زمان کنونی: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نامه فرزاد: ترس اون دنیا از همجنسگرایی ام منو توی این دنیا معلق نگه داشته و سردرگمم
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #5
پاسخ به: نامه فرزاد
پاسخ مهدی به فرزاد:

شاید هیچکس به اندازه من یا امثال ما فرزادها نتونه فرزاد نامه ی شما رو درک کنه، آقای دکتر بنظر من اولین و مهمترین قدمی که فرزاد میتونه برداره اینه که خودشو قبول کنه از همونی که هست.

چیزهایی که فرزاد تعریف کرد چیزهایی هست که منم تجربشو کردم و دارم ولی فرقم با فرزاد اینه که من شخص مذهبی نیستم و هیچ وقت نسبت به این موضوع احساس گناه نداشتم، چون بر این باور بودم خدایی که من و اینطور آفریده چطور میتونه من و گناهکار بدونه در صورتیکه وقتی تو خلوت خودم به  گذشتم فکر میکنم میبینم که چیزی نبوده که من انتخاب کرده باشم، از دوران کودکیم همراهم بوده یه حسی کاملن متفاوت، حسی که حتی با پسرهایی هم که تجربه سکس باهاشون داشتم کاملن متفاوت بود. شاید اونا فقط برای رفع نیازهای خودشون اون کارها رو میکردن ولی الان که ازدواج کردن میدونم که هیچ تمایلی به جنس موافق خودشون ندارن حتی اون موقع ها هم فانتزی هاشون با دختر بود ولی بدلیل کمبود امکانات با پسر سکس میکردن، که هیچ وقت برای من اینطور نبوده.

من هنوز متاهل نیستم ولی در رابطه با خانمی متعهد هستم و عذاب وجدان این قضیه همیشه اذیت کننده بوده، چون با منطقم جور در نمیاد ولی من همیشه آدم کاملن منطقی نیستم ...

بنظر من برای داشتن یک زندگی آرومتر بهتره  اول آدم با خودت روراست باشه و تکلیفش با خودش و نیازهایی که از اطرافش داره مشخص باشه و قبول کنه همون چیزی رو که هست و با جهت یابی درست بهشون بتونه آرامشی و که دنبالش میگرده تا حدی پیدا کنه.

اینو میدونم که ما من و فرزادها تنها نیستیم و امثال ما هم هستن که همچین مشکلاتی و دارن، و این شاید دلیلی بتونه باشه که کمی آدم احساس بهتری داشته باشه.

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۴۷ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۴۸ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۴۹ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۵۰ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۵۰ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۵۲ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۵۲ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا همجنسگرایی با ازدواج درمان می شود؟ star 2 3,507 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ عصر
آخرین ارسال: star
  نامه علی: ذهنیت افراد جامعه درباره سـکس دهانی star 2 2,346 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۳۸ عصر
  فرزاد چه باید بکند؟ / نگاهی به سوء تفاهم های رایج درباره همجنسگرایی star 1 1,934 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان