زمان کنونی: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه فاجعه ای! به من پیشنهاد داد!
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #11
پاسخ به: چه فاجعه ای! به من پیشنهاد داد!
۴ / پاسخ AV:

آقا هستم ۲۳ ساله دانشجوی ارشد

می خواستم بگم این بحث‌ها فقط از سمت آقایون مطرح نیست، وقتی ۲۰ سال داشتم با  خانوم ۲۶ ساله‌ای آشنا شدم که خودش رو علاقه‌مند به آثار هنری من نشون میداد و بعد از مدتی که بیشتر بهم نزدیک شد، ابراز علاقه کرد، طوری که ساعتی نبود که به من پیام نده و اظهار عشق نکنه!

منم مثل هر جوون دیگه ای در اوج نیاز عاطفی و جنسی بودم، ولی هیچ وقت به این خانوم ابراز علاقه نکردم (با وجود اینکه از نظر زیبایی معیارهای منو داشت) چون فکر میکردم با اینکار فقط و فقط اون خانوم آسیب می بینه!

من استکام چایی رو رد کردم، الان هم که ۲۳ سالمه تابحال باکسی رابطه دوستی یا عاطفی یا جنسی نداشتم، بخش زیادش برمیگرده به درونگرا بودنم، اما در واقع معتقدم هرکسی لایق دوست داشتن نیست، به نظرم بیشترین دلیلی که باعث میشه یه فرد(چه خانوم چه آقا) از یک رابطه آسیب ببینن، انتخاب های غلط و یک طرفس با توجیح هایی که خودمون خوب میدونیم برای چه چیزی اتفاق می افته!

همیشه یک طرفه رابطه ماییم، اگه تصمیم به شروع رابطه گرفتیم، نباید بعدا همه تقصیر هارو به گردن دیگری بیاندازیم.

خانومی که با آقای ۲۰ سال بزرگتر از خودش رابطه داره، کاملا عقلاییه که در آینده باید منتظر اتفاق های بدی هم باشه...
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۵۲ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
چه فاجعه ای! به من پیشنهاد داد! - star - ۱۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۳۳ عصر
پاسخ به: چه فاجعه ای! به من پیشنهاد داد! - star - ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۵۲ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نامه‌ی بهاره: چرا به من پیشنهاد دوستی داد؟! star 2 1,876 ۲۱ دي ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ عصر
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان