زمان کنونی: ۲۸ فروردين ۱۴۰۳, ۰۹:۰۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نامه‌ی مهتاب: رونمایی از دستمال خونی در مراسم پاتختی!
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #12
پاسخ به: نامه‌ی مهتاب: رونمایی از دستمال خونی در مراسم پاتختی!
۱۲ / نامه الهام:

من متولد ۶۵ و همسرم متولد ۶۲ .ایشون دندانپزشک و من پزشک . یازده ساله با همیم . از زمان دوستی (البته کلا با پیشنهاد ازدواج جلو اومد) تقریبا با هم هم خونه بودیم. چند ماه بعد نامزد شدیم ؛ یک سال بعد عقد و یک سال بعد عروسی.

مسلما از همون حدودای نامزدی ما روابط صمیمی داشتیم ولی جالبه که شوهرم خودش اصرار داشت تا عقد سکس کامل نداشته باشیم و میگفت اگر به هر نحو ازدواج سر نگیری تو متضرر میشی! من سر پرشوری داشتم و این مسائل برام بی معنی بود.

نهایتا دو یه هفته ای قبل از عقد به پیشنهاد من سکس کامل داشتیم و خونریزی هم اتفاق نیفتاد. مشخص بود همسرم تو ذوقش خورده! ... کلا ایشون و خانواده اش به نظر خیلی امروزی میان و اصلا و ابدا مذهبی نیستن. اوایلی که با هم رابطه ی بدون لباس شروع کرده بودیم و قبل از سکس کامل... خیلی اصرار داشت واژن منو ببینه! و یکی دو بار هم پیشنهاد سکس مقعدی داد که خیلی به من برخورد و رد کردم.

بعدها همه ی اینها رو که گذاشتم کنار هم دیدم ایشون هم علیرغم ادعای روشنفکری و اینکه علنا به زبون می آورد اگر قبلا با شخص دیگه ای هم بودی برای من مهم نیست... اتفاقا خیلی هم دید سنتی داشته و براش مهم بوده. البته بعد از ندیدن خون چیزی به من نگفت ولی مشخص بود حالش گرفته شده. بگذریم که من فقط ۲۲ سالم بود و واقعا هم اولین شریک جنسیم همسرم بود، سوای اون که از قضاوت نابجاش ناراحت شدم هنوز فکر کردن به این مساله که قشر تحصیل کرده ی مملکت ما (اونم در فیلد پزشکی) درگیر چنین مسائلی هستن منو آزرده میکنه.

من با کمتر از ده تا سکه به عقدش درومدم زندگی بدی هم نداریم .... منتها ایشون علیرغم ادعاها نه به من حق طلاق داد نه حقوق دیگه ای! پای عمل که رسید جا زد و بهانه هایی آورد که همه میارن. عرض کردم ما زندگی خوبی داریم و یه بچه ی دو سال و نیمه. منتها من از ضد و نقیض گویی و دورویی ناراحتم. و واقعا به حال فرهنگ و عرفی که مردها رو اینجوری بار میاره تاسف میخورم و ازش عصبانیم. سعی میکنم پسرمو متفاوت بار بیارم و دید انسانی و عادلانه و برابر به زن و مرد داشته باشه.
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۴۴ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ به: نامه‌ی مهتاب: رونمایی از دستمال خونی در مراسم پاتختی! - star - ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۴۴ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نامه شقایق: بکارت م را از دست دادم و همه چیز بدتر شد... star 1 1,955 ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳ عصر
آخرین ارسال: star

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان