زمان کنونی: ۹ فروردين ۱۴۰۳, ۰۲:۰۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

اعلانات تالار گفتمان

[-]
آخرین مطالب ارسال شده

مزون عروس آریایی

عطر و ادکلن پرفیومز

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داستان الناز؛ دختری که دروغ نگفت
نویسنده پیام
مدیر ارشد
مدیر ارشد
سپاس ها 465
سپاس شده 1305 بار در 793 ارسال
ارسال: #5
پاسخ به: داستان الناز؛ دختری که دروغ نگفت
واکنش مینا به نامه الناز:

در راستای تجربه ی بانو الناز و حرف هایی از این دست که در کانال از سوی شما و اعضا شده پرسش من اینه اساسا چرا دو نفر باید در مورد روابط گذشته شون بپرسند یا حرف بزنند. به نظرم حرف زدن در این باره هیچ ارتباطی با راست گویی نداره و نگفتنش هم دروغ و تقیه به حساب نمیاد.

به نظرم هر دو طرف باید کسی رو انتخاب کنند که به این درک و شعور رسیده باشند که باید درباره ی زمان حال و آینده شون برنامه ریزی کنند و هم دیگه رو پیش از ازدواج صرفا برای زندگی مشترکی که با هم خواهند داشت بشناسند و هر گونه پرس و جو از جانب هر دو طرف به معنای داشتن ذهن غیرمطمئن و شکاک و خیانت کاره. و واقعا فرقی نداره که کدوم یکی از دو طرف پیش از این رابطه ای داشته یا نه.

به هر حال بعضی ها خواسته و ناخواسته ارتباط های عاطفی و یا جنسی پیش از ازدواج دارند و بعضی ها هم ندارند. اگر اشتباه نکنم شما در پستی فرمودید اگر یکی از دو طرف گفت چون من پیش از ازدواج با کسی رابطه ی عاطفی و یا جنسی نداشتم باید طرف مقابل صادقانه این مساله رو بگه. ولی به نظر من به هر صورت چنین شخصی رو باید کنار گذاشت.

البته این در مورد ازدواج های پیش مصداق نداره. چون به نظرم در ازدواج دوباره باید درباره ی ازدواج پیشین حرف زد ولی باز هم مهم زمان حال اون شخص هست.

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۵:۲۲ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
داستان الناز؛ دختری که دروغ نگفت - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۴:۵۶ عصر
پاسخ به: داستان الناز؛ دختری که دروغ نگفت - star - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۵:۲۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان