زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۳:۰۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در صورت ناراضی بودن یا داشتن شکایت از تالارهای پذیرایی بخوانید
نویسنده پیام
کاربر تازه وارد
*
کاربر تالار
اعتبار: 0
سپاس ها 2
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #11
Rainbow پاسخ به: در صورت ناراضی بودن یا داشتن شکایت از تالارهای پذیرایی بخوانید
 سلام عروسی من تیر ماه 98 انجام شد ت؟سط تشریفات مجالس شادوماد واقع در شهر جدید اندیشه.ایشون به اسم نه میلیون تومان مارو کشوند تو میدون و دوروز قبل عروسی بعد از تینکه همه کارتها پخش شد دست مارو گذاشت تو پوست گردو تا پول بیشتری بگیرد 16میلیون از ما گرفت.طبق توافق کا قرار بود در صورت سفارش البوم دیجیتال و هلی شات تمامی فایلهای عکس و فیلم را به ما بدهد اما الان زده زیر حرفاش نه میکس نه فایل هارو نمی دهد تا دوباره پول بگیرد .اقا پرونده ناموسی با منشی سابقش داره و احتمالا جواز هم نداره.به من بگید دستم به کجا بنده؟راهی هست؟ به پلیس زنگ برنم بیاد دم دفترش؟

۸ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۴۲ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #12
پاسخ به: در صورت ناراضی بودن یا داشتن شکایت از تالارهای پذیرایی بخوانید
سلام
امان از دست این صاحبان تالار.
سه روز مونده به عروسی 4 میلیون کشیده رو مبلغ قرارداد . در صورتی که اون موقع من قرارداد بستم مرغ بود کیلویی 18 الان شده 13.5 گوشت بوده 110 الان شده 95 رب گوجه بود 20 تومن الان شده 14.5
آقااااااااااااااااااااا واقعا کوفتت بشه . حقوق سه ماه من میشه سه و شیشصد.
میگم چرا گرون شده میگه پرسنل اضافه کردیم. لامپ گرون شده .
تالار پذیرایی مسعود. یه زن اونجا نشسته ان. اخلاق زیر خط فقر. از سر تا پاش طلاس . به فکر بقیه آدما نیستن. لامصب از کجا بیارم یهوییی.
۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۲۳ عصر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
تشکرها  سپاس شده توسط Fateme_es67
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #13
امسال مراسم عروسیمون رو در باغ سورینو گرفتیم تشریفاتمون مشیری و سورینو بود. 200تا غذا سفارش دادیم مهمونامون 140نفر اومدن. بقیه غذاهارو بهمون ندادن. تزییناتش اونی نبود که بسته بودن. گلهای روز قبلو زده بودن. پذیراییشون همش کم فروشی بود خیلی اذیتمون کردن. باغ برای عقد اماده نبود. پول خون باباشونم ازمون گرفتن. کیفیت غذاهاشونم افتضاح بود. کباب برگارم خام خام دادن اونم نه به مقدای که سفارش داده بودیم. فقط الکی حرف میزنن. پولم قبلش تسویه میکنن که هرکار دلشون میخواد انجام بدن. طوریکه من و همسرم اصلا از جشنمون لذت نبردیمو ناراحت بودیم. خدا ازشون نگذره. Angry
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ عصر
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #14
Angryما با تشریفات قریشی شعبه میدون کاج سعادت اباد برای نوروز ۹۸ قرارداد بستیم و مراسم کنسل شد ولی بی‌شرفای بی همه چیز دوسه ماه پیش پرداخت مارو پس نمیدن... حالا باید بریم شکایت کنیم از حلقوم نجسشون بکشیم بیرون
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۳ عصر
دانیال
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #15
Coolسلام .
تالار قصر آریان تو اتوبان بسیج یک کلاه برداره واقعیه .ادم شیاد و غیر قابله اعتمادیه .با تکیه بر خدا و دین و پیامبر چنان خودشو محترم نشون میده دقیقا برعکس چیزی که هست .خواهشا اونجا مراسم نگیرید .
۶ تير ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ عصر
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #16
سلام ما در تاریخ ۱۳ تیر ۹۸ در تالار پردیسان واقع در خیابان عربشاهی گرفتیم تعداد ۵۰ غذا دزدیده شد توسط پرسنل در اوج کرونا کسافت می بارید مهمونها لب به چیزی نزدند خدا لعنتشون کنه اقای رضایی مدیریت اولش تمام پولشو گرفت دستمون بجای بند نیس خدایا تا ابد کرونا باشه تالارها بسته من مجبور شدم خاک ت سرم بخلطر خونخ ی کوچیک مجبور شدم بله برونو ت تالار جهنمی پردیسان بگیرم
۱۴ تير ۱۳۹۹ ۰۳:۱۱ عصر
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #17
سلام ما تالار گل سرخ بندرگز مراسم تو عید گرفتیم به علت کرونا کنسل شد دوبار تاریخ جابجا شد ولی باز کنسل شده ولی ما دیگه نمیخایم مراسم بگیریم ولی تالار میگه پولتون رو نمیدم باید هرموقع اوضاع عادی شد بگیرید، ماچیکار باید کنیم؟؟؟ ممنون
۲۲ تير ۱۳۹۹ ۰۹:۵۹ صبح
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شیک بودن محضر و دفتر ازدواج چه ربطی به تالار عقد دارد؟ sarinaamiri 0 1,200 ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۱ صبح
آخرین ارسال: sarinaamiri
  راهنمای انتخاب تالار عروسی و تالار پذیرایی farzaneh 6 3,701 ۲ فروردين ۱۳۹۷ ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: farzaneh
  هزاران تالار عروس و باغ پذیرایی در تهران و کرج iranwed 0 1,996 ۹ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۲ صبح
آخرین ارسال: iranwed
  مجموعه پذیرایی و تالار " باغ آنا " star 1 13,869 ۲۴ تير ۱۳۹۶ ۰۹:۳۴ عصر
آخرین ارسال: مهمان
  پذیرایی (کترینگ) asoa 0 2,083 ۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸ صبح
آخرین ارسال: asoa
  تالار و مجموعه تشریفات و پذیرایی آرمادا star 5 18,031 ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۵۹ عصر
آخرین ارسال: هانیه مرعشی
  16 نکته بسیار ضروری در انتخاب تالار پذیرایی و باغ عروسی سوگند 0 3,887 ۲۷ شهريور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ صبح
آخرین ارسال: سوگند
  تالار پذیرایی باغ گل یاس star 1 7,259 ۱۱ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ صبح
آخرین ارسال: akbari
  بهترین تالار پذیرایی تهران tehrantalar 1 9,368 ۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ عصر
آخرین ارسال: tehrantalar
  باشگاه پذیرایی صاحبقرانیه star 1 9,155 ۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ صبح
آخرین ارسال: star

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان