زمان کنونی: ۴ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک روز قبل از مراسم عروسی
نویسنده پیام
کاربر تالار
**
کاربر تالار
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 3 بار در 3 ارسال
ارسال: #1

آتلیه تخصصی عکاسی و فیلمبرداری عروس ( حسین صفوی )
WWW.HOSEINSAFAVI.IR
WWW.INSTAGRAM.COM/SAFAVISTUDIO

فردا به مانند روز های پیشین باز هم مراسم عکاسی و فیلم برداری از عروسی است همیشه همه درباره نتیجه کار صحبت خواهند کرد اما این بار می خواهم کمی سنت شکنی کنم و از اتفاقات و حال و هوای روز قبل از عروسی صحبت کنم.

خورشید که غروب می کند یک فنجان چای داغ برای خودم می ریزم ، دو جین موزیک بی کلام پلی می کنم و در همان حال و هوا نگاهی به دوربین ها ، فلش ها ، استبلایزها ، لنز ها و…. می کنم که در طرف دیگر اتاق باطری هایشان در حال شارژ شدن است . اگر بخواهم این صحنه را توصیف کنم به مشابه سرباز ی می مانم که قبل از جنگ سلاح های خود را چک می کند و سکوتی نا مفهوم در عین شلوغی ذهنم را می پوشاند . شاید برایتان عجیب باشد من چرا عکاسی را به جنگ تشبیه می کنم هیچ گاه دوست نداشتم کاری که عاشقشم رو به تکرار برود همیشه به دنبال رسیدن به سبک و سطح اسطورهای عکاسی و فیلم سازی که همواره کارهایشان را تحسین می کنم بوده ام ( ریچارد اودون ، آلفرد هیچکاک ، هلمت نوتن ، ماریو تستینو ، گای بوردین ، پیتر لینبرگ ، استیون کلین و….) هر بار که قرار است عکس و یا فیلمی بسازم به مشابه رفتن به میدان جنگ می ماند آیا اینبار می توانم خود قبلی ام را مقلوب کنم ؟

روز قبل از مراسم عروسی برای من آماده شدن برای ساخت تصویر بهتر از قبل ، ساخت تصویر بهتری از فرداها …

حسین صفوی عکاس مد و زیبایی دانش آموخته آکادمی عکاسی مد “برید” آمریکا می باشد که از سال ۲۰۰۸ به طور حرفه ای مشغول به فعالیت در زمینه عکاسی مد شد و چهار سال بعد از آن با تلفیقی از عکاسی مد و مستند نگاری در عرصه عکاسی عروس فعالیت حرفه ای خود را آعاز نمود.

برنده 8 دوره جایزه عکاسی مد BREED آمریکا

Breed Academy award 2014
Breed Academy award 2015
Debut Fashion Photographers
Another Escape Magazine

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

۳ دي ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نکاتی دربازه طراحی باغ عروسی و آتلیه عکاسی عروس vtsland 0 1,652 ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۷ صبح
آخرین ارسال: vtsland
  ۷ نکته طلایی برای فیلمبرداری کلیپ عروسی فوق العاده safavifilm.com 0 2,698 ۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۷ عصر
آخرین ارسال: safavifilm.com
  آلبوم عروسی و ژست عکس عروس و داماد wedding 0 2,872 ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۹ صبح
آخرین ارسال: wedding
  عکاسی عروسی به مانند قدیم ها hoseinsafavi 0 3,377 ۲۹ فروردين ۱۳۹۵ ۰۸:۵۹ صبح
آخرین ارسال: hoseinsafavi
  چگونه فیلمبرداری عروسی خوبی را انجام دهیم hoseinsafavi 0 2,445 ۲۹ فروردين ۱۳۹۵ ۰۸:۵۰ صبح
  عکاسی مراسم عروسی در روسیه hoseinsafavi 0 2,212 ۲۹ فروردين ۱۳۹۵ ۰۸:۴۶ صبح
  عروسی مجلل اما کم هزینه hoseinsafavi 0 2,752 ۲۹ فروردين ۱۳۹۵ ۰۸:۳۷ صبح
  شاهکار عکاسی عروسی به سبک دهه ۵۰ hoseinsafavi 0 2,599 ۲۹ فروردين ۱۳۹۵ ۰۸:۲۷ صبح
  نورپردازی برای عکاسی عروسی hoseinsafavi 0 2,877 ۲۹ فروردين ۱۳۹۵ ۰۸:۱۹ صبح
  گران ترین مراسم عروسی دنیا hoseinsafavi 0 3,122 ۲۹ فروردين ۱۳۹۵ ۰۸:۰۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان