تالار گفتمان عروس

نسخه کامل: بهترین آرایشگاه های کرج
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
خانوما سلام یه جا پیدا کردم به نرخ دولتی کار میکنه عروس میگیره 600 با همه خدمات جلو آینه هم کار میکنه اخلاقشم خوبه کارشم عالیه . تلفنشم 09352977373 برید ببینید خودتون قضاوت کنید 
مریم بانو و مخصوصا مدیا افتضاح بود انگار خودت میکاپ کردی
آوه آوه از مدیار نگویید که خیلی رفتن و پشیمونن
(۱ تير ۱۳۹۵ ۰۸:۳۱ عصر)'zhaner' نوشته است: [ -> ]سلام مینا میرزایی رو عروسش رو دیدم دختر عموم بود  مواد آرایشش ماندگاری نداره گفت مواد معمولی زده براش دوتا عروسم دیدم ازش دوتاشم ماسیده شد 

ولی من رفتم چندتا از عروساش و دیدم اینطوری نبود حتی شماره یکیشونو گرفتم خیلییییییییییییییییی راضی بود مواد آرایشی هم مک کار میکنه 

(۱ تير ۱۳۹۵ ۰۸:۳۱ عصر)'zhaner' نوشته است: [ -> ]سلام مینا میرزایی رو عروسش رو دیدم دختر عموم بود  مواد آرایشش ماندگاری نداره گفت مواد معمولی زده براش دوتا عروسم دیدم ازش دوتاشم ماسیده شد 

من خودم عروس مینامیرزایی بودم از صبح باغ و آتلیه و ماشین عروس هم کروک بود نه شینیونش باز شد نه میکاپم ماسیده یا ریخت همینجارو که از سالن رفتم بیرون تا آخر شب همون بود واقعا دست مینامیرزایی درد نکنه منکه خیلی راضی بودم 

چند روز پیش با یکی از دوستام رفتم برای شوی عروس مینامیرزایی دوستم  از کارش خیلی خوشش اومد همون روز قرارداد بست 
عالیه عزیزم کار مینامیرزایی حرف نداره مبارکت باشه 
سالن زیبایی عروس مهربان 

آ
رایش عروس به صورت تخصصی 
منطقه جهانشهر کرج

دوتا عروس و چندتا همراه از آنیش دیدم خیلی خوب بودن خودشونم راضی بودن معمولا سایه های مدیوم کار میکنن البته اینطور که شنیدم طبق سلیقه مشتری کار میکنن رنگ پوستها طبیعی و مواد سبک پوست عروسها خیلی خوب بود ولی برای قرارداد خودم هنوز جایی نرفتم بازم اگه کسی آنیش رفته نظرش رو بگه من با خیال راحت برم قرار داد ببندم 
سالن آنیش یه پیشنهاد عالی بود مرسی از دوستان هم کار عالی بود هم اخلاق هم قیمت آرایش لایت میخواستم همراه با گریم همون عکسی که نشون دادم شد موندگاریشم معرکه بود موهامم همچنین هم شینیونم هم لایت موهام واقعا عالی و پرفکت بود قبل از مراسم هم مشاوره پوست داشتن یه ماه قبلش خیلی تاثیر داشت دستوراتی که دادن .
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع