زمان کنونی: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه فاجعه ای! به من پیشنهاد داد!
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #9
پاسخ به: چه فاجعه ای! به من پیشنهاد داد!
۲ / پاسخ شیرین:

نامه یکتا  پر بود از تضادهایی که به نظرم ناشی  از معلق بودن بین سنت و مدرنیته است در جامعه ی ما. دختری امروزی باتفکرات ریشه دار سنتی...

دختری که به منزل آقایی دعوت میشه و تصور میکنه چون اون آقا فرد مذهبی هست مرتکب خطایی نمیشه! خطایی هم اگر صورت گرفته باشه به نظرم بیشتر متوجه یکتاست.

الان دختر شش ساله من مفهوم تنهایی پرخطر رو درک میکنه...اگر قرار بود نیتی جز آنچه مرد داستان در سر داشت رخ میداد مثلا تنها باشند که حرف بزنند و چای بنوشند که باید مکان میهمانی به کافی شاپ تغییر میکرد. باید قبل از اینکه رابطه ای رو با هر نیت و دلیلی شروع کنیم بپذیریم که در رابطه عاشقانه٬ هیجانات جنسی جزء جدایی ناپذیر و طبیعی اون رابطه هست... اگر تفکری غیر از این داریم ما به خطا میرویم.

نمیگم خطا فقط برای یکتاست. اینکه اون آقا دروغ گفته و‌پنهان کاری کرده هم خطاست. ولی این اولین انسانی نیست که اینکار رو کرده و آخرین نفر هم نخواهد بود و با وجود اشتباه بودن عمل٬ فاااااجعه  نیست...آدمیست و خطا کردن جزی از وجود آدمیزاد...

مساله دیگه ای هم در نامه یکتا توجه من رو جلب کرد. اونهم ذهن وسواس گونه و شکاک یکتاست...یکتا اشاره کرد که در طول رابطه قبلش هر مطلبی که براش از کسی فوروارد می شد٬ به دنبال این بود که ببینه اون شخص کی هست و عکسهای پروفایل اونها رو میدید و اگر خانم بودند عکسشون رو ذخیره  میکرد! این شک نسبت به آقایی بود که شخصیتش اونقدر برای یکتا برجسته بود که فکر نمیکرد خطایی کنه و دعوتش رو به منزل رد نکرد؟!

من فکر میکنم یکتا در همون رابطه هم همین وضعیتی رو داشت که الان داره...
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
چه فاجعه ای! به من پیشنهاد داد! - star - ۱۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۳۳ عصر
پاسخ به: چه فاجعه ای! به من پیشنهاد داد! - star - ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نامه‌ی بهاره: چرا به من پیشنهاد دوستی داد؟! star 2 1,878 ۲۱ دي ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ عصر
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان