زمان کنونی: ۵ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرگذشت جمال: روابط جنسی پیش از ازدواج
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #2
پاسخ به: سرگذشت جمال: روابط جنسی پیش از ازدواج
سرگذشت جمال- قسمت دوم

قبل تر زمانی که یکسال از شروع رابطه ما گذشته بود، دوست دختر من به اصرار من و به هدف بیشتر شدن تشابهات بین ما تصمیم گرفت بره دانشگاه و ادامه تحصیل بده و بعد از ۷ ترم با پشتکار و جدیت درسشو تموم کرد و مدرک کارشنایسیشو گرفت، زمانی که بیش از چهار سال از شرووع رابطه ما گذشته بود و بیش از دوسال بود که ما صیغه کرده بودیم

اما در این دوسال هر چه تلاش کردیم خانواده ها بخصوص خانواده من نرم نشدن

و از پس اون هیجانات اولیه و ارضا شدن غریزه ما کم کم هر دو ما داشتیم یه جور دیگه به رابطمون نگاه میکردیم
شاید شبیه روزهای اول
دوباره فکر میکردیم که شاید زوج متناسبی نباشیم

دوست دختر من کارشناسیشو گرفت و با پیگیری و اصرار من به عنوان حسابدار در یه شرکت مشغول به کار شد.

با پس اندازی که براش مونده بود به اضافه وامی که من براش گرفتمو اقساطش راهم خودم پرداختم یه آپارتمان کوچیک خرید
 حالا پنج سال از اولین تماس ما گذشته بود که تونست باز استقلال مالیشو بدست بیاره و وابسته کسی نباشه

الان دیگه بعد از چند سال میتونست دوباره به آینده فکر کنه، به من، به خودش، به شرایطمون! به اینکه بدلیل شغل من، تا بیست و چند سال دیگه نمیتونستم برای زندگی برم تهران! به اینکه باوجود اینکه خانواده من، در شهرمن اونو نمیخواستن زندگی کردن اینجا هم براش ناممکن بود!

و منم همه اینارو میدونستم و داشتیم کم کم قبول میکردیم که حق با دیگرانه و ما شاید بزرگترین اشتباه زندگیمونو داریم باهم انجام میدیم
البته اون شرایطش به مراتب سخت تر از من بود و قبول کردن جدایی براش بسیار دشوارتر از من!

تازه متوجه شده بودم که پنج سال از زندگیمو گذروندم و احساسم و غریزه جنسیم منو به راهی بردن که برگشتن ازون برای هردو ما بسیار طاقت فرساست

من تصمیممو به جدایی گرفته بودم و اینکه در ۳۴سالگی برم دنبال سرنوشت خودم در یک رابطه رسمی و قانونی و متعارف یعنی "ازدواج"، که با اون نشده بود... و اجازه بدم سرنوشت راه اون راهم خودش رقم بزنه بدون من!
اما اون اصرار به بودن باهم تا اخر به همین شکل (صیغه) داشت!

ولی این تصمیم پر درد باید اجرا میشد،
چون بعد از چند سال بالاخره عقل زورش به عشق (و یا شاید غریزه) رسیده بود!

بعد از چند بار تلاش نافرجام سرانجام تصمیم من به فرجام رسید
هر چند سخت و هرچند خرد کننده.

و هر کدام از ما راه زندگی خودش را در پیش گرفت
من بعد از یکسال از پایان این ماجرا نامزد کردم، اما این بار با شناخت کامل از خودم، خواسته هام و شرایطم با شخصی که مناسب و متناسب با من، فرهنگ، شرایط و خواسته هایم بود
بارضایت و خشنودی خانواده هایمان!
با اطمینان و امید به آینده!

بعد از اینکه شما اون فیلم رو درباره راه پاسخ دادن به نیاز جنسی تو کانال گذاشتین، تصمیم گرفتم داستان خودم رو بنویسم.

به نظر من، غریزه در وجود همه انسانها و موجودات وجود داره و بزرگترین تضمین کننده بقا نسل آنها است و تقریبا میشه گفت قابل تعطیل کردن و نادیده گرفتن نیست

همونطوری که من مذهبی اون روزها و دراوج تعصبات و اعتقاداتم نمیتونستم سرکوبش کنم و گرچه به سمت دوستی و رابطه با جنس مخالف نمیرفت ولی سر از خودارضایی در می آورد!

الان چند ساله اون رابطه تموم شده و من هم دوستی را تجربه کردم و هم ازدواج موقت در مقایسه باید بگم که

تازمانی که ما دوست دختر و دوست پسر بودیم رابطه ها نسبتا پنهانی بود و بی اطلاع خانواده هامون
البته با ترس زیاد ازینکه یه آشنا مارو ببینه یا جایی کسی بهمون شک کنه!
و در نبود شبکه های اجتماعی فعلی هزینه تماسهای تلفنیمون هم بسیار زیاد بود

به هر حال با گسترش شبکه های اجتماعی و تغییر فرهنگها هم دوستی با جنس مخالف به امری متداول تر برای افراد مجرد تبدیل شد و هم تماسها راحتتر و گسترده تر شده

یعنی در جامعه امروز گرچه رابطه با جنس مخالف بیرون از چهارچوب خانواده امری قانونی نیست اما حداقل به قسمتی از عرف جامعه تبدیل شده

و بر خلاف اون ازدواج موقت با وجود قانونی بودن امری غیر متعارف از سوی اکثریت جامعه محسوب میشه

و در هرحال، تعهد و صداقت، حلقه گمشده اغلب روابط شکل گرفته این روزهای جامعه ماست

جایی که نه به آموزه های دینی پایبندیم و نه اطلاعی از فرهنگهای دیگر و نوع تعهد اخلاقی انها به یه رابطه دوستی داریم

و همه اینها به این دلیل است که یکی از بزرگترین نیازهای جوانان ما نادیده گرفته شده و یا انکار میشه

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۳ عصر، توسط star.)
۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۳ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
پاسخ به: سرگذشت جمال: روابط جنسی پیش از ازدواج - star - ۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۳ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پشنهاد رابطه جنسی پیش از ازدواج: "من یک گل پژمرده ام!" star 2 1,544 ۲۱ دي ۱۳۹۸ ۰۴:۰۲ عصر
آخرین ارسال: parisa1140
  سلام آیا کسی مشاوره ازدواج در کرج میشناسه معرفی کنه؟ parisa1140 0 849 ۲۱ دي ۱۳۹۸ ۰۳:۵۶ عصر
آخرین ارسال: parisa1140
  در دوران نامزدی رابطه جنسی داشته باشیم؟ star 0 1,827 ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۵۵ عصر
آخرین ارسال: star

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان