زمان کنونی: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نامه فرزاد: ترس اون دنیا از همجنسگرایی ام منو توی این دنیا معلق نگه داشته و سردرگمم
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #2
پاسخ به: نامه فرزاد
پاسخ شیرین به فرزاد:

در دوران دبیرستان دوتا دوست داشتم که رفتارهاشون به شدت پسرونه بود. موهای کوتاه پسرونه و کت و شلوار پوشیدنهاشون در مهمونیها برام جالب بود. راه رفتن و حرف زدنشون٬ هیچ بوی از ظرافت دخترانه  نداشت. اصلا انگار پسرهایی بودند در لباس دختر...

سالها بعد از پایان دبیرستان شنیدم هر دو تغییر جنسیت دادند. در واقع از لباس و شمایل ظاهری دخترانه دراومدند و خودشون شدند. وقتی این خبر رو شنیدم اعتراف میکنم ابتدا کمی شوکه شدم٬ کمی هم کنجکاو ظاهر جدیدشون ...
اما بعد به  شجاعت خودشون و حمایت خونواده های فهیمشون آفرین گفتم...
البته همه کسانی که تمایلاتی همچون دوستان قدیم من دارند٬ از شرایط و امکانات و‌حمایتهای لازم برای  زندگی کردن براساس خواسته های واقعی و برحقشون٬ برخوردار نیستند...

یکی از شاگردهای همسرم هم خانومی بودند با تمایلات همجنس گرایانه٬ به زور و جبر خانواده تن به ازدواج دادند ولی جدا شدند.

اما در مورد فرزاد؛ که البته مثل اون شاگرد همسرم، همجنسگرا هستند و نه، ترنس سکچوال.

درسته که جامعه ما در مجموع٬ نگاه خوبی به همجنس گرایی نداره و خونواده ها مثل خیلی چیزهای دیگه٬ حرف  و نظر مردم براشون در اولویت هست. ولی فرزادها باید قبل از ازدواج و وارد کردن نفر دومی به صحنه زندگیشون در مورد خواسته هاشون٬ حداقل با خودشون روراست باشند. پنهان کردن تمایلاتی به این درجه از اهمیت از کسی که قراره شریک زندگیشون باشه خیانتی هست به خودشون و اون فرد...

حالا که ازدواج کردید و اون لذت رو تجربه نکردید چرا با ورود فرزند مسایل رو پیچیده تر کردید؟

اگر ازدواج شما در مجموع رضایت بخش هست و فقط لذت اون ارتباط  فراموش نشدنی هست٬ به نظرم شما نیاز دارید به مشاوره.

من روانشناس نیستم ولی قطعا روشهایی هست برای کنترل بر تمایلات جنسی تون و تغییر نگاهتون و شاید راهی باشه برای کسب لذت بیشتر در کنار همسری که عشقش رو نثارتون کرده...

برای برگشت به دوستتون شاید کمی دیر باشه اما برای رسیدن به ارامش هیچ‌وقت دیر نیست.

و یک سوال: چیزی که باعث شده در مملکت ما انقدر این تمایلات رشد صعودی داشته باشه جدایی پسرها و دخترها از هم در دوران کودکی و بلوغ نیست؟

اگر زمانی که نیازهای جنسی داره خودش رو به فرد نشون میده فرد به جای نشستن در کنار همجنس در کلاسهای مختلط درس می خوند و یا به جای گذروندن وقت با همجنس٬ امکان بودن در کنار همسالان از هر دو جنس فراهم بود٬ این امار کمتر نمیشد؟ جدای از هر گونه برچسب خوب و بد.

داستانهایی شنیده ام ازارتباط جنسی پسرها  در سن بلوغ با حیوان با کودکان با همسالان همجنس؛ شاید اگر تفکیک جنسیتی نبود و امکان معاشقه و مکاشفه برای پسرها و دخترها در سنین پایین فراهم بود فرزاد اولین تجربه لذت بخشش رو با دوست همکلاسی پسرش نداشت و طعم  لذت بخش دیگه ای رو تجربه میکرد.

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۷ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۷ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۴۸ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۴۹ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۴۹ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۵۰ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۵۰ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۵۲ عصر
پاسخ به: نامه فرزاد - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۵۲ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا همجنسگرایی با ازدواج درمان می شود؟ star 2 3,507 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ عصر
آخرین ارسال: star
  نامه علی: ذهنیت افراد جامعه درباره سـکس دهانی star 2 2,345 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۳۸ عصر
  فرزاد چه باید بکند؟ / نگاهی به سوء تفاهم های رایج درباره همجنسگرایی star 1 1,933 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان