زمان کنونی: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چالش پارسا: تفاوت های فیزیولوژیک زن و مرد
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #9
پاسخ به: چالش پارسا: تفاوت های فیزیولوژیک زن و مرد
پاسخ مینا:

به عقیده من ایشون وابستگی رو با عاطفه اشتباه گرفتن.وابستگی از نظر من یعنی اینکه من از هرنظر بهت وابسته اَم و نمیتونم بدون تو هیچکاریو انجام بدم و اصطلاحا مثل کنه بهت چسبیدم! ولی عاطفه و محبت یعنی من با وجود اینکه مستقلم و میتونم کارامو تنها انجام بدم میخوام تو درکنارم باشی تا باهم و بیشتر پر و بال بگیریم و پیشرفت انجام بدیم...

بنظر من وابستگی یعنی اون عزیزانی که دنبال یه نفر میگردن تا بهش متصل بشن تا اون کاراشون و وظایفی که خودشون به انجامش قادر هستن رو انجام بده،مثل داشتن یه بچه اَس که هنوز روی پای خودش نتونسته بایسته.مثل بعضی از دخترخانوم هایی که دنبال همسری میگردن تا مثلا نیازهای مالیشون رو برطرف بکنه و یا آقایونی که دنبال اینن تا فقط تنها نباشن!

این مسائل به نوبه خودشون به نوعی وابستگی هستن.این مسئله وابستگی رو من توی زندگی خودم و از مادرم تجربه کردم،ایشون به اندازه ای وابسته هستن که گاهی من هم از این اخلاق خسته میشم! اینکه گاهی خانومها زیادی مستقل نباشن بنظر من یه سری ظرافت ها است که خب شیرینی زندگی رو زیاد میکنن نه اینکه باعث آزار و اذیت میشن.
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۰۷ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ به: چالش پارسا: تفاوت های فیزیولوژیک زن و مرد - star - ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۰۷ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تفاوت های فیزیولوژیک زن و مرد: من و تو فرق داریم! star 0 1,410 ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۰۲ عصر
آخرین ارسال: star

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان