زمان کنونی: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه فاجعه ای! به من پیشنهاد داد!
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #6
پاسخ به: چه فاجعه ای! به من پیشنهاد داد!
نامه عاطفه:
فقط به خانم ها می گویید جرات ورز باشید؟

آقای دکتر شکیب
سلام

دلم می خواد درباره چند پیام آخر کانالتون چیزی بگم. چرا ما همیشه از قربانی ها میخوایم که جرات ورز باشن و چنین و چنان کنن؟ چرا کمتر به متجاوز می گیم انسان باش؟ درسته همه باید رفتار جرات ورزانه داشته باشن. ولی انتظار میره لااقل به ازای هر دو باری که به قربانی میگیم شجاع باش یه بار هم به متجاوز بگیم شعور داشته باش. اگه اینجوری نباشه متجاوز شاید به خودش بگه تقصیر من نبود. حدودشو از قبل با من تعیین نکرده بود. ترسو بود. تقصیر من نبود. اون به چیزهای ناخوب فکر کرده بود که  واسه ش پیش اومد! (همون چیزی که خانم صدیقه گفتند.)

وقتی گفتین ممکنه بعضی مردا دست به سر کردن یه زنو بذارن به حساب ناز کردن به فکر فرو رفتم. واقعا چند درصد آقایون ممکنه نفهمن که رفتارشون آزاردهنده س؟ چند نفر فرق بین ناز و نفرتو متوجه نمیشن؟ به نظرم بخشی از آقایون متوجه ن که در حال آزار دادن فردن. ولی واقعا قصدشون آزار دادنه. اون زن باید جرات ورز باشه و به جای دست به سر کردن با متجاوز جدی صحبت کنه. ولی من اگه جای شما بودم وقتی که جواب اون نامه رو میدادم اولش خطاب به مرد مینوشتم رفتارت اصلا انسانی نیست بعد خطاب به زن مینوشتم شجاع باش.

حتما بخش زیادی از افرادی که مطالب کانال شما رو میخونن از آقایون هستند. بذارید به ازای هربار "شجاع باش " یه بار هم بخونن " بد نباش " خواهش میکنم این قسمت از پیام منو تو کانال بذارین تا آقایون بخونن:

آقای عزیز. خانوما حق دارن تو جامعه امن درس بخونن، کار کنن و زندگی کنن. تا حالا یه مرد گنده تر از خودتون به طرز کاملا منظور داری بهتون تیکه های جنسی انداخته؟ چه حسی داشتین؟ خیلی از خانوما تو جامعه روزی چندبار این حسو تجربه میکنن. با بعضیاش میتونن شجاعانه رفتار کنن با بعضی خیر. تجاوز فقط یه رابطه جنسی اجباری همراه با ضرب و شتم ته یه کوچه تاریک نیست. نگاه های آزاردهنده، پیشنهادای دم به دقیقه تون، تنه زدن، بیش از حد صمیمی شدن و... هم تجاوزه.

انسان شجاع جرات ورزانه رفتار میکنه. انسان شجاع تجاوز نمیکنه. چه زن باشه چه مرد. شاید بگین دارم مردارو گرگ جلوه میدم و بدبینم و کهن الگوی "مرد ظالم، زن مظلوم" تو ذهنم دارم. من نمیگم همه مردا متجاوزن. ولی به عنوان زنی که دارم توی این جامعه زندگی میکنم میگم جامعه واسه خانوما صد درصد امن نیست. نه از نظر روانی نه جسمی.

با سپاس فراوان
عاطفه
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۶ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
چه فاجعه ای! به من پیشنهاد داد! - star - ۱۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۳۳ عصر
پاسخ به: چه فاجعه ای! به من پیشنهاد داد! - star - ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۶ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نامه‌ی بهاره: چرا به من پیشنهاد دوستی داد؟! star 2 1,877 ۲۱ دي ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ عصر
آخرین ارسال: parisa1140