زمان کنونی: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نامه فرزاد: ترس اون دنیا از همجنسگرایی ام منو توی این دنیا معلق نگه داشته و سردرگمم
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #9
پاسخ به: نامه فرزاد
پاسخ الهام به فرزاد:

تو دوران دانشگاه دوستی داشتم که ظاهر پسرونه رو میپسندید. موی خیلی کوتاه، مانتوهایی شبیه پیراهن های مردونه و .... اتفاقا کل دوران چهار ساله ی لیسانس با یک پسر از هم دوره ای ها دوست بود و همه جا با هم بودن. حتی سال آخر با هم نامزد کردن. پس از تموم شدن دانشگاه و از طریق فیسبوک متوجه شدم که نامزدش به اروپا رفته . فکر میکردم باهم هستن تا اینکه گفت جدا شدیم.
پرسیدم چرا؟

گفت واقعا از روی نوشته های من متوجه نمیشی که عاشق یک زنم؟
راست میگفت همه ی دل نوشته هاش خطاب به شخصی بود که "بانو" مینامیدش.
تعجب کردم. پرسیدم چرا الان؟ بعد چهار سال؟ گفت خیلی جنگیدم. با خودم، با خانواده، با جامعه. این آخری ها تن به ازدواج هم دادم ولی لحظه ی آخر متوجه شدم ک نمیتونم یک عمر از خواسته هام فرار کنم.

سال ها از اون دوران میگذره. میدونم خیلی سعی کرد همین جا زندگی تشکیل بده. ولی هر بار موفق نشد. رابطه هاش به دلایل مختلف از هم میپاشید. ترس، جبر ...نمیدونم. یکبار پارتنرش رو مجبور به ازدواج با یک مرد کردن.
خانواده ی خوبی داشت ولی اونا هم تاب ایستادگی در برابر نگاه ها و جامعه رو نداشتن. در نهایت از ایران رفت. گفت پناهنده میشم به جایی که منو به خاطر گرایشم محکوم و مطرود نکنن. جایی که به خاطر تفاوت علایقم تو راه تحصیل سد راه و کارم نشن. خسته بود از زمین و زمان.

میگفت جزو معدود آدم هایی هستم که به انتخابش بدون سوال و جواب احترام گذاشتم. راستش تنها کاری که کردم گوش دادن به حرفاش بود. چون نه سر رشته داشتم و نه دخالت توی زندگیش رو درست میدونستم. اطلاعات من در این خصوص واقعا محدود بوده و هست.

یادمه قبلا برای همجنسگرایان دلسوزی میکردم و به همجنس گرایی به چشم بیماری نگاه میکردم. بعد ها متوجه شدم ک این یک ویژگی آدمها است و بس. همجنسگراها گرایش جنسی شونو انتخاب نمی کنن.

اجبار آدم ها به انجام کاری بر خلاف میلشون چه ذاتی بوده باشه چه اکتسابی، نتیجه خوبی در برنداره. من واقعا نمیدونم برای فرزاد چه کاری میشه کرد. تمام نظرات ما هم نوشداروی پس از مرگ سهرابه. الان یک خانواده ، یک بچه هست که هر تصمیمی رو آیندشون اثر میگذاره.

به نظرم بهترین کار صحبت با مشاوره. اینکه با کمترین ضرر زندگی خودش و خانواده اش رو نجات بده.

میدونین ...یک بار دوستم از من پرسید اگر توی دنیایی زندگی می کردیم که همه همجنس گرا بودند و اقلیتی دگرجنسگرا، باز هم همین حرفا رو میزدین؟ چه حسی داشتین اگر ما با شما جوری رفتار میکردیم که الان شما با ما؟

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۵۲ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۴۷ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۴۸ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۴۹ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۴۹ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۵۰ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۵۰ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۵۲ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۵۲ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا همجنسگرایی با ازدواج درمان می شود؟ star 2 3,479 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ عصر
آخرین ارسال: star
  نامه علی: ذهنیت افراد جامعه درباره سـکس دهانی star 2 2,325 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۳۸ عصر
  فرزاد چه باید بکند؟ / نگاهی به سوء تفاهم های رایج درباره همجنسگرایی star 1 1,921 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان