زمان کنونی: ۸ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نامه‌ی مهتاب: رونمایی از دستمال خونی در مراسم پاتختی!
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #4
پاسخ به: نامه‌ی مهتاب: رونمایی از دستمال خونی در مراسم پاتختی!
۴ / پاسخ م. امیری:

من ماما هستم و زمان طرح در یکی از شهرستان های استان لرستان مشغول بودم
یکبار برای پایش به همراه پزشک مرکزمون به یکی از روستاهای تحت پوشش اون شهرستان رفتیم توی روستا قرار بود شب مراسم عروسی برگزار بشه و دیگ های بزرگ غذا در حال طبخ بودند.

نکته جالبی که توجه من رو به خودش جلب کرد ساخت یک چهار دیواری در فاصله ای دورتر از منزل داماد بود.

پرسیدم این چیه؟ چرا الان توی روز عروسی دارند می سازند! با پرسیدن این سوال متوجه شدم که همکار  راننده جیپی که همراهمون بود داره ریز ریز میخنده. توی همین حین همکار بهداشت محیط خانمی که ما رو همراهی می کرد با آرنج توی پهلوم زد و گفت هیس بعدا بهت میگم.

خلاصه بعدا متوجه شدم که اون چهار دیواری کاهگلی در واقع اتاق زفاف عروس و داماده که خوب تا اینجای مساله نکته غیر طبیعی نداشت. اما زمانیکه شنیدم برادران داماد و اقوام داماد زمانیکه زوج رو داخل اون اتاق می فرستند، بعد از زمان کوتاهی با بیل شروع به تخریب اون دیوار کاهگلی می کنند تا داماد رو مجاب کنند که واسه اینکه در حالت نامناسبی عروسش دیده نشه هر چه سریعتر ازاله بکارت رو انجام بده، مو بر تنم سیخ شد. تصور کنید اولین خاطره سکس جوان ها چقدر چندش آور و ترسناک بود...
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ به: نامه‌ی مهتاب: رونمایی از دستمال خونی در مراسم پاتختی! - star - ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نامه شقایق: بکارت م را از دست دادم و همه چیز بدتر شد... star 1 1,978 ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳ عصر
آخرین ارسال: star

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان