زمان کنونی: ۹ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صفر تا صد گل ارایی عروسی
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #1
صفر تا صد گل ارایی عروسی
[تصویر:  karen1.png]
یه روز صبح که از خواب بیدار شدم ،یه تکه کاغذ رو اپن دیدم و نگاش کردم ...دیدمم یه بیلیط سفر به کیش من عاشق کیش هستم با خوشحالی گوشی برداشتم به شوهرم زنگ زدم،بلههههه سوپرایز شوهرم بود ولی خیلی عجله ایی شده بود زود دست به کار شدم همه چیارو جمع کردم اماده مسافرت شدم،شوهرم تو کیش با یه گردنبند خوشکل و دسته گل سوپرایزم کرد تازه فهمیده بودم که سالگرد عروسیمون بوده و کلی ناراحت شدم که فراموش کردم اخه اولین سالگرد عروسیمون بود خیلی برام مهم بود ما بخاطر کرونا نتونستیم مجلسی بگیریم و متظر موندن برای اینکه همه چی درست بشه و تالارها باز بشن برامون سخت بود. بخاطر همین خیلی ساده رفتیم خونه خودمون داشتم فکر میکردم از راه دور چجوری میشه همسرم خوشحال کنم وقتی که رسیدیم شیراز یه سوپرایز حسابی بشه ،فراموش کردم کلید خونه بدم خواهرم اون یه کاری برام کنه تو خونه یه جشن کوچیک بگیره که میرسیم همسرم سوپرایز بشه.یه دفعه یادم به باغ افتاد دیدم چی بهتر از این، یه مجلس خوب میگیرم. اینجوری ادمای بیشتریم میتونم دعوت کنم ولی از راه دور چجوری دیزاین گل وشام و کیک بقیه چیارو هماهنگ کنم اخه خواهرمم با بچه کوچیک نمیتونست دنبال همه این کارا بره یه سر تو گوشیم چرخی  زدم .نمونه تزیین گل ها رو ببینم ویه جا انلاین پیدا کنم، که بلهههه چشم خورد به  گل شیراز شمارش  برداشتم وقتی همسرم نیست  زنگ بزنم رفتیم ناهار بیرون برگشتیم منتظر بودم که تنها بشم سریع کارارو هماهنگ کنم ،که شوهرم پیشنهاد یه کافی داد بریم بخوریم گفتم خوابم میاد خودت برواونم با کلی ناراحتی که تنها داره میره بیرون بلاخره رفت..سریع گوشی برداشتم زنگ زدم کل ماجرا گفتم با کلی حوصله و اخلاق خوب جوابمو دادن.تازه خیالموبرای کیکم راحت کردن.فقط مونده بود مدل گل ارایی و کیک بفرستم دیگه همه کارا با خودشون بود .دلم میخواست یه کار جالبم انجام بدم که کاملا برام مثل عروسی بشه تصمیم گرفتم به ماشین گل بزنم یه کار باحال باشه وچیزی تو دلم نمونه ماشین تو پارکینگ خونه بابام گذاشته بودیم که  روشن کنن هرازگاهی تا باتریش نخوابه. ماشینم سپردم دست گل فروشی کارن که بخاطر شاسی بلند بود پیشنهاد مدل خطی دادند وترکیب گل لیسن توس،عروس ،لیندا ترکیب فوقالعاده ایی بود که تزیین کردیم.
کلی ایده های خاص قشنگ هست که برای دیزاین پشت سرعروس داماد قشنگه من دلم میخاست یه چیز خاص باشه باهاش بشه منظور عشق و علاقه و تشکر رسوند .اولین چیزی که به چشم میاد ،دکور پشت سرعروس وداماد هست جلوه ایی قشنگ به مجلس میده.قطعا تنها نمیشه حتی استند های اماده هم گل ارایی کرد، هر کاری نیاز به متخصص داره و ارزش هزینه کردن داره.من ترکیب گل  طبیعی و شمع و ریسه دوست داشتم .به پیشنهاد گل کارن یه قسمت مرتفع درست کردیم برای جایگاه من و همسرم که پشت سرمونم از یه تور یا ساتن مدل دار روی یه استند چوبی استفاه بشه ،بهتره از یک یا دورنگ پارچه استفاده کنین چون جلوه ایی بهتر به دیزاین میده و گل طبیعی یکی ازمهم ترین عناصر دیزاین به شمار میرود و نقش زیبا سازی دارند ،دوست داشتم از گل های ارکیده که نماد پاکی ،خلوص و صداقت هست استفاده کنم ،در کنار گل ارکیده گل رز سفید،شیری، کرم وبرگ های سبز و گل عروس فوق
 [تصویر:  karen2.jpeg]
العاده میشه .گل رز بهترین نماد حمایت وقدردانی و انتقال عشق است ،گل عروس نماد شادی و خوشحالی به همراه داره.دست گل برای خودم وگوشه کت همسرم انتخاب کردم از گل ارکیده رز مینیاتوری که خیلی خوشکل میشه .دوست داشتم روی کیکم از گل استفاده بشه که به بقیه دیزاین بیاد خیالم راحت بود  سپرده بودم دوتاش به یه جا مطمعنم خیلی زیبا میشن و هارمونیشون حفظ میشه. نمونه کاراشون دیدم مطمعن بودم تو کار خودشون ماهر هستند .همه چیو هماهنگ کرده بودم فقط برای کلید باغ شماره خواهرم دادم خیلی خوشحال بودم که میتونم غافلگیرش کنم روز برگشت رسید دل تو دلم نبود خواهرم پیام داد همه چی اوکی هست رسیدیم خونه دوش گرفتیم گفتم شب باغ بابام اینا دعوتیم زحمت دعوت مهمونام با خواهرم بود.کارامون کردیم راه افتادیم کاش میشد اون حالی که اون لحضه احساس کردم براتون بگم اینقد همه چی عالی بود و همسرم خوشحال شد ،شبیه یه عروسی بی نظیر که تجربش کردم کاش میشد تازه گی و دیزاین بوی خوب گلارو براتون شرح بدم ،همسرم ماشین که دید جا خورد اصلا باورش نمیشد ماشین گل زده باشم اخه اونم عاشق زدن گل رو ماشین بود،یه شب هیجان انگیز ورویایی تجربه کردیم، برای حال خوب خودتون و عزیزانتون تلاش کنین هیچ حسی بهتر این لحضه نیست خواستم یه تشکر کنم از گل فروشی بی نظیر کارن و از همسرم که بهترین روز منو ساختن برام.به امید خوشبختی همه ذوج های دنیا ،اگر بدون عروسی به هردلیل رفتین سر خونه زندگیتون  چند سال از زندگیتونم میگذره،یا نمیخواین عروسی بگیرین هرجور شده یه مهمونی کوچیک بگیرین تا حس و حال عروسی تجربه کنین،فقط یه شب از زندگی که مختص به شما هست از خودتون دریغ نکنید. 

۲۷ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۳۷ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star شیک ترین و زیباترین مدل دسته گل عروسی و نامزدی Flower 210 77,350 ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ عصر
آخرین ارسال: farzaneh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان