زمان کنونی: ۳۱ فروردين ۱۴۰۳, ۰۶:۰۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نامه‌ی مهتاب: رونمایی از دستمال خونی در مراسم پاتختی!
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #5
پاسخ به: نامه‌ی مهتاب: رونمایی از دستمال خونی در مراسم پاتختی!
۵ / پاسخ زهره:

در مورد تجربه مشابه عروسی دخترخاله ام رو یادم میاد که روز بعد عروسی ما رفتیم خونه شون. ایشون از شهر رفته بودن به روستا. چند تا از خانمها به استقبالمون اومدن و با خنده به لهجه خودشون گفتن (خیلی معذرت می خوام) خون اومد خون اومد

بعد هم که رفتیم خونه عروس، دخترخاله ام یه پارچه رو پرت کرد سمتمون و گفت بیاید این هم پارجه خونی همین رو می خواستید؟ یادمه داماد خیلی خجالت کشید. من دبیرستانی بودم و اون موقع از این جریان هیچی نمی فهمیدم ولی بعدا فهمیدم که گویا در اون روستا رسم بوده که خانواده عروس برن و از خانواده داماد بخوان دستمال خونی رو نشون بده و اونها هم با افتخار بگن نگران نباشید دخترتون باکره است!

ولی دردناک تر اینه که حالا هم چیزی عوض نشده. من چند ماه پیش عقد کرده ام سر کلاس آمادگی ازدواج بهمون گفتن حتما گواهی سلامت از دکتر زنان بگیرید چون همه مردهای ایرانی می خوان با دختر باکره ازدواج کنند و براشون مهمه که حتما خون ببینند

من فکر می کنم این گواهی سلامت همون دستمال خونی است منتهی شیک تر و با کلاس تر!

و عجیب تر این که فکر کنم به آقایون هم گفته بودن این گواهی رو بخواید! چون همسر من ازم پرسید این گواهی هم جزو آزمایشات قبل از ازدواج است و باید باشه؟!!

من هم برای این که خیالش رو راحت کنم گواهی گرفتم تا بعدا حرف و حدیثی نباشه ولی به شدت به غرورم برخورده بود و احساس می کردم کالایی هستم که باید اینجوری تست بشم!
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۳۷ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ به: نامه‌ی مهتاب: رونمایی از دستمال خونی در مراسم پاتختی! - star - ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۳۷ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نامه شقایق: بکارت م را از دست دادم و همه چیز بدتر شد... star 1 1,959 ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳ عصر
آخرین ارسال: star

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان