زمان کنونی: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نامه یکی از دوستان همراه درباره تاثیر سایز آلت تناسلی آقایان در روابط و اعتماد به نفس
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #2
پاسخ دکتر شکیب:
پاسخ دکتر شکیب:
سلام دوست عزیز

ضمن تشکر از صراحت و شجاعت شما، در پاسخ می خواهم چند نکته را بازگو کنم:

اولا آنچه به عنوان استدلال یا شواهد یا هرچه اسمش را بگذاریم آورده اید و تاکید کرده اید که این مربوط می شود به وضعیت کنونی جامعه ما که درحال تغییر است و...، بحثی انحرافی است. مگر فقط زنان ایرانی آن هم در چند سال اخیر و به دنبال تجدد، موضوع «سایز» برایشان مهم شده؟ نه برادر عزیز. درست مثل دغدغه مردان درباره سایز خودشان، این سوال که واقعا سایز چقدر در کیفیت سکس تاثیر دارد، دغدغه هایی جهانی و ازلی و شاید ابدی است! و اگر من همیشه گفته ام که «واقعا» تاثیری ندارد، این نظر من نیست. همه سکس تراپیست های دنیا همین را می گویند. آنها در اروپا و آمریکا مدرن نشده اند؟ ما مدرن شده ایم؟

دوم: در آخر نامه فرموده اید به جای انکار موضوع راه حلی خلاقانه و مبتکرانه بیابیم. جهت استحضارتان عرض می کنم که سالها است دارند می یابند و نیافته اند. هیچ راهی برای افزایش سایز وجود ندارد. ازآنجا که به این دلیل که بسیاری از مردان، مثل شما فکر می کنند و  اعتماد به نفس جنسی شان را گره زده اند به سایزشان، مشتری برای این داستان آن قدر زیاد است که اگر کسی روزی راهی بیابد، ثروتمندترین مرد جهان خواهد شد. همین حالا با دروغ و راه های تقلبی، کلی پول به جیب می زنند؛ چه برسد که راهی واقعا موثر پیدا شود. گفت: آنچه یافت می نشود، آنم آرزوست.

سوم: شما در نامه تان طوری از جامعه صحبت کرده اید که من اگر زن بودم، حتما به من بر می خورد. امیدوارم بعد از این پاسخ، بازتاب های خانم ها و آقایان درباره این مساله را هم بتوانم در کانال منتشر کنم. آیا واقعا اکثریت زنان جامعه ما همان هایی هستند که شما در بندهای آخر نامه به آن اشاره کرده اید؟

چهارم: اگر سکس تراپیست ها می گویند سایز مهم نیست، برایش یک استدلال علمی ساده دارند: پایانه های حسی که در اندام جنسی زنان است، اگر بیرون از واژن باشد، که ربطی به سایز ندارد. اگر هم درون واژن باشد، بازهم سایز تاثیری ندارد چون واژن یک بافت قابل اتساع است و همچنین طول واژن در بیشترین حالت  14 تا 16 سانتی متر است. بنابراین، منطقا یک آلت درازتر، تحریک بیشتری وارد نمی کند.

پنجم: همان سکس تراپیست ها البته یک نکته دیگر هم می گویند: بخشی از برانگیختگی جنسی ما، نه صرفا با تحریک تماسی، که به صورت ذهنی هم صورت می گیرد. دیدن یا شنیدن هم ما را تحریک می کند. سلیقه های آدمها و پیش نویس های جنسی آدمها هم با هم متفاوت است. پس همان طور که ممکن است یک مرد زنی را با پستان بزرگتر ترجیح بدهد، زنی هم ممکن است با مردی با آلت بزرگتر بیشتر برانگیخته شود. کسی این را انکار نمی کند. اما سوال این است: آیا همه چیز در سکس، فقط اندام و خصوصیات فیزیکی است؟ ممکن است برای بعضی ها که شما مثال زده اید چنین باشد؛ اما برای اکثریت چنین نیست. مخصوصا خانم ها، احساس برایشان مهم تر است از سایز.

ششم: حتی اگر زنی تنها برایش لذت جنسی مهم باشد و نه هیچ چیز دیگر، اینکه یک مرد چطور از آلت ش استفاده کند، بسیار مهم تر است از اینکه آلت ش چه سایزی باشد. یک مثال ساده: مردی با آلت کوچک اما با کنترل، از مردی با آلت بزرگ اما مبتلا به انزال زودرس، قطعا شریک جنسی بهتری است. بارها گفته ام که برای سکس خوب، دانش، مهارت و تمرکز لازم است. بسیارند مردانی که فقط به سایزشان می نازند، و شرکای جنسی غیر قابل تحملی هستند.

هفتم: به عنوان یک سکس تراپیست اگر بشنوم زنی، همسر یا شریک جنسی اش را ترک کرده و به مرد دیگری پیوسته که سایز بزرگتری دارد، فکر می کنم از دو حال خارج نیست: به احتمال بسیار زیاد مشکل دیگری بوده، چه در رابطه جنسی (مثلا زودانزالی، یا اختلال نعوظ، یا بی میلی مرد، یا رفتار یک طرفه و در نظر نگرفتن نیازهای زن) چه در غیر آن؛ که ممکن است دقیقا به علت کم اطلاعی، فکر می کنید که مشکل در سایز بوده.

اما ندرتا حالت دیگری هم ممکن است وجود داشته باشد.

زنی که روابط قبل از ازدواج متعددی داشته یا دارد؛ و تصادفا بهترین تجربه های جنسی اش با مردانی بوده با سایز بزرگ، یا زنی که همه ذهنیت جنسی اش با تماشای پورن شکل گرفته، اگر در وضعیتی باشد که تنها و تنها از رابطه سکس بخواهد و دیگر هیچ، چنین تصمیمی می گیرد. پس می بینید که یک سکس تراپیست اتفاقا مطلق صحبت نمی کند؛ برعکس شما دوست عزیز که همه را به یک چشم نگاه کرده اید.

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ دکتر شکیب: - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ عصر
پاسخ عالی لاله: - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۶:۵۰ عصر
پاسخ صمیمانه امید: - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۶:۵۱ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زگیل تناسلی: درمان، علائم، دلایل، تشخیص و پیشگیری nyusha 0 1,031 ۳ شهريور ۱۳۹۹ ۰۱:۳۴ عصر
آخرین ارسال: nyusha
  دانش در مورد زگیل تناسلی... همکار عزیز! لطفا اگر لازم نیست، حرف نزنید! star 0 1,282 ۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۱۱ عصر
آخرین ارسال: star
  زگیل پربرکت: زگیل تناسلی star 0 1,255 ۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۵۳ عصر
  دوستش دارم، اما زگیل تناسلی دارد! star 0 1,303 ۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۳۰ عصر
  10 نکته درباره تبخال تناسلی که شاید ندانید star 0 1,318 ۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۷ عصر
  10 نکته درباره بچه قورباغه ها(اسپرم) و بارداری star 0 1,462 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۲۵ عصر
  باورهای غلط: ارتباط سـکس دهانی با ویروس زگیل تناسلی star 0 1,488 ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ عصر
  تفاوت های کیفیت ارضا در روابط جنسی در ایران و غرب star 6 3,361 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۳۱ عصر
  ۱۰ باور غلط درباره زگیل تناسلی star 0 2,096 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۴۰ عصر
  تاثیر ویاگرا بر زود انزالی star 0 1,392 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۴۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان