تالار گفتمان عروس
آرایشگاه عروس خوب تو کرج؟ - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان عروس (https://forum.talarearoos.ir)
+-- انجمن: برگزاری مراسم عروسی و نامزدی (/forum-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF%DB%8C--4)
+--- انجمن: آرایشگاه (/forum-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87--7)
+--- موضوع: آرایشگاه عروس خوب تو کرج؟ (/thread-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3-%D8%AE%D9%88%D8%A8-%D8%AA%D9%88-%DA%A9%D8%B1%D8%AC%D8%9F--997)

صفحه‌ها: 1 2 3

پاسخ به: آرایشگاه عروس خوب تو کرج؟ - Farzanh - ۶ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ عصر

'vsepr22 dateline='' نوشته است:  خانوما آرایشگاه خوب واسه عروسی پیشنهاد بدبد لطفا!اگه کار عروس سالنی رو دیدید یا تجربه کردید ،تجربتون رو به اشتراک بگذارید.مرسی.

پاسخ به: آرایشگاه عروس خوب تو کرج؟ - saray_z - ۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳ صبح

سلام بچه ها منم بالاخره عضو شدم

پاسخ به: آرایشگاه عروس خوب تو کرج؟ - saray_z - ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۷ صبح

(۶ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ عصر)'Farzanh' نوشته است:  
'vsepr22 dateline='' نوشته است:  خانوما آرایشگاه خوب واسه عروسی پیشنهاد بدبد لطفا!اگه کار عروس سالنی رو دیدید یا تجربه کردید ،تجربتون رو به اشتراک بگذارید.مرسی.

سلام عزیزم من رفتم سالن مینامیرزایی عروسش رو از نزدیک دیدم فکر میکنم بیشتر سبک کاریش گریم هست و میکاپش واقعا تمیزه و شیک بود

پاسخ به: آرایشگاه عروس خوب تو کرج؟ - mahyami - ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۱ عصر

من هم کار هیچ سالنی رو ندیدم هنوز البته توی کرج 

پاسخ به: آرایشگاه عروس خوب تو کرج؟ - mahyami - ۱۹ تير ۱۳۹۵ ۰۶:۵۳ عصر

سلام همگی فعلا فرصت کردم کار مدیا و مریم بانو رو دیدم که اصلا خوشم نیومد مخصوصا مدیا که افتضاح بود

پاسخ به: آرایشگاه عروس خوب تو کرج؟ - saray_z - ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۱۲ عصر

(۱۹ تير ۱۳۹۵ ۰۶:۵۳ عصر)'mahyami' نوشته است:  سلام همگی فعلا فرصت کردم کار مدیا و مریم بانو رو دیدم که اصلا خوشم نیومد مخصوصا مدیا که افتضاح بود

محیا جان من چند روز پیش با دوستم رفتم سالن مینامیرزایی شوی عروس داشت دوستم انقدر از کارش خوشش اومد که همون موقع قرار داد بست با اینکه مراسمش برای آذرماه هست ولی قرار داد بست

پاسخ به: آرایشگاه عروس خوب تو کرج؟ - aroosemehrban - ۳۱ شهريور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۹ عصر

با سلام 
سالن زیبایی عروس مهربان کرج

با مدیریت رضوانه مهربان 
میکاپ آرتیست بین المللی مک 
مدرس رسمی Henry Zador

عروس سرا

پاسخ به: آرایشگاه عروس خوب تو کرج؟ - sahar54 - ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ۰۴:۵۱ عصر

من واسه عروسیم دنبال 1آرایشگاه خوب تو کرجم.از هرکی پرسیدم مینا میرزایی بهم معرفی کردن...شما نظرتون چیه؟

پاسخ به: آرایشگاه عروس خوب تو کرج؟ - ارغوان - ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ۰۱:۴۱ صبح

عروس سرای و سالن زیبایی محولینا تو ۱۴ غربی رستاخیز خیلی کارشون عالیه.یه تیم قوی هستن که فوق العاده هستن.من که رفتم هیچی چیزی کم‌نذاشتن.تنها آرایشگاهی بود که میدیدم با دل و جون کار میکنن و بیشتر رضایت مشتریشون براشون مهمه و خیلی با اخلاقن.

پاسخ به: آرایشگاه عروس خوب تو کرج؟ - Ssettayesh - ۹ تير ۱۳۹۷ ۱۱:۴۶ عصر

میتونم آنیش رو معرفی کنم بهتون سبک کار بیشتر گریم و ملایم البته به نظر خودتونم اهمیت میده شینیون هاش جدید و مرتب طبق عکس و ژورنال انجام میدن من قبل از ماه رمضان عروسش بودم ولی برای عروسی داداشم هم وقت دارم پیشش ۱۵ تیر . خیلیم پر مشتریه ولی دستشون سریعه و بات صحبت میکنن دقیقا میدونن چی میخوای همونو انجام میده