زمان کنونی: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نامه یکی از دوستان همراه درباره تاثیر سایز آلت تناسلی آقایان در روابط و اعتماد به نفس
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #4
پاسخ صمیمانه امید:
پاسخ صمیمانه امید:

بنده یک جوان 32 ساله با سایز الت معمولی روبه کوچک هستم که الان حدود 5 سال است که ازدواج کردم.

در پاسخ به دوستمون میخوام بگم که تمام حرفهاشون درسته ولی فقط در جایگاهی که هستن. به نظر من ایشون به احتمال زیاد مجرد هستن و منظورشون از سکس با همه ی متاهلها متفاوته.

چون در رابطه ی جنسی با همسر دقیقا حرف اول و آخر رو احساسات میزنه.

من دوسال اول زندگی مشترکم رو دقیقا باهمین ذهنیت گذروندم. جالب اینجاست که دلیل اصلیش رودروایسی با خانمم بود. وقتی موضوع رو بعد 2 سال باهاش در میون گذاشتم متوجه شدم که کاملا اشتباه فکر میکردم و حتی حاضره تا اخر عمر باهام زندگی کنه و هیچ نزدیکی نداشته باشه!

توضیح ایشون معطوف به رابطه های زود گذره که من هم توی مجردی تجربش رو داشتم و به دلیل زود گذر بودن رابطه دنبال بهترین شکل (فیزیکی) ممکن میگشتم. و این مساله در مورد خانمها هم صدق میکنه یعنی اگر بخوان رابطه موقت داشته باشن دقیقا دنبال سایز الت بزرگ و... میگردن.

من دقیقا فردی با سایز الت کوچک و دچار زود انزالی هستم سالها طول کشید تا با این مشکل کنار بیام. اولش روبه داروهای افزایش سایز آوردم (که هیچکدوم تاثیر نداشتن و فقط جیبمو خالی کردن). بعدش رو آوردم به داروهای زود انزالی که اونها هم عواقب خودش رو داشت. بعد مدتی بیخیال شدم و خودم دست به کار شدم. الان حداقل سعی میکنم با دست خانمم رو ارضا کنم و بعد خودم.

دوست عزیزم در زندگی مشترک من فهمیدم که چگونگی پخت یه قورمه سبزی روی نزدیکی با همسر تاثیرش بیشتر از سایز بزرگه و برعکس چگونگی به خاطر سپردن تاریخ دقیق ازدواج و هزاران چیز دیگه.

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ دکتر شکیب: - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۶:۴۹ عصر
پاسخ عالی لاله: - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۶:۵۰ عصر
پاسخ صمیمانه امید: - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زگیل تناسلی: درمان، علائم، دلایل، تشخیص و پیشگیری nyusha 0 1,031 ۳ شهريور ۱۳۹۹ ۰۱:۳۴ عصر
آخرین ارسال: nyusha
  دانش در مورد زگیل تناسلی... همکار عزیز! لطفا اگر لازم نیست، حرف نزنید! star 0 1,282 ۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۱۱ عصر
آخرین ارسال: star
  زگیل پربرکت: زگیل تناسلی star 0 1,255 ۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۵۳ عصر
  دوستش دارم، اما زگیل تناسلی دارد! star 0 1,303 ۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۳۰ عصر
  10 نکته درباره تبخال تناسلی که شاید ندانید star 0 1,318 ۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۷ عصر
  10 نکته درباره بچه قورباغه ها(اسپرم) و بارداری star 0 1,462 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۲۵ عصر
  باورهای غلط: ارتباط سـکس دهانی با ویروس زگیل تناسلی star 0 1,488 ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ عصر
  تفاوت های کیفیت ارضا در روابط جنسی در ایران و غرب star 6 3,361 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۳۱ عصر
  ۱۰ باور غلط درباره زگیل تناسلی star 0 2,096 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۴۰ عصر
  تاثیر ویاگرا بر زود انزالی star 0 1,392 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۴۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان