زمان کنونی: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب بهترین آرایشگاه در شرق تهران(تهرانپارس،نارمک،هروی،دماوند،پیروزی)
نویسنده پیام
مهمان
کاربر مهمان

سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال
ارسال: #16
پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در شرق تهران(تهرانپارس،نارمک،هروی،دماوند،پیروزی)
با سلام، پرسنل آرایشگاه خانم گل با مدیریت خانم مسکینی، بسیار دندان گرد و حقه باز و بی شخصیت هستند.
قیمت مش موهامو (حضوری و دیدند) با فویل به من گفته بودند 300 (تازه بدون اعمال تخفیف و قرار شد رو همین 300 تخفیف هم بدهند) اما متاسفانه موقعی که کار تموم شد 550 خواستند و کارهایی که اصلا انجام نداده بودند را داشتند به من القا میکردند ،‌مثلا من اصلا رنگ زمینه نداشتم که برام 120 تومان پول رنگ زمینه فاکتور کرده بود یا بعد از هر کوتاهی و یا مش وظیفشونه که موهاتو خشک کنند و از من 30 تومن برای این قضیه خواستند و یا اینکه طبق گفته خودشون و نرخ اتحادیه آرایشگری کوتاهی 31 تومن بود که با من 50 تومن حساب کردند و دلیلشونم این بود که خانم مسکینی موهاموکوتاه کرده و ایشون با بقیه فرق دارند و کارشون گرونتره. خلاصه اینکه بنده که خودم شاغل هستم و با هزار هزار چونه زنی با 400 ختم بخیر شد که اصلا راضی نیستم چون اعصابمو خرد کردند و رفتار در خور [بدلیل توهین آمیز بودن ویرایش شد] را داشتند.
در ضمن ریاستشون بالاسر بقیه مشتریها میرفت و به افرادی که کار مشتریها رو انجام میدادند، قیمت فضایی میگفت. مثلا خانمی برای مش بخشی از موهاش که بهش قیمت 250 داده بود را بعد از اینکه فهمید وضع مالی خوبی داره به آرایشگرش گفت بهیچ عنوان زیر 650 ازش نگیرند.
من که توصیه نمیکنم چون انقدر خاص و اسمی نیستند تو یه زیرزمین نمدار و نمور دارند مردم را حسابی تیغ میزنند.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ صبح، توسط star.)
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ صبح
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ به: انتخاب بهترین آرایشگاه در شرق تهران(تهرانپارس،نارمک،هروی،دماوند،پیروزی) - مهمان - ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ صبح

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آرایشگاه ابری (میدان فردوسی) star 26 121,992 ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۱۲:۳۷ عصر
آخرین ارسال: مهمان
Rainbow یه آرایشگاه خوب طرفای گیشا؟؟؟؟ هاله 9 15,761 ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۳۷ عصر
  بهترین آرایشگاه های کرج nanaz 87 133,932 ۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: nyusha
  آرایشگاه وانیا (پیروزی) star 7 22,860 ۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۸ صبح
آخرین ارسال: parijefri1989
  آرایشگاه مینیاتور ( آ اس پ A.S.P) star 9 39,389 ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶ صبح
  آرایشگاه فهیمه star 4 21,531 ۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۱ صبح
  بهترین لوازم آرایشی با مداد ابرو خوب لچیک kohanpishe 0 2,031 ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: kohanpishe
  آرایشگاه ابری (کریمخان) star 3 19,990 ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۴۵ عصر
آخرین ارسال: sahar2555
  آرایشگاه سحر (پونک) star 1 9,194 ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۶:۱۸ عصر
  انتخاب بهترین آرایشگاه در شمال تهران star 20 65,341 ۲۹ دي ۱۳۹۷ ۰۳:۵۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان