زمان کنونی: ۴ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی کار آتلیه آرته ( نظرشخصی)
نویسنده پیام
کاربر تازه وارد
*
کاربر تالار
اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #1
بررسی کار آتلیه آرته ( نظرشخصی)
سلام

من بهراد هستم و 25 اسفند 91 مراسم عروسیمون بود Blush

خداروشکر همه چی خوب برگزار شد و تقریبا برنامه ریزی هام با اونچه که اتفاق افتاد تا حدود بسیار زیادی مطابق بود Smile.

در خصوص آتلیه و فیلم و عکس باید بگم شما باید ببینید چقدر بودجه برای مراسمتون دارید و حداکثر تا چقدر می خواهید برای فیلمو عکس هزینه کنید چون تو این وادی از 800 هزار تا حتی 8 ملیون می شه خرج کرد . من و خانومم تو اینترنت و همچنین از دوستان جستجوی زیادی کردیم از موارد مختلفی که می بایست در فیلمو عکسمون مد نظر قرار می دادیم تا خدمات آتلیه های مختلف و لیست قیمتاشونو در آوردیم و با چندتاشون تلفنی صحبت کردم که از میون اونا 4 آتلیه رو که حس می کردم بهتر هستن برای دیدن کارشون به صورت حضوری کاندید کردم که نهایتا" منجر به انتخاب آتلیه آرته شد و الان که حدود یک ماهه کارا رو ازشون تحویل گرفتم می تونم بگم آرته 100درصد انتظاراتمو در مورد آلبوم عکسها و 90 درصد در خصوص فیلمه عروسیو براورده کرده

و اما چه نقاط ضعف و قوتی تو کار آتلیه آرته دیدم

نقاط ضعف Angry :

1- بخشهایی از فیلم عروسی در مراسم بعد از تالار به علت خاموش کردن چراغهای اصلی تاریک شده بود که بخشی تقصیر نور پرداز و بخشی هم مقصر فیلمبردار بود که به کسی اعتراضی نکرده بود و ظبط فیلمو ادامه داده بود
2- میکس صداها و آهنگها روی فیلم در نسخه ابتدایی یه سری اشکالاتی داشت که با نظر ما در فیلم نهایی تصحیح شد
3- فیگور ها و پوزهایی که استفاده می کنن خاص نیست همون چیزاییه که همه جا استفاده می شه و متداوله

نقاط قوت : Big Grin

1- برخورد پرسنل خیلی خوب و صمیمانه بود (چه قبل از بستن قرارداد و دیدن نمونه کار ، حین اجرای کار ، تو پروسه رفت و آمدهای دیدن کار و دریافت نظرات و تصحیح ) و با صبوری به خواسته ها و نظرات ما توجه می کردن و با هم صحبت می کردیم و نسبت به همه چی حس خوبی بهمون می دادن
2-خوش قول و صادق بودن ، من تو تمام مراحل کارمون هیچ وقت بد قولی ازشون ندیدم و همه چی شفاف و در چهارچوب توافقات و قرارداد انجام شد
3-قیمت منو کارها در مقایسه با خیلی جا ها معقول و حتی ارزون بود و خیلی آپشنها قابل جا به شدن به نفع مشتری بود
4- امکانات و دکور و وسایل آتلیه برای گرفتن عکسهای متنوع به حد کافی بود و کیفیت کار نهایی واقعا خوب شد
5- تمام کار توسط خود گروه اصلی اجرایی آرته انجام می شد و اینکه مثل بعضی جاها گروه یا کسی رو برای کار شما استخدام و بفرستن که حرفه ای نباشن نبودن
6- برنامه اجرا در روز عروسی طوری چیده شده بود که قابل انعطاف بود و همکاری خوب اونا باعث شد تاخیر 2 ساعته آرایشگاه اعصابو و عکسامونو خراب نکنه و بتونیم بدون استرس به برنامه ها برسیم

Angel
جمع بندی :
اگه بخواید نتیجه کار آتلیه آرته رو بدونید باید بگم به نسبت هزینه مناسبی که صرف می کنید خوب و راضی کننده هست و من دیدن کار آرته رو در کنار بازدید از سایر جاها به دوستام حتما توصیه می کنم

من برای تمام امور مرتبط با برگزاری مراسم جشن عروسی خودم خیلی تحقیق کردم که خوشحال میشم تجربه کوچیکمو در اختیارتون بزارم پس اگه سوالی داشتید بهم ایمیل بزنید
۳۰ تير ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
شراب
**
کاربر تالار
اعتبار: 0
سپاس ها 10
سپاس شده 6 بار در 6 ارسال
ارسال: #2
پاسخ به: بررسی کار آتلیه آرته ( نظرشخصی)
سلام
حدودا هزینه آتلیه چقدر شده و چند مرحله ای پرداخت کردین؟چند وقت بعد فیل و عکسهاتون آماده شده؟Huh

AngelHeart
۲۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #3
پاسخ به: بررسی کار آتلیه آرته ( نظرشخصی)
سلام من سپیده هستم و مهر ماه سال گذشته ازدواج کردیم.میخواستم تجربیات خودم رو در مورد آتلیه و انتخاب آتلیه عروسی به اشتراک بگذارم که شاید به عروس داماد ها بتونم کمک کنم.چند مورد رو در نظر داشته باشید برای انتخاب آتلیه:
1-من موقع انتخاب آتلیه بین سه تا گزینه مونده بودم که در نهایت با توجه به قیمت انتخاب کردم ولی اگر مجدد به اون روزها برمیگشتم سعی میکردم توی هزینه های دیگه ای از عروسی ام صرفه جویی کنم چون تنها چیزی که باقی میمونه از عروسی همین عکس و فیلم های شماست.پس یک مقدار بیشتر در این مورد فکرکنید.
2-وقتی دارید از روی نمونه کار آتلیه ها تصمیم میگیرید این نکنه رو در نظر بگیرید که لزوما کیفیت کاری که به شما تحویل میشه مثل کیفیت نمونه نیست و نمونه برای تبلیغ کار آتلیه بصورت ویژه آماده میشه.بهتره از آتلیه بخواین چند نمونه از آخرین کارهای تحویل شده به مشتری ها رو بهتون نشون بدند و کیفیت طراحی و روتوش و چاپ کارهای تحویلی رو ببینید و صرفا از روی نمونه تصمیم نگیرید.البته اکثر آتلیه هایی که به کارشون اعتماد ندارند بهونه میارند و اعلام میکنن اجازه نشون دادن ندارند یا اینکه کار آماده ای دستشون نیست در صورتی که به نظرم نشون دادن عکس ها حداقل به عروس بدون مشکل هست و اینکه فایل های کارهای قبلیشون رو توی کارهاشون دارند و بهانه ای در این مورد نباید باشه.
3-به هزینه هایی که موقع نوشتن قرارداد اضافه میشه دقت کنید مثلا هزینه ای که بابت نوع خاصی از دوربین گرفته میشه رو سعی کنید با دقت بهش فکر کنید چون اشخاصی که در این زمینه حرفه ای نیستند نمیتونن تشخیص بدند از چه نوع دوربینی براشون داره استفاده میشه .
و اما در مورد آتلیه آرته که ما اگر تجربه ای که الان داشتیم رو یک سال قبل داشتیم قطعا آرته رو انتخاب نمیکردیم.
البته رفتار و پرسنل خوبی داره و خونگرم هستند و انعطاف پذیر ولی متاسفانه هیچ کدوم از این موارد روی کیفیت نهایی کار تاثیر نداره و امیدوارم آرته در مورد کیفیت کارش کمی بازنگری کنه.
آتلیه ی آرته به ما اعلام کرد با یک تیم 6 نفره برای عکاسی و فیلمبرداری سر مجلس حاضر میشه که البته اینطور هم بود ولی بعد از دیدن عکس ها ما متوجه شدیم لااقل نصف این افراد غیر حرفه ای بودند و فقط عکس گرفته بودند و هیچ کدوم از عکس هاشون رو نتونستیم بعدا استفاده کنیم (کیفیت مهمه نه کمیت)-قطعا 100 تا عکس خوب از 1000 تا عکس به درد نخور خیلی بهتره
-در زمان طراحی آلبوم متوجه شدیم با یک تیم غیر حرفه ای طرف هستیم و طراحی ها خیلی ابتدایی و ساده انجام شده بود که بعد از پیگیری های ما توسط تیم دیگه ای طراحی رو انجام دادند که خارج از آتلیه بودند
-کیفیت چاپ عکس های آلبوم خیلی تار بود که گفتند چون توی آلبوم عکس ها کشیده میشه ممکنه کمی تارتر به نظر بیاد و... که شنیدن همچین بهانه هایی جای تاسف داشت
-ما برای عکس های خبری هم هزینه جدا پرداخت کردیم که دو عکاس فقط برای گرفتن عکس های خبری بودند که متاسفانه به دلیل مدیریت ضعیف تیم فقط از پیست رقص عکس داشتیم و باقی فضای باغ و سالن عکس های انگشت شمار داشتیم و گاها پیش اومده بود از یک منظره 10 تا عکس داشتیم ولی جاهایی که دوست داشتیم عکسی ببینیم ازشون هیچ عکس و فیلمی پیدا نکردیم.
حرف آخر:ما بهترین شب زندگیمون رو با آرته جلو بردیم ولی ایکاش این تجربیات رو اون زمان داشتیم و تیم حرفه ای تری رو انتخاب میکردیم تا الان مجبور نشم از تجربیات بد بنویسم.خداروشکر باقی قسمت های عروسی اونطوری شد که میخواستیم و تنها انتخاب اشتباه ما آتلیه بود.امیدوارم باقی عروس داماد ها بتونن انتخاب درستی داشته باشند.یه نکته هم اینکه من بین آتلیه اخوان و آرته به دلیل قیمت آرته رو انتخاب کردم که اون زمان 3 یا 4 تومن اختلاف قیمت داشتند که بعدا پشیمون شدیم و گفتیم ایکاش اینجا صرفه جویی نمیکردیم و اخوان رو انتخاب میکردیم شاید الان با دیدن عکس و فیلممون خوشحال تر بودیم.
۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۱۲ عصر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
تشکرها  سپاس شده توسط star
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین آتلیه star 27 29,737 ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۵۴ عصر
آخرین ارسال: مهمان
  آتلیه عروس را چطور انتخاب کنیم؟ farzaneh 2 4,327 ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ۰۴:۰۸ عصر
آخرین ارسال: oscarlet
  نکاتی دربازه طراحی باغ عروسی و آتلیه عکاسی عروس vtsland 0 1,652 ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۷ صبح
آخرین ارسال: vtsland
  بهترین راه برای تبلیغات آتلیه عکاسیتون aslanzade 0 1,604 ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۳۷ عصر
آخرین ارسال: aslanzade
  آتلیه دایان mohammad_editor20 1 7,109 ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳ صبح
  آتلیه عکاس باشی star 4 15,563 ۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۵ عصر
  آتلیه فیلم و عکس رها در اصفهان portal4972 0 2,691 ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۲ عصر
آخرین ارسال: portal4972
  آتلیه عکاسی mray19697 1 5,157 ۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۵ عصر
آخرین ارسال: aroosemehrban
  معرفی سایر آتلیه های عکاسی و فیلمبرداری(بدون نام) star 20 30,541 ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۰ صبح
آخرین ارسال: shabnam68aroos
Video آتلیه عکس و فیلم روهان photorohan 0 3,285 ۱ تير ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ عصر
آخرین ارسال: photorohan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان