زمان کنونی: ۶ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زندگی بهتر – قسمت اول
نویسنده پیام
کاربر تالار
**
کاربر تالار
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 3 بار در 3 ارسال
ارسال: #1
زندگی بهتر – قسمت اول
زندگی بهتر – قسمت اول

آتلیه تخصصی عکاسی و فیلمبرداری عروس ( حسین صفوی )
WWW.HOSEINSAFAVI.IR
WWW.INSTAGRAM.COM/SAFAVISTUDIO

در بلاگ همیشه به موضوعاتی از قبیل مراسم روز عروسی ، ساقدوش ها و کلی موضوع در رابطه با عروسی و چگونگی برگزاری عروسی اشاره شده است از این رو قصد دارم موضوعی بسیار بسیار مهمتر را در این سری و دیگر سری های زندگی بهتر عنوان کنم که بتواند زندگی قبل و بعد از ازدواج زیباتری را در وهله ی اول برای خودتان فراهم کند.

در این سری فقط و فقط قصد دارم به خودمان بپردازیم ، تا به حال شده به خودتان برای خودتان اهمیت دهید ؟ تا به حال آرامش واقعی را تجربه کرده اید ؟ تا به حال کند شدن گذر زمان را احساس کرده اید ؟ تا به حال برای دقایقی توانسته اید در رویاهایتان آزادانه غرق شوید ؟! اگر جوابتان خیر است بدانید شما نیز جز ۹۹٫۷% باقی مردم جهان هستید ، آیا این مشکل شماست ؟ خب اگر بخواهیم منصفانه به این موضوع نگاه کنیم جواب خیر است . الگوی زندگی در این زمانه با چند قرن پیش متفاوت است شما روزانه بمباران تبلیغاتی و خبری می شوید و از همین رو احساس می کنید هر کاری می کنید از زمان عقب هستید با اینکه می دانید به طور مثال از ساعت ۷ عصر تا ۱ بامداد هیچ کار خاصی برای انجام دادن ندارید ولی باز وقت کم دارید ! این موضوع همین جا باقی بماند تا به موضوع مشابهی بپردازیم که در حل این مسئله به ما کمک شایانی می کند.

قطعا خواسته و یا نا خواسته از رواج مواد محرک و یا توهم زا و یا … در جامعه با خبر هستید ، همیشه در اخبار و یا رسانه های تصویری به این موضوع اشاره می شود که این مواد و یا دارو ها بسیار بد است !؟ پس اگر انقدر بد است چرا روزانه افراد بیشتری به سوی این مواد کشیده میشوند ؟ خب من همیشه سعی بر این داشتم در بلاگ از سانسور کردن اطلاعات پرهیز کنم پس به دلیل اصلی اعتیاد به این مواد اشاره خواهم کرد : رهایی از استرس ها و آزادی ذهنی بیشتر حتی برای چند ساعت ، زمانی که شما این مواد یا دارو ها را مصرف می کنید احساس می کنید زمان بسیار بسیار کند می گذرد و یا حتی در لحظه ایستاده است ، بی نهایت تمرکزتان بالا می رود و زمانی که به موضوعی فکر و یا نگاه می کنید بخشی از آن موضوع می شوید ، دیگر نگران هیچ چیز و موضوعی نیستید و می توانید از تجربه کردن ثانیه ها لذت ببرید و این تجربه بقدری خوش آیند است که فرد دوست دارد باز هم از این مواد مصرف کند و همین ایجاد اشتیاق است که اعتیاد را می آورد و اعتیاد یعنی استفاده از دوز بالاتر برای رسیدن به تجربه مشابه و….. که استفاده مداوم از این مواد بی نهایت به زندگی عادی آسیب می رسد زیرا دیگر تجربه ها و لذت های معمول برای فرد دلچسب نیست.

با توجه به بخش اول و همچنین بخش دوم این مقاله به راحتی می توان فهمید تنها چیزی که به ندرت در زندگی ما یافت می شود آرامش است و برای رسیدن به آن حاضر به انجام هرکاری هستیم به جز مطالعه کتب مرتبط ! خوشبختانه در سری های دیگر بخش “زندگی بهتر” راه های رسیدن به آرامش ذهنی و بدنی واقعی را توضیح خواهم داد.

حسین صفوی عکاس مد و زیبایی دانش آموخته آکادمی عکاسی مد “برید” آمریکا می باشد که از سال ۲۰۰۸ به طور حرفه ای مشغول به فعالیت در زمینه عکاسی مد شد و چهار سال بعد از آن با تلفیقی از عکاسی مد و مستند نگاری در عرصه عکاسی عروس فعالیت حرفه ای خود را آعاز نمود.

برنده 8 دوره جایزه عکاسی مد BREED آمریکا

Breed Academy award 2014
Breed Academy award 2015
Debut Fashion Photographers
Another Escape Magazine

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

۳ دي ۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در چه فصلی بهتر است ازدواج کنیم hoseinsafavi 0 3,620 ۲۹ فروردين ۱۳۹۵ ۰۷:۴۸ صبح
آخرین ارسال: hoseinsafavi
  زندگی بهتر – قسمت دوم hoseinsafavi 0 1,733 ۲۷ دي ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ صبح
آخرین ارسال: hoseinsafavi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان