زمان کنونی: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نامه‌ی امیر: من مرد اگه به خانمم حق طلاق بدم چه تضمینی هست که با یه اختلاف ...
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #6
پاسخ به: نامه‌ی امیر: من مرد اگه به خانمم حق طلاق بدم چه تضمینی هست که با یه اختلاف ...
پاسخ حنانه:
سلام  من خودم طرفدار این هستم که حق طلاق به زن داده بشه. ما هم میتونیم بگیم که چه تضمینی هست که شوهر با اولین بیماری یا مشکل ظاهری که برای همسر پیش میاد طلاقش نده یا اینکه یه خانوم بخواد با مهریه پایین ازدواج کنه دو روز بعد که آقا تونست مهریه شو بده و هوس تجدید فراش به سرش زد خانومو طلاق نده بنظرم این باید بین دوطرف حل وفصل بشه و بیشترش برمیگرده به اعتمادی که بین طرفین هست بالاخره مسئله ازدواج با شناخت و اعتماد متقابله که نهایی میشه واگر دوطرف واقعا به هم اعتماد داشته باشن تو اینجور موارد میشه به نتیجه رسید و نگرانی هم بابتش نیست. البته هستن کسایی که با یه بحث کوچیک فوری قهر میکنن و دم از طلاق میزنن که بازم این قضیه تو دوران آشنایی و نامزدی و تو قهر و آشتیاش قابل درکه و طرفین متوجه میشن ظرفیتا چقده و تو یه مسئله که بینشون هست چقد جای مانور و بحث هست که کار به دعوا و قهر نرسه.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۳۶ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ به: نامه‌ی امیر: من مرد اگه به خانمم حق طلاق بدم چه تضمینی هست که با یه اختلاف ... - star - ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۳۶ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نامه شیوا: شکایت پس از تجاوز... فرهنگ را چه کسی می سازد؟ star 2 1,777 ۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: star
  قوانین طلاق در کشور کانادا star 0 1,613 ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۳۹ عصر
آخرین ارسال: star

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان