زمان کنونی: ۷ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب بهترین آرایشگاه در شرق تهران(تهرانپارس،نارمک،هروی،دماوند،پیروزی)
نویسنده پیام
Banned
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
ارسال: #11
پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در شرق تهران(تهرانپارس،نارمک،هروی،دماوند،پیروزی)
به نظر من بهترین آرایشگر غرب تهرانخانم حسین زاده ( شفق طلایی ) هستندبهشون پنجه طلا میگنمن خودم هاشور ابرو و لب و خط چشم هایلایت کوتاهی پیششون انجام دادم عالی و بی نظیره از هر انگشتشون یه هنر میریزه به هر کی هم معرفی کردم راضی بوده کارهاشون حرف نداره چند ساله که مشتریشونیم همیشه هم عالی و بدون نقصکار اکستنشن مژه شونم عالیهشماره تلفنشون 09121974720توصیه می کنم با خیال راحت برید پیششون مطمئن باشید که راضی میشید
ایشون غرب تهران شهرک اکباتان هستند ولی ارزش داره که راه رو برم من با یه مترو راحت میرم
۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۳۹ صبح
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #12
پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در شرق تهران(تهرانپارس،نارمک،هروی،دماوند،پیروزی)
آرایشگاه ویونا توی شرق کاره عروسش حرف نداره ، من 3 ساله مشتری ثابتشون شدم.این شمارشونه 77439936
۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۰۱ عصر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
کاربر تازه وارد
*
کاربر تالار
اعتبار: 0
سپاس ها 0
ارسال: #13
من مهر95 عروس مینا جون تو ارایشگاه آندو  که توی هروی بودم  من که هیچ کل فامیل از کارش راضی بودن و پسندیدن 
خیلی دختر گلیه مینا  من که زیاد میدوستمش  هم صبور هم مهربون هم بهت احترام میذاره و درکت میکنه و درضمن کار رنگ و هایالایت مریم جون حرف نداره من خیلی از ارایشگاه منطقه هروی رفتم اما خدایی از نظر کیفیت و و جدان کاری و اخلاقی حرف ندارن 
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #14
سلام عزیز من رفتم ویونا انتهای خ اول تو پیروزی من که خیلی راضیم
شمارش ٠٢١٧٧٤٣١٥٦٠
۲۰ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ عصر
کاربر تازه وارد
*
کاربر تالار
سپاس ها 0
ارسال: #15
منم با خانمی که ویونا رو معرفی کرد موافقم 
کارشون نسبت به آرایشگاه های اطرافش خوبه و قیمتشون نسبت به کارشون مناسبه [img=21x21]images/smilies/smile.gif
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ عصر، توسط nazi khanom.)
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ عصر
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #16
با سلام، پرسنل آرایشگاه خانم گل با مدیریت خانم مسکینی، بسیار دندان گرد و حقه باز و بی شخصیت هستند.
قیمت مش موهامو (حضوری و دیدند) با فویل به من گفته بودند 300 (تازه بدون اعمال تخفیف و قرار شد رو همین 300 تخفیف هم بدهند) اما متاسفانه موقعی که کار تموم شد 550 خواستند و کارهایی که اصلا انجام نداده بودند را داشتند به من القا میکردند ،‌مثلا من اصلا رنگ زمینه نداشتم که برام 120 تومان پول رنگ زمینه فاکتور کرده بود یا بعد از هر کوتاهی و یا مش وظیفشونه که موهاتو خشک کنند و از من 30 تومن برای این قضیه خواستند و یا اینکه طبق گفته خودشون و نرخ اتحادیه آرایشگری کوتاهی 31 تومن بود که با من 50 تومن حساب کردند و دلیلشونم این بود که خانم مسکینی موهاموکوتاه کرده و ایشون با بقیه فرق دارند و کارشون گرونتره. خلاصه اینکه بنده که خودم شاغل هستم و با هزار هزار چونه زنی با 400 ختم بخیر شد که اصلا راضی نیستم چون اعصابمو خرد کردند و رفتار در خور [بدلیل توهین آمیز بودن ویرایش شد] را داشتند.
در ضمن ریاستشون بالاسر بقیه مشتریها میرفت و به افرادی که کار مشتریها رو انجام میدادند، قیمت فضایی میگفت. مثلا خانمی برای مش بخشی از موهاش که بهش قیمت 250 داده بود را بعد از اینکه فهمید وضع مالی خوبی داره به آرایشگرش گفت بهیچ عنوان زیر 650 ازش نگیرند.
من که توصیه نمیکنم چون انقدر خاص و اسمی نیستند تو یه زیرزمین نمدار و نمور دارند مردم را حسابی تیغ میزنند.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ صبح، توسط star.)
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ صبح
سما
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #17
در مورد دوست عزیزی ک از سالن خانم گل انتقاد کرده بودن حقیقته محض بود.متاسفانه خواهر منم برای مش به این سالن رفت و دقیقا همین کاری که با شما کردن با خواهر منم انجام دادن.رنگ زمینه نزدن اما گفتن زدیم شما حواست نبوده خیلییی حرّاف ان.اینقدر هم با بی ادبی برخورد میکنن آدم میگه پولو بندازم جلوشون...سگ خور....متاسفم واسه این سالن و مهوش خانمSleepy
۳ فروردين ۱۳۹۶ ۰۵:۳۲ عصر
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #18
سلام دوستان عزیز. یه آرایشگاه تو شرق تهران که کارای عروسش عالی باشه میخام لطفا معرفی کنید . با تشکر.
۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۹ عصر
کاربر تازه وارد
*
کاربر تالار
سپاس ها 0
ارسال: #19
با سلام بر دوستان من توی منطقه هروی هستم و بعد از کلی ارایشگاه عوض کردن بلاخره موفق شدم یه سالن خوب توی منطقه پیدا کنم و خدماتشون عالی بود من برای عروسی خواهرم به همراه چند نفر رفتیم خدمات میکاپ و شینیون عالی بود نحوه برخورد با مشتری اگه کسی توی این منطقه حتما برن 26322050
۱۷ تير ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸ صبح
کاربر تالار
**
کاربر تالار
سپاس ها 0
ارسال: #20
اگر مسیرتون به غرب میخوره، آرایشگاه سان عالیه.
۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۲۶ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آرایشگاه ابری (میدان فردوسی) star 26 121,711 ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۱۲:۳۷ عصر
آخرین ارسال: مهمان
Rainbow یه آرایشگاه خوب طرفای گیشا؟؟؟؟ هاله 9 15,660 ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۳۷ عصر
  بهترین آرایشگاه های کرج nanaz 87 133,515 ۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: nyusha
  آرایشگاه وانیا (پیروزی) star 7 22,797 ۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۸ صبح
آخرین ارسال: parijefri1989
  آرایشگاه مینیاتور ( آ اس پ A.S.P) star 9 39,281 ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶ صبح
  آرایشگاه فهیمه star 4 21,475 ۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۱ صبح
  بهترین لوازم آرایشی با مداد ابرو خوب لچیک kohanpishe 0 2,023 ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: kohanpishe
  آرایشگاه ابری (کریمخان) star 3 19,951 ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۴۵ عصر
آخرین ارسال: sahar2555
  آرایشگاه سحر (پونک) star 1 9,166 ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۶:۱۸ عصر
  انتخاب بهترین آرایشگاه در شمال تهران star 20 65,181 ۲۹ دي ۱۳۹۷ ۰۳:۵۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان