زمان کنونی: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نامه فرزاد: ترس اون دنیا از همجنسگرایی ام منو توی این دنیا معلق نگه داشته و سردرگمم
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #4
پاسخ به: نامه فرزاد
پاسخ سایه به فرزاد:

راستش من یک دوست صمیمى دارم که به شدت باهم رفیق هستیم. دوستم یک روز اومد و از مشکلش برام گفت . یک همجسنگراى مذکر بود و مشکلش هم این بود که متاسفانه توى جامعه از افرادى مثل اون فقط سواستفاده میشه و نمیتونه یک رابطه درست رو برقرار کنه.

برام گفت که با دختر دوستى رو تجربه کرده، اما اصلاً نتونسته بیشتر پیش بره و احساس بخصوصى به دختر داشته باشه.

از اون عجیبتر این هست که من خودم جزو کسایى بودم که بشدت تکذیب میکردم همجنسگراها رو و برام عجیب بود . فکر میکردم همه ش سواستفاده جنسى هست و محال ممکنه از نظر عاطفى کسى درگیر این ماجرا بشه. تا وقتی با این دوستم آشنا شدم و مشکلش رو شنیدم. الان سالها از دوستى من و اون میگذره و اگر بگم برام کم از برادر نداشته م نداره، دروغ نگفتم.

حالا این مسئله براى من قابل هضم تره و میدونم افرداى مثل این دوستم هستن که بدون اینکه خودشون این مسئله رو انتخاب کرده باشن، باهاش مواجه ن.

حالا نوع برخورد جامعه ما به چه صورت هست؟ شاید بعضیا فکر کنم این ادمهای باید تغییر جنسیت بدن. اما دوست من به هیچ وجه از جنسیتش ناراضى نیست و این عمل فقط به کسانى توصیه میشه که از جنسیتشون ناراضى باشند. مشکل این دوستمون فرزاد هم فکر میکنم همین باشه. ایشون از جنسیتش ناراضى نیست، فقط میل جنسیش بیشتر به همجنس خودشه.

به هرجهت فرزاد ازدواج کرده و به گفته خودش از ازدواجش راضى هست، فقط اون احساس متمایز رو دیگه نتونسته تجربه کنه. دکتر نیستم سکس تراپیست هم نیستم اما گمون میکنم مشکل دوستمون با مشاوره قابل حل باشه.

این رو بدونیم که هرهمجنسگرایى لزوماً بیمار نیست و احتیاج به عمل تغییرجنسیت نداره و از طرفى کسانى که فقط براى لذت جویى تن به این کار میدن رو از باقى این افراد جدا کنیم.

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۴۷ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۴۸ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۴۹ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۵۰ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۵۰ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۵۲ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۵۲ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا همجنسگرایی با ازدواج درمان می شود؟ star 2 3,507 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ عصر
آخرین ارسال: star
  نامه علی: ذهنیت افراد جامعه درباره سـکس دهانی star 2 2,342 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۳۸ عصر
  فرزاد چه باید بکند؟ / نگاهی به سوء تفاهم های رایج درباره همجنسگرایی star 1 1,933 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان