زمان کنونی: ۹ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تفاوت های کیفیت ارضا در روابط جنسی در ایران و غرب
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #7
پاسخ به: تفاوت های کیفیت ارضا در روابط جنسی در ایران و غرب
پاسخ م. به نامه نازی:

اینکه جامعه ما به این سمت کشیده میشه که آقایان فکر کنند اندازه آلتشون یا تعداد دفعات انزالشون  یک افتخاره به نظرم یک بخشش به خود ما خانم ها برمیگرده. که ما هم اتفاقا مردی که چند بار پشت سر هم یا هر روز رابطه بخواهد  را بزرگ مرد میدانیم و برای هم تعریف میکنیم. ولی حواسمان به این بخش نیست که خودم چی!!!!!! آیا من از دفعات زیاد لذت میبرم. یا فقط از هم صحبتی با دوستام فهمیدم که بیشتر باشه خوبه بهتره....
من هم اوایل ازدواجم حتی تا چند وقت پیش دقیقا سر همین قضایا با شوهرم بحث میکردم و خیلی بد و بیراه میگفتم چون اونقدر که دوس داشتم نمیخواست. الان که فکر میکنم میبینم فقط ذهنیتم مقایسه کردن با توصیفات بقیه بود و چون شباهتی نمیدیدم سرزنشش میکردم.
ولی غافل بودم از کیفیت خوب همون روابط کمی که با هم داشتیم. شوهرم خیلی اهمیت میداد به من و تو رابطه همه تلاشش به ارضا رسوندن من بود و واقعا خود رابطه خوب بود. ولی من به اینکه چرا اینقدر کمه ناراحتی میکردم و به کیفیت رابطمون فکر نمیکردم و فقط تو ذهنم بود چرا نمیخواد. چرا مثل اون چیزی که بقیه تعریف میکنن نیست.
ولی الان بعد از چند سال به این رسیدم که باید به میزان خواسته شوهرم احترام بزارم. و در مورد یک رابطه خوب با هم حرف بزنیم تا در نهایت الان به این رسیدیم که رابطه ای داشته باشیم که برای هر دو مون لذت بخش باشه وقتی میخوایم هر دو مون با هم در موردش حرف بزنیم و بخوایم از هم. خوشحالم که به اینجا رسیدم بعد از ده سال زندگی.

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۳۱ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ به: تفاوت های کیفیت ارضا در روابط جنسی در ایران و غرب - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۳۱ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پژوهش گسترده در مورد رفتارهای جنسی در ایالات متحده: پنج واقعیت و پنج پرسش star 0 1,164 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۰۹ عصر
آخرین ارسال: star
  زناشویی و زادبس: درمان کم شدن میل جنسی در دوران یائسگی star 1 1,666 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۰۶ عصر
  ماجرای غم انگیز آتنا اصلانی و فقدان آموزش های جنسی به کودکان: آتنا و مدارا star 0 1,451 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۵۷ عصر
  نامه یکی از دوستان همراه درباره تاثیر سایز آلت تناسلی آقایان در روابط و اعتماد به نفس star 4 4,418 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۵۲ عصر
  تابو های جنسی در جامعه: سانسورچی عزیز! مثنوی بخوان! star 0 1,238 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۲۹ عصر
  گراس و حشیش و ماری جوانا عوارض جنسی دارد؟ star 0 1,321 ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۴۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان