تالار گفتمان عروس
آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان عروس (https://forum.talarearoos.ir)
+-- انجمن: برگزاری مراسم عروسی و نامزدی (/forum-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF%DB%8C--4)
+--- انجمن: آرایشگاه (/forum-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87--7)
+--- موضوع: آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) (/thread-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%D9%8A%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%AF%D9%84-%D8%A2%D8%B1%D8%A7-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3--95)

صفحه‌ها: 1 2 3

پاسخ به: آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - RE.H - ۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ عصر

سلام. یه خواهش دارم .من می خوام برم برای عروسیم برم گل ارا.اگر کسی تو این سالن برای مراسم عروسیس رفته و اطلاعات داره لطف کنه بگهHeart

پاسخ به: آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - shifte baran - ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۱ عصر

این ارایشگاه فوق العاده است، واقعا محشر درستت می کنن.
من یه ماه پیش عروسیم بود و برای اولین بار اونجا رفتم اون روز 14 تا عروس داشتن، که همه عالی شده بودن ، جالبه که هیچ کدوم هم عین هم نشده بودن، ولی همه عالی بودن

نسبت به قیمتش خیلی خوبه

پاسخ به: آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - shifte baran - ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ عصر

(۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ عصر)RE.H نوشته است:  سلام. یه خواهش دارم .من می خوام برم برای عروسیم برم گل ارا.اگر کسی تو این سالن برای مراسم عروسیس رفته و اطلاعات داره لطف کنه بگهHeart

حیف که من دیر دیدم پیغامت رو... ! وگرنه حتما بهت سفارش می کردم که گل ارا بری...

چون منهم خیلی روی ارایش و اینکه چه جوری درستم کنه، حساس بودم.. و اینکه ارایشم تا اخر شب تکون نخوره... گل ارا تمام این ها رو برات به بهترین نحو انجام می ده...

پاسخ به: آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - moonlight - ۱۳ تير ۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ عصر

واقعا کاراشون شبیه نقاشیه البته بضی ها میپسندن ولی اونایی که کلاسیک دوست دارن نرن اون جا بهتره

پاسخ به: آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - یگانه - ۲۶ دي ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ صبح

سلام میخواستم بدونم میکاپ پریسا توی آرایشگاه گل آرا کارش چطوره توروخدا راستش وبگید؟Huh

پاسخ به: آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - بهاره - ۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ عصر

من عروس اردیبهشت گل آرا بودم
با فرشته بودم و راضی هستمHeart

پاسخ به: آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - rojina - ۱۹ فروردين ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ عصر

آدرس جدید گل آرا:
نشانی: تهرانپارس - خیابان دماوند- بعداز خیابان رشید-نبش خیابان مهرنامی -پلاک 289
تلفن: 77298119 77297966

پاسخ به: آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - rojina - ۱۹ فروردين ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ عصر

کارشون که عالی بود ولی جاشون نسبت به خیابون رشید که بودن و من عروس اونجا بودم خیلی بزرگتر و خوشکل تره

پاسخ به: آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - star - ۸ ارديبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۳۱ عصر

نشانی جدید و تلفن همراه به پست اول اضافه شد

پاسخ به: آرایشگاه گل آرا (تهرانپارس) - mahsa_999 - ۲۴ تير ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ عصر

(((حتما ببیند))) ***جدیدترین سبک میکاپ***
دوستای گلم اگه از سبک کارای تکراری میکاپ خسته شدین و دنبال یه سبک جدید ، شیک و اروپایی هستید حتما از سایت شیوا سعید که آدرس لینکش رو میذارم دیدن کنید واسه من جالب بود گفتم شما هم اگه دوست دارید ببینید. من کاراشو از نزدیک دیدم چون تازه اومده ایران و چند ماهه اینجا کار می کنه زیاد معروف نیس ولی قول میدم تا آخر امسال با کارای شیکش بترکونه آدرس رو کپی پیست کنید اگه شما هم رفتید و از کارش راضی بودید به دوستاتون معرفی کنید

http://shivasaeed.seeme.ir