تالار گفتمان عروس
آرایشگاه عروس خوب تو کرج؟ - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان عروس (https://forum.talarearoos.ir)
+-- انجمن: برگزاری مراسم عروسی و نامزدی (/forum-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF%DB%8C--4)
+--- انجمن: آرایشگاه (/forum-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87--7)
+--- موضوع: آرایشگاه عروس خوب تو کرج؟ (/thread-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3-%D8%AE%D9%88%D8%A8-%D8%AA%D9%88-%DA%A9%D8%B1%D8%AC%D8%9F--997)

صفحه‌ها: 1 2 3

پاسخ به: آرایشگاه عروس خوب تو کرج؟ - honey_bk - ۴ شهريور ۱۳۹۷ ۱۰:۵۸ عصر

سلام بچه ها من 
آرایشگاه
 های زیادی رو تو 
کرج
 رفتم اما به نظرم کار سالن باران آ مینا میرزایی واقعا متفاوته دوستمم عروسیش اونجا بود خیلی خوب شده بود 

پاسخ به: آرایشگاه عروس خوب تو کرج؟ - honey_bk - ۵ شهريور ۱۳۹۷ ۰۹:۴۳ عصر

(۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ۰۴:۵۱ عصر)'sahar54' نوشته است:  من واسه عروسیم دنبال 1آرایشگاه خوب تو کرجم.از هرکی پرسیدم مینا میرزایی بهم معرفی کردن...شما نظرتون چیه؟

سلام 
دوست من عروسیش اونجا بود خیلی خوب شده بود همه تعریف می کردن. کلا سالن باران آ همه کاراش به نظرم خوبه هم عروسش هم خدمات دیگشو من تاحالا هر کدوم رو رفتم خیلی راضی بودم.

پاسخ به: آرایشگاه عروس خوب تو کرج؟ - honey_bk - ۱۶ شهريور ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳ عصر

(۲۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ عصر)'vsepr22' نوشته است:  خانوما آرایشگاه خوب واسه عروسی پیشنهاد بدبد لطفا!اگه کار عروس سالنی رو دیدید یا تجربه کردید ،تجربتون رو به اشتراک بگذارید.مرسی.

من آرایشگاه های زیادی رو تو کرج رفتم اما به نظرم کار سالن باران آ مینا میرزایی واقعا متفاوته دوستمم عروسیش اونجا بود خیلی خوب شده بود یه سر یزنید واسه شو عروسشون

پاسخ به: آرایشگاه عروس خوب تو کرج؟ - honey_bk - ۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۲ عصر

سلام دوستان من دو تا از دوستام پیش مینا میرزایی سالن بارانا رفته بودن از نردیک دیدمشون خیلی شیک بود کارشون. البته خودمم اونجا برای کار ناخنم میرم خیلی راضیم تو کرج خیلی جاها رفتم اما باران آ رو بیشتر میپسندم