تالار گفتمان عروس

نسخه کامل: بهترین آرایشگاه های کرج
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
آرایشگاه ملکه شرقی واقعا کارش عالیه من خودم عروس اونجا بودم خیلی خیلی راضی بودم موندگاری آرایشم خیلی خوب بود مدل موهام هم خیلی قشنگ بود قیمتش هم خوب بود حتما برید کاراشو ببینید شماره سالنش۳۴۴۵۴۸۵۹

(۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ عصر)'saray_z' نوشته است: [ -> ]بچه ها من کار مینا میرزایی رو دیدم خیلی خوب و تمیز بود دوست دارم برم اونجا قرارداد ببندم اگر بتونم خانواده شوهرمو راضی کنم

واااااای .منم کاراشو دیدم محشره...من شاید 5 بار برای شو عروسش رفتم.واقعا عالی بود.کاراشو دوست دارم.مثل همیشه تمیز و شیک...من که برای عروسیم حتما میرم همونجا

(۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ۰۶:۱۸ عصر)'negin32' نوشته است: [ -> ]
(۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ عصر)'saray_z' نوشته است: [ -> ]بچه ها من کار مینا میرزایی رو دیدم خیلی خوب و تمیز بود دوست دارم برم اونجا قرارداد ببندم اگر بتونم خانواده شوهرمو راضی کنم

واااااای .منم کاراشو دیدم محشره...من شاید 5 بار برای شو عروسش رفتم.واقعا عالی بود.کاراشو دوست دارم.مثل همیشه تمیز و شیک...من که برای عروسیم حتما میرم همونجا

وای یعنی شما راضی بودی.منم برای سالنم دنبال آرایشگاه خوب میگردم همه بهم مینا میرزایی معرفی کردن...ولی هنوز کاراشونو ندیدم..خیالم راحت شد شما راضی بودیتصویر: images/smilies/biggrin.gif

ارغوان

عروس سرای و سالن زیبایی محولینا تو ۱۴ غربی رستاخیز خیلی کارشون عالیه.یه تیم قوی هستن که فوق العاده هستن.من که رفتم هیچی چیزی کم‌نذاشتن.تنها آرایشگاهی بود که میدیدم با دل و جون کار میکنن و بیشتر رضایت مشتریشون براشون مهمه و خیلی با اخلاقن.

مهمان

سلام سالن زیبایی ملکه تلما فلکه اول گوهردشت عالی هست

مهمان

۳۴۲۱۶۳۱۶شماره تلفن ملکه تلما بهترین سالن کرج
من مشتری ثابت آنیش هستم واسه اپیلاسیون  و رنگ و ناخن.  پیش نیومده  واسه ارایش برم پیششون ولی همیشه سرشون شلوغه عروس زیاد دارن کارشونم تمیزه خیلیم خوش اخلاقن مشتری مداریشون خیلی خوبه حس خوب بهم دست میده میرم سالنشون خیلی انرژی مثبت میگیرم ازشون . تازگیام که اومدن گوهردشت و یه ویلایی بزرگ گرفتن سوم غربی هستن پیشنهاد میدم به کسانی که دنبال کار خوب هستن هم تو خدمات هم عروس یه سر بزنن 

مهمان

سلام دوستان ..کارخانم مینامیرزایی افتضاحه...من جای شماباشم اصلا نمیرم..من متاسفانه
برای عروسی خودم رفتم وهرچقدرازبدبودن کیفیت کاروعدم تعهدووقت شناسیشون بگم کمه
..نرسیده به سالن که 4تاازناخنام افتاد!!رنگ میکاپ ورژلب که کلا باانتخاب من فرق داشت و
اصلا خانم میرزایی حاضرنش عوضش کنه!!به من قول دادن که تا11اماده میشم درحالیکه
صبح رفتم پشت درموندم وساعت 1کارم تموم شدوبه همین خاطر300تومن هزینه اضافه
به باغ دادم...موهاموتثبیت نکرده بودن وچون فرکرده بودتارسیدم سالن بازشده بودو....
وچندین مسیله دیگه که بهترین شب زندگیموخراب کرد...فقط میگم نرین واقعا افتضاحه

مهمان

سلام دوستان عزیز من تاج درست میکنم اگر کسی خواست تو کرج ب ۰۹۹۰۶۹۷۴۱۴۳ تماس بگیرید خانم شاهمرادی و یا به Taktaj1379@ ایدی من مراجعه کنید و درصورت دیدن نمونه کار هام به forushetaj@ ب کانالم برید مرسی ار لطفتون

مهمان

سلام،من سالن زیبایی قصر عروس رو معرفی میکنم،کارش خیلی عالی و تمیزه عروس با قیمت خیلی مناسب وخیلی عالی و زیبا درست میکنه
ادرسشم نهم غربی شاهین ویلاست ٣٤٥٢٨٢٥٣
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع