زمان کنونی: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نامه فرزاد: ترس اون دنیا از همجنسگرایی ام منو توی این دنیا معلق نگه داشته و سردرگمم
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #8
پاسخ به: نامه فرزاد
پاسخ مریم به فرزاد:

فرزاد  عزیز
من  کاملا   شرایطی که توش  هستید رو میتونم درک کنم. امیدوارم   تا الان  به این نتیجه رسیده باشید که  مساله شما  سرشتی هست و هیچ اشکالی متوجه شما نیست. اول  از همه  بگم  فقط با راهنمایی یه سکس تراپیست  میتونید به آرامشی که میخواید برسید.

اکثر  افرادی که به شما  پاسخ دادن حس مشترک  با شما داشتن ولی  من   کسی  هستم  که  با فردی  مثل  شما ده  سال زندگی کردم.  یه  ازدواج نسبتا سنتی از اون جهت که  بعد  از  خواستگاری رسمی که بدون آشنایی قبلی بود  با اطلاع  خانواده ها برای آشنایی با هم بودیم بدون هیچ محرمیتی، بعد 6 ماه نامزد شدیم   بدون عقد  ولی با صیغه محرمیت، که در این دوران  با هم  خلوت داشتیم  و  این طور به نظر میرسید  که  حسهای خوبی در انتظار  هردومون  هست   که  بعد از ازدواج واقعا  هم  همین طور بود. با  کمک همدیگه   قلق های هم  رو  به دست آوردیم و  چیزهای خوبی رو تجربه کردیم   ولی ....

درست  زمانی  که  باردار بودم به  صورت اتفاقی  متوجه تمایل همسرم  به هم جنس خودش شدم. بعد  از  چند روز  در کمال احترام ازش توضیح خواستم که  قانع کننده نبود، چون  در  دوران بارداری بودم  سعی کردم  نادیده بگیرم  و بعد از  چند ماهی که  از زایمان  ام گذشت انگار  تمام  اون دوران قبل از بارداری یه رویا بود نه  رابطه ای  نه  میلی. غیبت های طولانی از خونه و تلفن های مشکوک. اگر  رابطه انگشت شماری هم بود به درخواست من و بدون  هیچ حسی انجام میشد بعد از مدتی  که  حتی دیگه ارکشن  هم صورت نمیگرفت.   

سعی کردم  تمام تلاشم  رو انجام بدم  و دانشم رو  در سکس بالا ببرم  ولی  در عوض بهبود روابط   شاهد  سکس  چت های طولانی  همسرم  با هم جنساش  بودم و توی  اوج  نیاز  و  درخواست مستقیم و غیر مستقیم   راه به جایی نبردم. این جا  بود  که  به دکتر شکیب مراجعه کردم  میتونید تصور کنید با چه حالی و چقدر شکننده....

من همسرم  رو دوست داشتم   و  ایشون یه انسان به تمام معنا  هست. فردی  که  هیچ کس رو در اطرافیانش  پیدا نمیکنید  که  خصوصیات اخلاقی  و منش ایشون رو  تایید نکنه و   برام  سخت  بود  که  بخوام  چنین  فردی رو  برنجونم  ولی  خودم   در الویت بودم.

با  کمک   دکتر شکیب   و   راهکارهای  ایشون  شفاف  باهاش  صحبت کردم   و حسم رو صادقانه گفتم و  بعد  از  مدتی  تونستم  راضی اش کنم  به  جدایی.

از شما  میخوام   حتما  مشاوره بگیرید  و  تا قبل از  این که  همسرتون   حس های   بدی  رو  که  من  در اثر  پنهان کاری  همسرم  تجربه کردم تجربه کنه  با  درایت  یه تصمیم درست بگیرید.  تا  قبل از  این  که اعتماد به نفس جنسی  همسرتون تحت تاثیر قرار بگیره  اقدام کنید.
شما  حق  دارید   بهترین  چیزها   رو  تجربه کنید   و هیچ  میلی  نباید  درونتون  سرکوب بشه، اما نباید حقی از دیگری ضایع کنید.

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۵۲ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۴۷ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۴۸ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۴۹ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۴۹ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۵۰ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۵۰ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۵۲ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۵۲ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا همجنسگرایی با ازدواج درمان می شود؟ star 2 3,507 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ عصر
آخرین ارسال: star
  نامه علی: ذهنیت افراد جامعه درباره سـکس دهانی star 2 2,345 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۳۸ عصر
  فرزاد چه باید بکند؟ / نگاهی به سوء تفاهم های رایج درباره همجنسگرایی star 1 1,933 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان