زمان کنونی: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واکنش مناسب والدین به دختری که خود ارضایی میکند چیست؟
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #1
واکنش مناسب والدین به دختری که خود ارضایی میکند چیست؟
پدر و مادر عزیز! زندگی جنسی فرزندان شما در دست شماست!

پرسش: یکی از آشنایان نزدیک من موضوعی رو برام مطرح کرده، مبنی براینکه دختر هشت سالشون خودارضایی میکنه. این قضیه از پنج شش سالگی حتی شاید چهارسالگی این بچه  آغازشده، و پدرمادرش تا اونجایی که من اطلاع دارم همیشه  مراقب روابطشون بودن، و مطلع شدم این بچه توی مهدکودک بعنوان بازی این کارو از یکی ازدختر بچه های اونجا یاد میگیره و اوایل  به چشم بازی نگاه میکرد و واقعیتش اینه نمیدونم الان به چه دیدی به این کار نگاه میکنه. به مشاور هم مراجعه کردن، اونها اصرار کردن هیچ چیزی به روش نیارین وگرنه بدتر میشه. مادرشون درحال تحصیلن و سرشون شلوغه و پدرهم شاغل، سعی کردن بهش نزدیکتر بشن، باش بازی کنن و... البته قبلا هم اینکارو میکردن. خسته تون نکنم اقای دکتر... خواستم ازتون خواهش کنم یه کم دراین رابطه راهنمایی کنید. خیلی برام جالبه بدونم ریشه این کار چیه درکودک؟ واینکه آیا آسیب میرسونه به کودک؟ و آیا قابل حله اقای دکتر؟ چی میشه یه بچه به این مساله عادت میکنه، الان بقول مادرش هر دو شب یه بار تقریبا این کارو میکنه بصورت پنهانی، وبرای انجام این کار خیلی دروغ میگه، مثلا الکی میگه میخام برم سرویس بهداشتی و دروغایی ازاین قبیل...

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۵:۳۹ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
واکنش مناسب والدین به دختری که خود ارضایی میکند چیست؟ - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۵:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان