاب آرایشگاه شرق تهران(تهرانپارس،نارمک...)
انتخاب آرایشگاه شمال تهران(تجریش،میرداماد...)
انتخاب آرایشگاه غرب تهران(شهرک غرب،اکباتان...)
مدل ها و ژورنال های روز لباس عروس 2016 و 2017
ادکلن
۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
کاربر تالار
**
کاربر تالار
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 7 بار در 6 ارسال
ارسال: #2
پاسخ به: 13 نکته در مورد موی عروس
اگه دنبال کیفیت هستید حتما بخونید
سلام دوست عزیزم من دوست دارم تجربه خوبم رو در اختیار همه دوستان بزارم اگه دوست داشتین استفاده کنید و دعام کنید
من واسه عروسیم رفتم آرایشگاه شایلی تو الهیه وای میکاپ آرتیستش شیوا جون از آلمان اومده 8 سال آلمان کار می کرده و عضو انجمن آکادمی میکاپ مونیخ آلمان بوده خیلیییییییییییییییییی کارش خوب ود تازه اومده ایران و اونجا کار میکرد ه ( مدارک آلمانشم تو سالن هست ) قبل آرایش باهام مشاوره کرد موادشم عالی بودد تا آخر شب آرایشم تکون نخورد حتما کسایی که واسشون هزینه زیاد ( من پکیج 2 میلیونی رو انتخاب کردم ) مهم نیست توصیه می کنم برن وآلبومش رو ببینن واقعا تو کل تهران تکه من از ویس تو ولنجک تا نیکادل تو فرشته ... رفتم اما واقعا کار شیوا جون اروپایی و لایته - برخوردشم بینظیره بسیار مودب و با حوصله راستی اینم شماره 22012038- حتما اگه رفتید موادشو که از آلمان میاره ببینید
۱۸ تير ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ عصر
تشکرها  سپاس شده توسط samiradehghanian
کاربر نیمه فعال
کاربر تالار
اعتبار: 0
سپاس ها 4
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #3
پاسخ به: 13 نکته در مورد موی عروس
12 نکته‌ای که باید درباره اکستنشن مو بدانید 

1. اکستنشن مو چیست؟ 
اکستنشن، همان‌طور که از نامش پیداست، به موهای اصلی متصل می‌شود تا قد مو یا حجم آن را بیشتر کند. انواع مختلفی از اکستنشن مو وجود دارد. برخی از انواع ارزانقیمت هستند و از الیاف مصنوعی تهیه شده‌اند. انواع گران‌تر که ظاهری زیبا و طبیعی‌تر هم دارند از موهای واقعی و طبیعی تهیه شده‌اند.

2. اکستنش مو مناسب چه افرادی است؟ 
بیشتر افراد گمان می‌کنند اکستنشن مو مخصوص خانم‌هایی است که دوست دارند موهایشان را بلند کنند اما این تنها کاربرد اکستنشن مو نیست. افرادی که موهای نازک و کم‌پشتی دارند هم می‌توانند به کمک این روش موهایشان را پرتر کنند.

3. چطور اکستنشن به مو متصل می‌شود؟ 
ابتدا آرایشگر موها را کاملا بررسی می‌کند تا از نظر نازکی و حجم مو و رنگ و حالت آن اطلاعاتی کسب کند. به این ترتیب می‌تواند به شما بگوید چه نوع اکستنشنی مناسب موی شماست؛ اکستنشن طبیعی یا مصنوعی یا اینکه چه رنگی باید تهیه کنید. متصل کردن این موها هم بین 5 دقیقه تا 5 ساعت ممکن است زمان ببرد. برای متصل کردن اکستنشن 3 روش وجود دارد:

• اکستنشن سرد: در این روش از نوعی چسب گیاهی به نام کراتین استفاده می‌شود تا موی مصنوعی به ریشه مو متصل شود. این چسب بی‌رنگ است. در روش دیگر اکستنشن سرد از حلقه‌های فلزی استفاده می‌کنند تا موی اضافه را به ریشه مو متصل کنند. البته معمولا از این نوع حلقه برای موهای ضخیم استفاده می‌کنند.

• اکستنشن گرم: در این روش از پنسی گرم‌شده استفاده می‌کنند تا با کمک کراتین موی اضافه به موی اصلی بچسبد.

• استفاده از کلیپس: در این مدل موهای اضافه به گیره یا کلیپسی متصل است و به راحتی به مو متصل و از آن جدا می‌شود.

از میان این روش‌ها اکستنشن سرد با موی طبیعی آسیب کمتری به مو می‌رساند و برای مدت طولانی‌تری باقی خواهد ماند.

خانومای گلم امیدوارم از این نکته ها استفاده ی لازم رو ببرین.تصویر: images/smilies/heart.gif
امروز میخوام  انواع روشهای اکستنشن مو رو بهمراه یک ویدئوی آموزش اکستنشن مو واستون بزارم امیدوارم لذت ببرین.تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/smile.gif

تصویر: images/smilies/angel.gifwww.118file.com
۲ دي ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ عصر
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  5 نکته از طرفداران حرفه ای برای مراقبت از موهای شما fateme11 0 700 ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ عصر
آخرین ارسال: fateme11
Rainbow 8 نکته کلیدی درباره سایه و هاشور ابرو moein118 0 1,337 ۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: moein118
  آرایش عروس باید چگونه باشد؟ fg5fgrgtfse 0 2,990 ۶ دي ۱۳۹۶ ۰۱:۳۵ عصر
آخرین ارسال: fg5fgrgtfse
  مدل‌های جدید شینیون موی عروس 2017 FNS4565 1 3,950 ۸ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۲۳ عصر
آخرین ارسال: masoudfn
  انتخاب بهترین سایه برای آرایش عروس setareh1 0 2,912 ۱۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۲۰ صبح
آخرین ارسال: setareh1
  10 نکته آرایش و زیبایی برای دختران نوجوان hanane 0 2,393 ۱۴ شهريور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ عصر
آخرین ارسال: hanane
  مدل موی عروس بخش (4) star 0 3,854 ۱۸ تير ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴ عصر
آخرین ارسال: star
  مدل موی عروس بخش (3) star 0 3,653 ۱۶ تير ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ عصر
  مدل موی عروس بخش (2) star 0 3,358 ۱۶ تير ۱۳۹۳ ۰۴:۴۱ عصر
  مدل موی عروس بخش (1) star 0 3,312 ۱۶ تير ۱۳۹۳ ۰۴:۳۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان