زمان کنونی: ۱۰ فروردين ۱۴۰۳, ۱۲:۴۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شوهرم اصلا قبل دخول تحریکم نمیکنه! دارم افسرده می شم!
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #1
شوهرم اصلا قبل دخول تحریکم نمیکنه! دارم افسرده می شم!
پرسش: مسئله ای هست که خیلی آزارم میده لطفا راهنماییم کنید. حدود ۱۲ ساله ازدواج کردم. از نظر سکس با شوهرم خیلی مشکل دارم. اون اصلا قبل دخول تحریکم نمیکنه باهاش صحبتم میکنم فایده ای نداره. حتی کانال شمارو بهش معرفی کردم بعداز یه کم نگاه کردن پاک کرد. حتی هنگام سکس هم حتی به آلت تناسلی من دست نمیزنه. باهاش حرف زدم آخرش این جوابو شنیدم: بدم میاد خوشم نمیاد اون داخل رو دست بزنم. (حالا این بماند که هنوز نتونستم این حرفشو هضم کنم بعداز یکسال) الان هم که سکس میکنه نه اصلا ارضا میشم نه اصلا تحریک میشم. ولی از نظر روانی بدجور دارم آسیب می بینم. حس تجاوز رو پیدا کردم. بعداز سکس کارم گریه شده. شوهرم بعداز سکس یعنی دخول انجام داد ارضا شد بلند میشه میره. من باید چیکار کنم؟ نه نوازشی داریم نه سکس خوبی، عصبی و کم حوصله شدم...
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۰۲ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #2
پاسخ به: شوهرم اصلا قبل دخول تحریکم نمیکنه! دارم افسرده می شم!
پاسخ دکتر شکیب:

بارها گفته ام، وقتی ارتباط جنسی برایتان لذت بخش نیست، متوقف ش کنید. قرار نیست با همسرتان بجنگید. کما اینکه همسر شما هم احتمالا به زور اسلحه با شما رابطه برقرار نخواهد کرد.

با او گفتگو کنید، اما نه از روی ضعف و با گریه و ناله٬ نه با پرخاش و توهین. وقتی سمت شما آمد، به روی ماهش لبخند می زنید و می گویید: «عزیزم، من بارها بهت گفته ام که این رابطه برای من لذت بخش نیست و عذاب آوره. تصمیم گرفتم تا وقتی که این جوره، تن به این رابطه ندم. ببخشید. هروقت فکر کردی من هم اندازه شما حق دارم، بگو که با هم مراجعه کنیم به مشاور تا بتونیم رابطه مونو جوری کنیم که برای من هم خوب باشه.» و بعد می بوسیدش و تمام.

اگر توانایی یا شهامت چنین برخوردی را ندارید، پس اولین مشکل، خود شما هستید. باید خودتان مراجعه بفرمایید به مشاور، تا مهارت های جرات ورزی را بیاموزید.

همسر شما از مکانیسم دفاعی انکار، به صورت ناهشیار استفاده می کند تا اضطراب خودش را برطرف کند. او هم از این ماجرا در عذاب است، اما تنها راهی که تاکید می کنم، به صورت ناهشیار از آن بهره می برد، این است که صورت مسأله را پاک کند. او تا ابد، صدای شما را به این ترتیب نخواهد شنید. پس، فقط حرف زدن کافی نیست. این جور حرف زدن شما، برای او یعنی غر زدن. نه فقط گوش نمی دهد، که بیشتر شاکی می شود.

حرف نزنید. عمل کنید. وقتی نیاز شما را ندید می گیرد، شما هم می توانید نیاز او را ندید بگیرید. لطفا دقت کنید که منظورم قهر نیست! منظورم فاصله عاطفی گرفتن نیست! مهربان باشید، حتی بیشتر از همیشه، اما تن به سکس ندهید، تا زمانی که شما و نیازتان را ببیند.
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۰۲ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فقط موقع سـکس می گوید «دوستت دارم» star 0 1,237 ۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۳۸ عصر
آخرین ارسال: star

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان