زمان کنونی: ۱۰ فروردين ۱۴۰۳, ۰۵:۳۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین آرایشگاه های کرج
نویسنده پیام
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #41
پاسخ به: بهترین آرایشگاه های کرج
سلام دوستان
من تقریبا همه ی آرایشگاه های معروف کرج رو رفتم واسه جشن عروسیم ولی کار لاوین واقعا متفاوته. عروساش عالین
۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۵ عصر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #42
(۱۲ تير ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ عصر)nanaz نوشته است:  دوستان لطفا هر کس ارایشگاه خوب در کرج میشناسه معرفی کنه با ذکر ادرس و تلفن تا همه بتونن استفاده کنن.Heart

اول خودم شروع میکنم از ارایشگاه لاوین...
ادرس: کرج- میدان ازادگان- بلوار امام رضا- نبش اردلان 4-ساختمان سیمرغ-طبقه سوم-واحد303
تلفن:02632538801

خب اول بگم که لاوین یکی از معروفترین و در عین حال بهترین سالن های زیبایی در کرجه. سبک میک اپ و شینیونش به روز تغییر میکنه و دمده نیست. از نظر اخلاق و برخورد با مشتری یکمی بد اخلاقن یعنی زیاد اهل خوش و بش وگرم گرفتن نیستن....فقط کارشونو انجام میدن!!
قیمت عروس هاش هم بین 1 تا 1/200 هستش. ارایش لایت و شینیون های زیبا کار این روزای ارایشگاهه لاوینه اما بسته به سلیقه ی خودتون کارتون انجام میدن. من این سالونو به شدت پیشنهاد میکنمHeart

سلام. بنظره من لاوین بهترین نیست اصلا. من کارشو دیدم. کارشون بروز هست و لایت. ولی اصلا تغییر نمیکنید. بنظر من کارشون ارزش 2 میلیون تومن رو اصلا نداره. نهایت 1.200. از نظر اخلاق اصلا خوب نیستن . زشت نمیشید ولی اصلا تغییر نمیکنید. سبک شینیون هاشون بقدری ساده ست ک انگار خودتون درست کردین. میکاپشم همینجور
۲۰ تير ۱۳۹۶ ۰۲:۰۸ صبح
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #43
سلام. من کاره سالن مینا میرزایی رو دیدم در جهانشهر اصلا خوب نبود. کار عروس لاری جهانشهر هم خوشم نیومد. سالن بهاره کلهر در بلوار امام رضا ازادگان خوب بود و معمولی. کاره لاوین معمولیه . بنظره من ک اصلا ارزش پولی ک میگیدنو کارشون نداره. زشت نمیشید ولی اصلا تغییر نمیکنید. کاره سالن اسنیپ تو درختی کاملا لایته و اروپایی. عروس کابانا و عروس باران آ تو جهانشهر هم شنیدم خوبه. کاره سالن مدیا معمولیه
۲۰ تير ۱۳۹۶ ۰۲:۱۷ صبح
کاربر تازه وارد
*
کاربر تالار
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #44
وااااای.من تو کرج سالن مینا میرزایی رفتم و هر روز هم برای شو عروسش میرم واقعا کاراش لایت و تمیزه.کلا من تو کرج فقط کار پوست مینا میرزایی میپسندم.همه پوستو سنگین و کثیف کار میکنن.ولی مینا میرزایی  واقعا کار پوستش خوبه
۲۴ تير ۱۳۹۶ ۰۶:۳۰ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
کاربر تالار
**
کاربر تالار
سپاس ها 0
ارسال: #45
(۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ عصر)'maryam777' نوشته است:  سلام من سالن زیبایی دختر ایرونی روپیشنهاد میکنم این سالن محشره کار عروسشون حرف نداره خواهرم چند ماه پیش برای عروسیش رفت دختر ایرونی واقعا زیبا شد ارایش عروسشون عالیه کار رنگ و مششون هم همینطور من دیروز موهامو اونجا دکلره کردم بدون اینکه موهام اسیب ببینه بهترین رنکو واسم در اوردن از کار ناخنشون هم که چی بگم بهترین کاشت ناخنو دارن از شنبه هم مرکز کاشت ناخن تخصصیشون افتتاح میشه به مدت یک هفته هم تمام خدمات ناخن نیم بها است به نظر من برین دختر ایرونی
رجایی شهر , خیابان اصلی ,نبش سیزدهم غربی پلاک 2 ,طبقه سوم

۰۲۶۳۴۴۵۶۲۰۰

»ن به این سالن رفتم. کارشون خوبه.

۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۲۵ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
کاربر تازه وارد
*
کاربر تالار
سپاس ها 0
ارسال: #46
مینا میرزایی بهترین آرایشگاه کرجه بدون شک
من چن ماه پیش عروسشون بودم یعنی واقعا عالی بود بی نهایت فوق العاده بود
تصویر: images/smilies/biggrin.gif
منی که بیشتر از 10تا جا رفتم واسه بازدید عروس و خیلی خیلی ایرادگیر و مشکل پسند بودم
تصویر: images/smilies/undecided.gif
و ارایشای مختلف و رو صورتم امتحان کرده بودم و هر بار که میرفتم ارایشگاه ناراضی بودم
تصویر: images/smilies/angry.gif
روز عروسیم اینقدر از ارایشم شینیونم راضی بودم که حد نداشت
تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif
واقعا میگم نمیخواستم چشم از آینه بردارم اینقدر که لذت میبردم از ارایشم و همه بهم میگفتن که خیلی خیلی خوشگل شدم
تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif
و خیلی تغییر کردم الانم که عکسامو میبینم از انتخابم خیلی راضیم واقعا هیچ جا بهتر ازینجا نمیشد
تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
ممنون ازتون خانوم میرزایی
۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۲ صبح
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #47
سلام دوستان من عروس لاوین بودم من فقط عضو شدم برای کسانی که میخوان برن لاوین بهشون بگم که اونجا نرید بقدری کاراش افتضاحه که باورتون نمیشه من و شوهرم نشناخت تو شب عروسیم زشت ترین آدم اونجا من بودم شکل دلقکا درستم کرده بود کی دیگه خط لب مشکی میزنه خطلب مشکی اونم توی لب برق لب تارجی اونم برق لب مای برای عروس کرم پودرش کدر بود و فکر کنم فاسد بود هرچی بود تماما رو صورتم ماسیده بود من پوستم سفید و صاف اصلا جوشم ندارم ولی پوستم افتضاح شده بود و رژگونه زرد برای زده بود رو مژه مصنوعیام تمام سایه هایی که زده بود ریخته بود نکرد اونارو درست کنه ناخنامو کارآموزاش درست کردن که 3 تااز ناخنام هی میوفتاد تمام موهایی که برای گذاشته بود تا آخر شب مهمونا از رو لباسم میدادن بهم گول عکسای عروسشو نخورید همش روتوشه اصلا عروساش شبیه عکساش نیست صورت من و 15 دقیقه ای درست کرد بعد شهرزاد یه دختر بی ادب بی اعصاب که جرات داری بگی این رژلب و نمیخوای میشوره میزارتت کنار
من خواهر شوهرم بدون اینکه به من بگه فردای عروسیم زنگ زده بود لاوین که چرا عروس مارو این شکلی درستش کرده بودی
خلاصه دوستان عزیز دوست ندارم حالی که من شب عروسیم داشتم شما داشته باشین هرجا میرید اول کار عرویشو از نزدیک ببینید و لاوین فقط اسم در کرده خودتون خودتون آارایش کنید خیلی بهتره تا برید پیش لاوین آرایشگاه ها باید برای عروسشون بهترین مواد استفاده کنن نه که بیان برای عرویشو برق لب مای بزنن کرم پودر فاسد بزنن
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۵ صبح
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #48
با سلام به دوستان میشه بگید کار عروس سالن دختر ایرونی توچه قیمت های هست?☺
۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ عصر
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #49
سلام من تعریف آنیش رو خیلی شنیدم چندتا از فامیلامونم رفتن پیشش عروس شدن انگار جمعه هم شو داره شمارش اینه ۳۲۵۳۲۰۴۳
۳۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۲ عصر
کاربر تازه وارد
*
کاربر تالار
سپاس ها 0
ارسال: #50
سلام دوستان من عروس سرای ملکه شرقی رو معرفی می کنم کاراشون حرف نداره پیج اینستاگرام هم دارن می تونید کاراشون ببینید

۹ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۳۸ عصر
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آرایشگاه ابری (میدان فردوسی) star 26 121,284 ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۱۲:۳۷ عصر
آخرین ارسال: مهمان
  انتخاب بهترین آرایشگاه در شرق تهران(تهرانپارس،نارمک،هروی،دماوند،پیروزی) star 31 146,519 ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ۰۵:۴۵ صبح
Rainbow یه آرایشگاه خوب طرفای گیشا؟؟؟؟ هاله 9 15,539 ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۳۷ عصر
  آرایشگاه وانیا (پیروزی) star 7 22,623 ۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۸ صبح
آخرین ارسال: parijefri1989
  آرایشگاه مینیاتور ( آ اس پ A.S.P) star 9 39,061 ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶ صبح
  آرایشگاه فهیمه star 4 21,332 ۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۱ صبح
  بهترین لوازم آرایشی با مداد ابرو خوب لچیک kohanpishe 0 1,973 ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: kohanpishe
  آرایشگاه ابری (کریمخان) star 3 19,855 ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۴۵ عصر
آخرین ارسال: sahar2555
  آرایشگاه سحر (پونک) star 1 9,081 ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۶:۱۸ عصر
  انتخاب بهترین آرایشگاه در شمال تهران star 20 64,844 ۲۹ دي ۱۳۹۷ ۰۳:۵۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان