زمان کنونی: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه فاجعه ای! به من پیشنهاد داد!
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #19
پاسخ به: چه فاجعه ای! به من پیشنهاد داد!
گفتگوی دکتر شکیب و‌ مریم درباره نامه یکتا و پاسخ ها:

× دڪــتــر مــطــالــبــے ڪــه شــیــر مــیــڪــنــیــد خــطــرنــاڪــن بــنــظــر مــن. ایــنــڪــه افــراد بــگــن در جــوونــے از لــذت جــنــســے بــرخــوردار بــشــیــم لــذت بــردن خــوبــه بــد نــیــســت. خب اگــه فــڪــر رها بــشــه پــس فــرق ے زن ســالــم بــا ے زن روســپــے چــیــه؟

- سلام مریم عزیز. تعریف شما از روسپی چیه؟

× ڪــســے ڪــه بــا بــدنــش تــجــارت مــیــڪــنــه. و در حــاشــیــه از یــڪ جــور مــشــڪــل روانــے بــرخــورداره.

- خب کجای حرف هایی که گفتن، اینه که روسپی بودن با سالم بودن فرقی نداره؟ البته قضاوت ت در مورد مشکل روانی داشتن روسپی ها رو نمی پذیرم. اگر کسی برای پاسخ به نیاز جنسی رابطه برقرار کرد، روسپی هست از نظر شما؟

× مــن از ے دخــتــر رها در مــقــابــل همــســرم حــرفــهایــے شــنــیــدم ڪــه تــحــمــلــش ڪــشــنــدس. یــا خــواهرم ڪــه دهه هفــتــادیــه و روابــط دوســتــانــشــو بــرام گــفــت... پــیــامــد اون لــذتــها اصــلــا خــوب نــبــوده. رها بــودن جــالــب نــیــســت

- خب، شما حرفت رو‌عوض کردی. من هنوز متوجه نشدم. از نظر شما روسپی کیه؟ اینها که شما گفتی روسپی بودن؟

× مــا زنــیــم و تــوے وجــودمــون یــچــیــزے هســت ڪــه جــدا از ذهنــمــونــه. انــســانــے نــیــســت ایــنــڪــار... نــمــیــدونــم روســپــے یــا انــســان لــاقــیــد. ڪــلــمــه درســتــشــو نــمــیــدونــم. ولــے زن بــه انــدازه ڪــافــے شــڪــل وســیــلــه شــده. حــتــے در ازدواج چــه بــرســه ڪــه بــخــواد رها خــودشــو تــخــلــیــه ڪــنــه

- توی حرفت به تناقض هست مریم.  اولا مریم داره نگاه خودش رو‌تعمیم میده: ما زن ایم و این جوری هستیم... یعنی بقیه ای که مثل شما فکر نمی کنند، زن نیستند؟ ثانیا شما اول گفتی فرق روسپی و زن سالم چیه، و بعد تعریفی که از یک روسپی ارایه کردی، ربطی به بقیه حرفهات نداشت. درواقع شما به همه زنهایی که مثل شما فکر نمی کنند، برچسب زدی و توهین کردی. درحالی که خودت هم می دونی که روسپیگری، یعنی تن فروشی. آیا نمیشه گفت اون دختری که ازدواج می‌کنه به طمع به دست آوردن امکانات مالی و...، او‌ هم روسپیه؟ ثالثا، الان داری میگی رها بودن، از نظر شما پیامدهای خوبی نداره. این حرف منطقی ای هست. حالا فرض کنیم کسی خواست که این پیامدها رو‌بپذیره. شما چه قضاوتی در موردش داری؟

×مــن بــه ســنــت ڪــار نــدارم امــا پــاڪــے و تــحــمــل تــمــایــلــات و خــرج اون بــا ے ادم درســت همــه جـاے دنــیــا بــا ارزشــه.

- حتما همین طوره. اما تفاوت در اینه که شما پاکی رو یک جور تعبیر می کنی و دیگری، جور دیگه. همون طور که در محدودیت تمایلات هم هرکس حدی رو برای خودش تعریف می‌کنه.

× تــعــبــیــر شــمــا از پــاڪــے چــیــه؟

- تعریف من، تعریف منه. اصرار ندارم، برعکس شما، به اینکه من حتما درست میگم

× مــنــم نــدارم. تصویر: images/smilies/wink.gif

- اما از نظر من، پاکی یعنی شفاف بودن و صادق بودن با خود و دیگران.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۰۱ عصر، توسط star.)
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۰۱ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
چه فاجعه ای! به من پیشنهاد داد! - star - ۱۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۳۳ عصر
پاسخ به: چه فاجعه ای! به من پیشنهاد داد! - star - ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۰۱ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نامه‌ی بهاره: چرا به من پیشنهاد دوستی داد؟! star 2 1,877 ۲۱ دي ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ عصر
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان