زمان کنونی: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تفاوت های کیفیت ارضا در روابط جنسی در ایران و غرب
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #4
پاسخ به: تفاوت های کیفیت ارضا در روابط جنسی در ایران و غرب
پاسخ د. به نامه نازی:
حرف نازی جان کاملا صحیح است ولی هستن مردانی که علاوه بر چندبار انزال خودشون و اون هم نه در یک هم خوابی بلکه حداقل در یک روز میتونن همون اندازه شایدم بیشتر به پارتنر مقابل لذت بدن. من و نامزدم هفته ای یبار گاها هم دوبار کنار یکدیگر هستیم. گاهی عطش این رابطه به جایی میکشه که تو یه روز ما 3بار باهم هستم.ولی اولین چیزی که برای همسرم ارجعیت داره اینه که حس من بر انگیخته بشه و اول هم من ارضا بشم و با ادامه ی رابطه که گاهی به 2ساعت هم میکشه تو یبار رابطه همسرم 1بار ولی من 2-3بار ارضا و ارگاسم میشم. با این رابطه هم هردومون راضیم.هم در اخر با یه هم اغوشی محبتی روحمونم ارضا شده.

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۲۹ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ به: تفاوت های کیفیت ارضا در روابط جنسی در ایران و غرب - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۲۹ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پژوهش گسترده در مورد رفتارهای جنسی در ایالات متحده: پنج واقعیت و پنج پرسش star 0 1,183 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۰۹ عصر
آخرین ارسال: star
  زناشویی و زادبس: درمان کم شدن میل جنسی در دوران یائسگی star 1 1,676 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۰۶ عصر
  ماجرای غم انگیز آتنا اصلانی و فقدان آموزش های جنسی به کودکان: آتنا و مدارا star 0 1,458 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۵۷ عصر
  نامه یکی از دوستان همراه درباره تاثیر سایز آلت تناسلی آقایان در روابط و اعتماد به نفس star 4 4,435 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۵۲ عصر
  تابو های جنسی در جامعه: سانسورچی عزیز! مثنوی بخوان! star 0 1,244 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۲۹ عصر
  گراس و حشیش و ماری جوانا عوارض جنسی دارد؟ star 0 1,340 ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۴۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان