زمان کنونی: ۴ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من هیچ وقت در دخول به ارگاسم نمی رسم؟
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #1
من هیچ وقت در دخول به ارگاسم نمی رسم؟
پرسش: مشکل من اینست که با دخول به ارگاسم نمیرسم! وهمسرم ابتدا با تحریک کلیتوریس منو به ارگاسم میرسونه و بعد نزدیکی انجام می شود!
اما یک دغدغه شده برای من که چرا نمیتوانم بادخول به ارگاسم برسم!
ایشان حدود 40 دقیقه معاشقه دارند و من با تحریک همان نقطه بیشتر اوقات زود به ارگاسم میرسم. اما یک روش رو هم بارها امتحان کردیم که با تحریک همان نقطه م موقع معاشقه که با اون به ارگاسم میرسم، قبل از رسیدن به ارگاسم نزدیکی انجام شود شایدازین راه به ارگاسم برسم! متاسفانه نه تنها نرسیدم بلکه حس لذتم هم رفت! راه چاره چیست؟
همسرم میگن زنها دودسته اند برخی با تحریک کلیتوریس ارگاسم میشوند و برخی با نزدیکی! این حرف درستی است؟
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۵:۲۴ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #2
پاسخ به: من هیچ وقت در دخول به ارگاسم نمی رسم؟
پاسخ دکتر شکیب:

۱- ۷۰ تا ۸۰ درصد خانم ها بدون تحریک کلیتوریس و صرفا با دخول به ارگاسم نمی رسند. چقدر باعث تأسف است که همین نکته بسیار بدیهی را بسیاری از خانم ها نمی دانند. بالاخره کجا باید درباره مسایل جنسی آموزش داد؟ آموزش در مدارس و دانشگاه ها که ذنب لایغفر است. اقلا کلاس های آموزشی قبل از ازدواج را درست برگزار کنید و مدرسان آنها را آموزش بدهید. بگذریم. اصلا نمی دانم مسئول برگزاری این کلاسها کیست؟ اصلا کسی میشنود؟

۲- اینکه قبل از دخول و در معاشقه ارگاسم را تجربه می کنید، رفتاری ست کاملا درست. اما می شود روش های دیگری را هم تمرین کرد که در آن، همزمان با دخول تحریک کلیتوریس هم اتفاق بیفتد و بتوانید ارگاسم را تجربه کنید:

الف: پوزیشن زن روی مرد، با حرکت افقی لگن زن، طوری که کلیتوریس روی پوست مرد مالش پیدا کند.
ب: تکنیک CAT که در آن، در پوزیشن معمول زن روی مرد، لگن مرد به صورت عمودی حرکت می کند و باعث تحریک کلیتوریس می شود.
ج: مرد می تواند در پوزیشن هایی که دسترسی به آلت جنسی زن دارد، همزمان با دخول، کلیتوریس را تحریک کند.

۳- تاکید می کنم که قرار نیست همان اولین باری که هرکدام از این سه روش را به کار می برید، به نتیجه مطلوب برسید. تمرین لازم دارد.
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۵:۲۴ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان