زمان کنونی: ۱۰ فروردين ۱۴۰۳, ۰۲:۳۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش – روستای دهبار مشهد
نویسنده پیام
کاربر تالار
**
کاربر تالار
اعتبار: 0
سپاس ها 3
سپاس شده 6 بار در 6 ارسال
ارسال: #1
گزارش – روستای دهبار مشهد
[تصویر:  dehbar.jpg]
تاریخ : 8 آبان 1394

سرپرست : امیر قمصری

راهنما / راهنمایان : علیرضا فردوس مکان

تعداد نفرات شرکت کننده : 18 تن

صبحانه : حلیم گرم نیشابوری

ناهار : انتخاب آزاد

زمان حرکت : 7:10
زمان بازگشت : 16:40

سایر اطلاعات : وسیله نقلیه این برنامه مینی بوس بنز و مدت زمانی که در راه بودیم حدود یک ساعت بود.

در تاریخ 8 آبان 1394 برنامه گروه گردشگری نشاط آوران ساعت 7:10 صبح از محل دفتر این گروه آغاز شد.

پس از آشنایی کم و بیش در مینی بوس و کمی شیطنت های همیشگی بچه های نشاط آور ، به نزدیکی روستای دهبار رسیدیم. ناگهان محیطی طبیعی و فوق العاده را نظاره کردیم که واقعا کمتر در عمر خویش دیده بودم. کم کم محو زیبایی طبیعت (تصویر بالا) شده بودیم که به منطقه ای بکر برای صبحانه رسیدیم. از مینی بوس پیاده شدیم و صبحانه که حلیم نیشاوری گرم و خوشمزه بود را نوش جان کردیم که چقدر هم کیف داد.

[تصویر:  halim.jpg]

پس از صرف صبحانه آماده شدیم تا وارد خود روستا شویم. جاده فوق العاده زیبایی را طی کردیم و دوستان عزیز در این مسیر ده ها عکس گرفتند که واقعا همه آنها دیدنی شده است.

[تصویر:  jade.jpg]

[تصویر:  rahe-roodkhoone.jpg]

پس از طی مسیر روستا به رودخانه رسیدیم و مسیری فوق العاده زیبا و بهشتی را به چشم دیدیم.
حالا باید با کلی انرژی مثبت مسیر رودخانه را طی می کردیم تا به محلی جهت استقرار می رسیدیم.

[تصویر:  roodkhoone.jpg]

واقعا هرچی از زیبایی مکانی که رفتیم بگم کم گفتم و اگر بخوام هر چیزی که تو دلم هست رو براتون بگم مطمئن باشید تا ماه ها باید چیزی تایپ کنم.

به محل بسیار مناسبی جهت استقرار رسیدیم. جایی که از قبل علیرضای عزیزم به خوبی بررسی کرده بود و شرایط رو هم از یک روز قبل فراهم کرده بود. زیراندازها رو خیلی سریع انداختیم و رفتیم سراغ چای آتیشی و کوهی.

[تصویر:  %DA%86%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%AA%DB%8C%D8%B4%DB%8C.jpg]

رااااااااااااااااستی. داشت یادم می رفت. سر راه یک درخت آلو قرمز کوچولو دیدیم که انگار به این میوه نلک هم می گفتند. کلی از این میوه جمع کردیم و با خودمون بردیم به محل استقرارمون.

[تصویر:  albaloo.jpg]

خلاصه بعد از چای رفتیم سراغ بازی های متنوع و ساعاتی بازی کردیم تا رسیدیم به زمان گشت منطقه اطراف. اکثر دوستان به اتفاق راهنمای محترم گروه برای استفاده از مناظر فوق العاده زیبای اطراف رفتند و چند نفری هم ماندیم برای آماده سازی ناهار و کمی استراحت.

پس از بازگشت دوستان همگی ناهار خوردیم و خوب همه چیز به تنمان گوشت شد!!! (چون در آن آب و هوا و طبیعت فوق العاده باور کنید نان هم در بدنامن تاثیر گوشت را به لحاظ پروتئین داشت)
پس از ناهار بازی معروف گروه نشاط آوران یعنی پانتومیم را بازی کردیم.

زودتر از همیشه برای رسیدن دوستانی که به بازی دربی علاقه داشتند ، حرکت کردیم به سمت مینی بوس تا برگردیم به مشهد. این که چه در مینی بوس گذشت بماند …

دوستتون دارم
(امیر قمصری)

منبع : نشاط آوران
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ صبح، توسط FNS4565.)
۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۸ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آشنایی با زشک مشهد FNS4565 0 2,026 ۶ دي ۱۳۹۵ ۰۸:۵۵ صبح
آخرین ارسال: FNS4565
  آشنایی با اخلمد مشهد FNS4565 0 2,685 ۶ دي ۱۳۹۵ ۰۸:۵۴ صبح
  آشنایی با طرقبه مشهد FNS4565 0 2,149 ۶ دي ۱۳۹۵ ۰۸:۵۲ صبح
  اشنایی با شاندیز مشهد FNS4565 0 1,816 ۶ دي ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ صبح